Sekite naujienas

Verslas

„Lidl Lietuva“ sparčiai plečiasi, ieško parduotuvių vadovų

Paskelbta

-

Sparčią tinklo parduotuvių plėtrą Lietuvoje įgyvendinantis prekybos tinklas „Lidl“ didina savo komandą – kviečia prisijungti parduotuvių vadovus. Įmonė siūlo konkurencingą darbo užmokestį, šešis mėnesius trunkantį pasirengimą darbui ir platų papildomų naudų paketą, automobilį.

 

Plėtrą šalyje vykdantis prekybos tinklas kviečia prie savo komandos prisijungti dar dešimt parduotuvių vadovų Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Mažeikiuose, Vilkaviškyje ir Marijampolėje. Naujiems parduotuvių vadovams suplanuoti išsamūs mokymai, padėsiantys tinkamai pasirengti darbui.

„Parduotuvės vadovas yra lyderis visomis prasmėmis. Jis atsakingas už parduotuvės darbuotojų ugdymą, motyvavimą, deleguoja užduotis, planuoja darbus. Tai kiekvienos dienos rūpestis, kad komanda siektų geriausių veiklos rodiklių ir užtikrintų aukščiausius kliento aptarnavimo standartus. Parduotuvių vadovams suteikiame visus sklandžiam darbui reikalingus įrankius, skatiname mokymąsi ir tobulėjimą, gerųjų praktikų dalijimąsi“, – sako Sandra Savickienė, „Lidl Lietuva“ valdybos narė ir personalo vadovė.

Automobilis, dėmesys darbo užmokesčiui

„Lidl Lietuva“ skiria didžiulį dėmesį visų savo darbuotojų gerovei ir motyvacijai. Baigus pasiruošimo darbui mokymams, parduotuvių vadovams suteikiamas naujas automobilis, skirtas naudotis tiek darbo, tiek asmeniniais tikslais, padengiant visas automobilio eksploatacijos išlaidas.

Taip pat įmonė savo darbuotojams siūlo konkurencingą darbo užmokestį. Šių metų sausio mėnesio portalo „Rekvizitai.lt“ duomenimis, vidutinis „Lidl Lietuva“ darbo užmokestis siekia 1759,93 eurus prieš mokesčius. Tai didžiausias vidutinis atlyginimas tarp penkių didžiųjų mažmeninės prekybos tinklų.

„Lidl Lietuva“ rinkos atlyginimus vertina pagal visą kalendorinį mėnesį prekybos tinkle išdirbusių darbuotojų darbo užmokesčio rodiklius. Šie duomenys, iš visų pateikiamų „Rekvizitai.lt“ puslapyje, tiksliausiai atspindi įmonėse vyraujantį atlygio lygį.

„Atsakingai rūpinamės savo darbuotojų finansiniu saugumu, todėl atlyginimus nuolat peržiūrime ir didiname. Šiemet į darbo užmokesčių biudžetą investavome papildomai, todėl nuo sausio 1 d. atlyginimai augo visų parduotuvių ir logistikos centro komandų nariams, o nuo rugsėjo padidės ir administracijos darbuotojams. Stengiamės, kad darbuotojų darbo užmokestis būtų konkurencingas bei atitiktų šiandienines rinkos tendencijas“, – pabrėžia S. Savickienė.

Rūpinasi sveikata ir gerove

Parduotuvių vadovams, kaip ir kitiems „Lidl Lietuva“ darbuotojams, suteikiamas papildomas sveikatos draudimas. Turėdami šį draudimą, darbuotojai gali padengti gydymo išlaidas poliklinikose ir ligoninėse, įsigyti vaistų, sveikatinimo priemonių (maisto papildų ar vitaminų), gauti kompensaciją už dalį odontologijos ir optikos paslaugų išlaidų. Taip pat rudenį įmonė suteikia galimybę darbuotojams ir jų vaikams iki 14 metų nemokamai pasiskiepyti nuo gripo.

„Lidl Lietuva“ rūpinasi ir emocine darbuotojų sveikata. Visiems darbuotojams suteikia galimybę nemokamai apsilankyti dešimtyje gydytojo psichoterapeuto ar psichologo-psichoterapeuto psichoterapijos seansų per metus.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas4 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |