Sekite naujienas

Verslas

„Lidl“ žengia į dar vieną miestą – gruodžio 14 d. atidarys pirmąją parduotuvę Gargžduose

Paskelbta

-

Prekybos tinklas „Lidl“ ruošiasi naujos parduotuvės atidarymui ir žengia į dar vieną Lietuvos miestą. Artėjant didžiausioms metų šventėms, gruodžio 14 dieną, „Lidl“ atidarys savo pirmąją parduotuvę Gargžduose, kuri duris atvers sparčiai besivystančioje miesto dalyje – Dariaus ir Girėno g. 2. Prekybos tinklo investicijos taip pat ženkliai prisidėjo prie miesto bendruomenei svarbios infrastruktūros gerinimo, taip pat pėsčiųjų ir transporto priemonių eismo saugumo.

„Prieš pat didžiausias metų šventes atidarysime parduotuvę Gargžduose, kurios tiek miesto, tiek ir aplinkinių miestelių gyventojai taip laukė. Artėjant šventėms čia pirkėjai turės galimybę įsigyti dovanų bei nusipirkti produktų šventiniam stalui už geriausią kainos ir kokybės santykį. Visada atidarydami naujas parduotuves suprantame, kad ateiname į bendruomenę ilgam, todėl statydami ją ne tik investavome į miestui svarbią infrastruktūrą, tačiau ir surengsime atidarymo šventę miesto bendruomenei“, – kalbėjo „Lidl Lietuva“ komunikacijos vadovas Antanas Bubnelis.

Reklama:

Parduotuvė Gargžduose duris atvers šalia statomo daugiafunkcio sporto centro, taip pat netoli šią savaitę atidarytos naujosios autobusų stoties. Parduotuvė bus pasiekiama pėsčiomis daugeliui miesto gyventojų, taip pat patogi apsipirkti ir atvykstantiems viešuoju transportu iš aplinkinių miestelių.

Naujoji parduotuvė yra „Lidl“ klientams jau puikiai žinomo formato – jos prekybos salės plotas siekia maždaug 1400 kv. metrų. Parduotuvėje iš viso veiks 11 kasų: 5 įprastinės bei 6 savitarnos, iš kurių 3 – XXL dydžio. Šios kasos puikiai pritaikytos esant didesniems pirkiniams. Parkavimo aikštelėje įrengta šešių vietų elektromobilių įkrovimo stotelė.

Atidarymo dieną naujoji parduotuvė duris atvers 8 val., kitomis dienomis pirkėjų ji lauks nuo 7 iki 23 valandos. Parduotuvės komandą sudarys maždaug 30 darbuotojų. Vienus aukščiausių vidutinių atlyginimų mažmeninės prekybos rinkoje mokančio „Lidl“ vidutinis visų darbuotojų atlyginimas, portalo „Rekvizitai.lt“ 2023 m. spalio mėnesio duomenimis, buvo aukščiausias tarp didžiųjų prekybos tinklų.

Indėlis į Gargždų bendruomenei skirtos infrastruktūros gerinimą

Prisidedant prie bendruomenės ir miesto gerovės, „Lidl Lietuva“ šalia parduotuvės įrengė pėsčiųjų takus, taip pat perėją per Dariaus ir Girėno gatvę. Prekybos tinklas taip pat sutvarkė infrastruktūrinę susisiekimo dalį greta naujosios parduotuvės.

„Lidl Lietuva“ taip pat kartu su partneriais finansuoja visos Dariaus ir Girėno g. plėtros projekto rengimą, o dalis darbų atliekama ir šiuo metu. Bus įrengtos naujos nuovažos Dariaus ir Girėno g., taip pat šioje gatvėje bus padidintas eismo juostų skaičius, įrengtos pėsčiųjų perėjos ir saugumo salelės, įgyvendinti kiti eismo sprendiniai, užtikrinantys tiek pėsčiųjų, tiek transporto priemonių eismo saugumą. Įgyvendinant projektą, Dariaus ir Girėno g. bus pakoreguotas ženklinimas, vienoje gatvės pusėje įrengtas pėsčiųjų ir dviračių takas. Ateityje „Lidl Lietuva“ įrengs ir antrąją perėją Dariaus ir Girėno g. bei atliks gatvės platinimo darbus greta šiuo metu statomo daugiafunkcio sporto centro.

„Lidl“ taip pat greta esančiame sklype įrengė 24 vietų automobilių parkavimo aikštelę, kuri skirta bendruomenės ir aplinkinių gyventojų naudojimui, šiame sklype taip pat pasodinti ir šeši medžiai. Dar dvidešimt penkis medžius prekybos tinklas pasodino ir parduotuvės sklype.

„Statant parduotuvę buvo iškasta nemažai riedulių. Bendraujant su Klaipėdos rajono savivaldybės atstovais, išgirdome puikią jų idėją, kurią ir nusprendėme įgyvendinti – iš dalies riedulių, rastų prie parduotuvės ją statant, suformavome juostą, kuri simbolizuoja ir atkartoja gargždiškiams itin svarbios Minijos upės vingį. Viliamės, jog vietos bendruomenei tai bus malonus ir dėmesio sulauksiantis akcentas“, – kalbėjo „Lidl Lietuva“ komunikacijos vadovas.

Atidarymo rytą – šventė bendruomenei

Atidarymo dieną, gruodžio 14 d., 8 val. prekybos tinklas surengs 72-osios „Lidl“ parduotuvės Lietuvoje ir pirmosios parduotuvės Gargžduose atidarymo šventę vietos bendruomenei. Tą rytą pirkėjai bus vaišinami gėrimais ir saldumynais, pirmieji pirkėjai dovanų gaus specialiai atidarymui pagamintus daugkartinius pirkinių maišelius.

Atidarymo proga klientų lauks specialūs pasiūlymai tiek maisto, tiek ir ne maisto prekėms, kurie leis apsipirkti už geriausią kainos ir kokybės santykį rinkoje. O naujosios parduotuvės pirkėjai, kurie naudojasi mobiliąja lojalumo programėle „Lidl Plus“, sulauks ir išskirtinio pasiūlymo – galės įsigyti spurgą vos už 1 centą.

Naujienos

Verslo Vikingai

Verslo vikingai1 mėnuo prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai1 mėnuo prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Nekilnojamas turtas3 mėnesiai prieš

NT agentūrą Ispanijoje įkūrusi lietuvė: „Svajokite, planuokite, veikite ir jums pavyks. Po saule vietos yra visiems”

Dirbti ir vystyti verslą saulėtoje Ispanijoje gali būti ne vieno lietuvio svajonė. Ją prieš šešerius metus įgyvendino Sonata Norkienė, šiuo...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

SPA trenerė, grožio terapeutė Deimantė Gelgutienė: „Tu gali būti tik pavyzdžiu kitiems“

Grožio pasaulyje dirbanti Deimantė Gelgutienė atlieka SPA ritualus veidui ir kūnui, konsultuoja kosmetologes ir SPA centrus. Trenerė savo veiklas derina...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

„SME Finance“ vadovas Mindaugas Mikalajūnas: „Šiuo metu finansavimo galimybės – beribės“

„SME Finance“ įmonė šiuo metu didžiausia Baltijos šalyse nebankinio finansavimo technologijų platforma, suteikusi finansavimą už daugiau nei 1,5 mlrd. eurų,...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |