Sekite naujienas

Verslas

Lietuvių aviacijos bendrovė atidarė modernų orlaivių interjero centrą: plėsis į Europos ir likusio pasaulio rinkas

Paskelbta

-

Daugiau nei dešimtmetį veikianti Lietuvos orlaivių interjero projektavimo ir gamybos bendrovė „J&C Aero“ Vilniuje atidarė modernų orlaivių interjero centrą. Greta tarptautinio Vilniaus oro uosto įsikūrusiame centre nuo šiol bus galima atlikti visapusišką lėktuvų interjero atnaujinimą, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Pasak vieno iš „J&C Aero“ įkūrėjų ir įmonės vadovo Lauryno Skukausko, bendrovę galima laikyti aviacijos technologijų startuoliu – per pastaruosius penkerius metus metinės pajamos išaugo daugiau nei tris kartus ir pernai viršijo 17,5 mln. eurų. Naujasis gamybos ir administracinis pastatas paskatins tolesnę plėtrą Vakarų Europoje, pirmiausia Airijoje, kur „J&C Aero“ turi antrinę įmonę Šanono oro uoste, ir kartu bus orientuota į pasaulinę plėtrą.

Reklama:

Vasarinės padangos - Pirkitpadangas.lt

„Pasitelkę Inovacijų agentūros pagalbą, skaitmenizavome ir automatizavome savo turimus pajėgumus. Dabar, naudodami tiek atnaujintą, tiek ir visiškai naują įrangą, galime maksimaliai padidinti savo veiklos efektyvumą. Be to, vienoje vietoje galime atlikti visapusišką ir išsamų orlaivių interjero atnaujinimą tiek didelėms ir mažoms oro linijų kompanijoms, tiek ir orlaivių lizingo bendrovėms. Taip užtikrinsime greitą ir kokybišką paslaugų suteikimą esamiems ir būsimiems klientams“, – teigia L. Skukauskas.

Pasak Vilniaus rajono mero Roberto Duchnevičiaus, Vilniaus rajonas – sparčiai augantis ir besivystantis regionas, turintis didžiulį potencialą tapti vienu iš patraukliausių verslo centrų Lietuvoje.

„Čia turime nuolat tobulėjančią kvalifikuotą darbo jėgą, patenkinančią įvairių verslo sričių poreikius. Geriname infrastruktūrą, kuri suteikia patogesnes sąlygas verslo veiklai vystyti. Be to, Vilniaus rajonas yra strategiškai patrauklioje geografinėje padėtyje, apsuptas šalies sostinės – Vilniaus. Verslo plėtrą matome kaip vieną iš svarbiausių veiksnių rajono klestėjimui. Įmonės kuria gerai apmokamas darbo vietas, skatina inovacijas ir stiprina vietos ekonomiką. Džiaugiamės, kad vis daugiau verslo atstovų renkasi Vilniaus rajoną savo veiklai plėtoti, o jau veikiantys verslai – didina savo investicijas. Bendradarbiaudami su verslu, atsižvelgdami į gyventojų poreikius ir interesus, galime paversti Vilniaus rajoną klestinčiu ir moderniu kraštu“, – pažymi meras R. Duchnevič.

Naujajame moderniame orlaivių interjero centre lietuvių aviacijos bendrovė teikia visas inovatyvias orlaivių interjero paslaugas: projektavimą, gamybą, interjero detalių, priedų ir kitos įrangos gamybą, CAMO, DOA, sertifikavimą. Daug dėmesio skiriama ir lėktuvų išorės bei vidaus apipavidalinimui, pilotų kabinos ir krovinių skyriaus pertvarkymui, salono apšvietimo ir keleivių maitinimo įrangos montavimui, VIP orlaivių interjero užbaigimui ir kt.

Vienas pagrindinių „J&C Aero“ padalinių – Mokslinių tyrimų ir plėtros (R&D) – kuria sprendimus, kurie palengvina keliones lėktuvais judėjimo negalią turintiems žmonėms, taip pat ieško būdų, kaip pagerinti skrydžių patirtį visiems keleiviams.

Įvertinti aviacijos milžinų


Visapusiškų orlaivių interjero sprendimų kūrėjai, kurių metinė apyvarta viršija 17 mln. eurų, bendradarbiauja su visame pasaulyje žinomomis oro linijomis, orlaivių gamintojais ir kitomis bendrovėmis, tokiomis kaip „LOT Polish Airlines“, „Eurowings“, „Aviation Capital Group“, „Avolon“, „Orix Aviation“, „Heston Airlines“, „Lufthansa Technik“, „Aegean Airlines“ ir kitomis.

„Užsitarnavome gerą vardą: mumis pasitiki aviacijos rinkos milžinai ir senbuviai, patiki išskirtinius lėktuvus, kuriais skraido prezidentai. Tačiau ketiname kilti dar aukščiau ir pasiekti naujus kompetencijų bei naujovių horizontus. Mūsų nepaliaujamas asmeninis įsipareigojimas peržengti nusistovėjusias aviacijos pramonės ribas išskiria mus iš kitų ir tiesia kelią į ateitį, kurioje – beribis dangus“, – tikina „J&C Aero“ vadovas L. Skukauskas.

Dėmesys – patogumui ir efektyvumui

Šalia Vilniaus oro uosto įsikūrusioje įmonėje dirba beveik 150 darbuotojų. Naujasis orlaivių interjero centras buvo sukurtas taip, kad atitiktų kiekvieno iš jų poreikius, kartu išlaikant aukštą veiklos efektyvumą. Dirbtuvės ir gamybinės patalpos yra erdvios ir patogios dirbti, taip pat įrengti poilsio kambariai, valgyklos ir kitos vietos, kur darbuotojai gali pailsėti. Bendras objekto plotas siekia 3600 kv. m.

Anksčiau per tris skirtingas vietas išsidėsčiusi „J&C Aero“ šiuo metu viską, ko reikia kokybiškam darbui, talpina vienoje vietoje. Pirmajame aukšte – didžiulės dirbtuvės, kuriose išrenkamos, surenkamos ir remontuojamos orlaivių sėdynės. Kitose patalpose orlaivių kabinos yra išardomos ir vėliau atnaujinamos pasitelkus įvairias medžiagas: metalus, plastiką ir kt. Tuo metu dažymo ceche ruošiamos ir dažomos interjero bei eksterjero dalys.

Kadangi bendrovė daug investavo į savo įrangos modernizavimą, naujajame orlaivių interjero centre įrengtos įvairių tipų dirbtuvės, kuriose kasdien atliekamos sudėtingos operacijos, pavyzdžiui, trimačiais spausdintuvais spausdinami prototipai ir originalios orlaivių dalys, kurios vėliau sertifikuojamos. Kompiuterizuotos mašinos naudojamos metalo apdirbimui, plastiko pjaustymui ir kt.

Tuo metu antrasis aukštas – tarsi natūrali pirmojo plėtra, kur įrengtas atskiras modernus siuvimo cechas. Įvairių interjero audinių paklausa – didžiulė, todėl „J&C Aero“ gali pasiūti nuo standartinių užuolaidų iki dėvėjimuisi atsparių kilimų ir prabangių sėdynių užvalkalų – ko tik paprašo konkretus klientas. Tame pačiame aukšte galima rasti erdvią virtuvę ir poilsio kambarius, kuriuose darbuotojai gali atsipalaiduoti.

Viršutinis naujojo pastato aukštas skirtas įmonės administracijos padaliniams: Operacijų, Pardavimų ir rinkodaros, Žmogiškųjų išteklių, Aprūpinimo ir logistikos, CAMO, DOA, R&D, Dizaino, aviacijos inžinierių ir kt. Be to, lauke įrengta erdvi terasa, skirta bendroms veiklos šiltuoju metų laiku.

„Mes laužome visus nusistovėjusius standartus ir iš naujo apibrėžiame aviacijos pramonę. Todėl pastato erdvės ir bendra jo koncepcija buvo suprojektuotos taip, kad kiekvienam darbuotojui tektų kuo daugiau šviesos ir erdvės. Šviesios ir patogios gamybinės patalpos, aiškus ženklinimas, pagaliau, erdvios valgomojo ir poilsio zonos – viskas pagalvota apie čia dirbančius žmones, sukuriant netipišką industrinę vietą, kurioje kiekvienas turi puikias sąlygas dirbti, augti ir tobulėti“, – sako L. Skukauskas.

Greitis ir lankstumas – pagrindiniai privalumai

Naujasis modernus orlaivių interjero centras leidžia dar greičiau ir efektyviau projektuoti, gaminti ir surinkti orlaivių vidų – viską, ką daro didieji orlaivių gamintojai, tik daug greičiau. Todėl „J&C Aero“ paslaugomis aktyviai naudojasi ne tik mažos, bet ir didžiosios oro linijų kompanijos bei orlaivių lizingo bendrovės.

Turimais duomenimis, lietuvių įmonė iki pat dabar jau modernizavo kelis tūkstančius orlaivių, atlikdama pačias įvairiausias lėktuvų interjero – nuo nedidelių iki pilnos apimties – modifikacijas. Taip pat renovavo ir sutvarkė daugiau kaip 3200 standartinių ir aukščiausios klasės sėdynių. Bendrovės specialistai iš dalies ar visiškai atnaujino dešimtis tūkstančių lėktuvų interjerų, ir kasmet aptarnauja vis didesnį orlaivių parką.

„Palyginti su orlaivių gamintojais, esame mažesni, bet kur kas lankstesni, o mūsų darbai trunka ne metus, bet mėnesius. Be to, naudojame jau rinkoje esančius komponentus: naudotas sėdynes, lentynas ir t. t., užuot kaskart naujam projektui įsigydami visiškai naujas dalis. Jas galima gana greitai atnaujinti, atkurti jų funkcionalumą ir sumontuoti orlaivyje. Tokiu būdu oro linijų bendrovės ir mes taupome pinigus, kartu mažindami tiek išmetamų daiktų kiekį, tiek ir poveikį aplinkai“, – sako „J&C Aero“ vadovas.


Jis taip pat priduria, kad nors aviacijos rinka vis dar atsigauna po koronaviruso pandemijos, atsiranda ir naujų galimybių, kas leidžia visą dėmesį sutelkti į pasaulinę plėtrą.

„Turime beveik 150 specialistų komandą: aviacijos inžinieriai, mechanikai, dizaineriai, orlaivių techninės priežiūros specialistai, CAMO inžinieriai ir kt. Tačiau mums neabejotinai reikės daugiau aukšto lygio specialistų, kurie padėtų spartinti mūsų augimą pasaulinėje rinkoje. Prisijungę prie mūsų ir čia dirbdami jie galės imtis išskirtinių ir unikalių projektų, įgyti žinių, patirties, augti ne tik įmonės viduje, bet ir kartu su ja“, – garantuoja „J&C Aero“ vadovas L. Skukauskas.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos2 savaitės prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai4 savaitės prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas2 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |