Sekite naujienas

Verslas

„Lidl“ tęsia plėtrą – kitą savaitę atidarys parduotuvę netoli Kauno

Paskelbta

-

Prekybos tinklas „Lidl“ ruošiasi naujos parduotuvės atidarymui netoli Kauno esančiuose Ringauduose. Vietos gyventojų itin laukiama parduotuvė, kuri įsikurs adresu Obelynės g. 1, duris atvers spalio 2 dieną. Įrengdamas parduotuvę prekybos tinklas prisidėjo prie Ringaudų bei aplinkinių gyvenviečių bendruomenių naudojamos infrastruktūros gerinimo, tam buvo skirta daugiau nei 630 tūkst. eurų.

Atidarymo proga klientų lauks specialūs pasiūlymai tiek maisto, tiek ir ne maisto prekėms, kurie leis apsipirkti už geriausią kainos ir kokybės santykį rinkoje. O naujosios parduotuvės pirkėjai, kurie naudojasi mobiliąja lojalumo programėle „Lidl Plus“, sulauks ir išskirtinio pasiūlymo – galės įsigyti ledų porciją vos už 1 centą.

Reklama:

Parduotuvė Ringauduose bus klientams puikiai pažįstamo ir pamėgto formato bei dydžio – jos prekybos salės plotas sieks maždaug 1400 kv. metrų. Jaukumo interjerui suteiks medinės stogą laikančios konstrukcijos, čia jos įrengtos vietoje įprastų metalinių. Naujoje parduotuvėje iš viso veiks 11 kasų: 5 įprastinės bei 6 savitarnos, iš kurių 3 – XXL dydžio. Šios kasos puikiai pritaikytos esant didesniems pirkiniams. Greta parduotuvės įrengta elektromobilių įkrovimo stotelė.

Naujoji parduotuvė duris atvers sparčiai augančioje Kauno rajone esančioje Ringaudų gyvenvietėje, šalia Šakių plento, kuriuo vyksta intensyvus susisiekimas tarp Kauno miesto ir sparčiai besiplečiančių rajono gyvenviečių. Tai leis patogiai apsipirkti ne tik gyvenantiems Ringaudų seniūnijoje, bet ir visiems vykstantiems iš Kauno Šakių kryptimi.

Prisidėdama prie bendruomenės gerovės, „Lidl Lietuva“ rekonstravo Obelynės gatvės atkarpą – praplatino jos važiuojamąją dalį, įrengė pėsčiųjų takus bei apšvietimą, išasfaltavo Saulės tako gatvę bei įrengė pėsčiųjų takus.

„Lidl Lietuva“ taip pat praplatino Šakių plento atkarpą, atnaujino apšvietimą ir tęsia darbus įrengiant papildomą juostą žiedinėje sankryžoje bei įrengiant naują pėsčiųjų taką. „Lidl Lietuva“ investicijos į vietos gyventojų naudojamą infrastruktūrą sieks daugiau nei 630 tūkst. eurų, o šiuos darbus atlikti planuojama iki šaltojo sezono pradžios.

Atidarymo dieną naujoji parduotuvė duris atvers 8 val., kitomis dienomis pirkėjų ji lauks nuo 7 iki 22 valandos. Parduotuvės komandą sudarys maždaug 30 darbuotojų. Vienus aukščiausių vidutinių atlyginimų mažmeninės prekybos rinkoje mokančio „Lidl“ vidutinis visų darbuotojų atlyginimas, portalo „Rekvizitai.lt“ 2023 m. rugpjūčio mėnesio duomenimis, siekė 2164,80 eurų neatskaičius mokesčių.

Atidarymo rytą – šventė bendruomenei

Atidarymo dieną, spalio 2 d., 8 val. prekybos tinklas surengs 71-osios „Lidl“ parduotuvės Lietuvoje atidarymo šventę vietos bendruomenei. Tą rytą pirkėjai bus vaišinami gėrimais ir saldumynais, pirmieji pirkėjai dovanų gaus specialiai atidarymui pagamintus daugkartinius pirkinių maišelius.

Kadangi greta parduotuvės vis dar vykdomi infrastruktūros gerinimo ir susisiekimo darbai, prekybos tinklas informuoja, kaip patogiai bus galima pasiekti parduotuvę. Patogiai atvažiuoti bus galima iš Saulės tako įvažos, kuri yra tolimesnė iš dviejų įrengtų įvažų. Pirkėjų patogumui bus pastatyti laikini informaciniai ženklai, informuosiantys apie laikinas eismo schemas. Vadovaujantis jomis į parduotuvę bus patogu atvažiuoti tiek iš Kauno, tiek ir iš Šakių.

Naujienos

Ekspertai2 val prieš

„Citus“ ekspertai: koks svarbus interjero sprendimas padės ir žiemą išlaikyti gerą nuotaiką bei energiją

Atėjusi žiema atsineša ne tik minkštą sniegą ir Kalėdas, bet ir tamsą, kuri veikia nuotaiką bei darbingumą. Šviesos poveikis žmogaus...

Nekilnojamas turtas22 val prieš

NT agentūrą Ispanijoje įkūrusi lietuvė: „Svajokite, planuokite, veikite ir jums pavyks. Po saule vietos yra visiems”

Dirbti ir vystyti verslą saulėtoje Ispanijoje gali būti ne vieno lietuvio svajonė. Ją prieš šešerius metus įgyvendino Sonata Norkienė, šiuo...

Technologijos1 d. prieš

Pasaulinė 5G ryšio plėtra viršijo lūkesčius: abonentai jau skaičiuojami milijardais, o Lietuva toliau lenkia kaimynus

Pasaulinės 5G plėtros šiemet nesugebėjo sulėtinti nei ekonominiai iššūkiai, nei geopolitiniai neramumai. Neseniai paskelbto „Ericsson Mobility Report“ tyrimo duomenimis, 2023...

Finansai2 d. prieš

Renata Medvedeva. Šiais metais Kalėdoms išleisiu mažiau. Bet ar tai įmanoma?

Praėjusiais metais persistengiau. Tad šiais metais ruošiantis šventėms tikrai pataupysiu ir išlaidausiu protingiau. Tikėtina, jog tai yra situacija bent kartą...

Verslas2 d. prieš

„Estoty Vilnius“ ir „Kilo Health“ ėmėsi bendro projekto: sukūrė žaidimą vaikams, mokysiantį sveikos gyvensenos įpročių

Atsižvelgdami į tai, kiek vaikų ir paauglių visame pasaulyje susiduria su sveikatos problemomis, mobiliuosius žaidimus kurianti studija ,,Estoty Vilnius“, bendradarbiaudama...

Verslo Vikingai

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |