Sekite naujienas

Verslas

Lietuvos gyventojai išrinko geriausias vietas iš kurių užsisako maistą į namus

Paskelbta

-

Daugiau nei 50 tūkst. balsų atiduota konkurse, kuriame varžėsi į 9 kategorijas suskirstytos šalies maitinimo įstaigos, kurių maistą galima užsisakyti į namus. Tarp kategorijų nugalėtojų dažniausiai minėti „iLunch“ bei pernai metų debiutantas ‒ „Ugruzina by Azerai“.

„Maisto užsakymas į namus nepraranda populiarumo. Jei anksčiau šia paslauga daugiau naudotasi savaitgaliais, tai dabar matome, kad vis dažniau jos prireikia darbo dienomis, ypač – pietų metu.

Reklama:

Kadangi maistą galime pristatyti iš šimtų skirtingų vietų, klientams gali būti sudėtinga išsirinkti iš gausybės pasiūlymų. Todėl nutarėme suteikti galimybę žmonėms patiems nustatyti kuri vieta geriausia ir tokiu būdu palengvinti pasirinkimą kitiems klientams. Gyventojai noriai dalinasi savo rekomendacijomis ir jau trečius metus aktyviai balsuoja – šiemet sulaukėme rekordiškai daug balsų“, ‒ sako „Wolt“ Baltijos šalyse vadovas Mantas Lomsargis.

Lietuvos gyventojai ‒ ir ne tik „Wolt“ klientai ‒ galėjo balsuoti už maitinimo įstaigas, kurios buvo suskirstytos į 9 kategorijas. Pasaulio skonių kategorijoje pirma vieta dalinasi dvi vienodą balsų kiekį surinkusios vietos: „Ugruzina by Azerai“ ir „Dou Asia“, antroji atiteko „Eat More Chinese“, trečioji ‒ „Azerai“.

Vienas iš pasaulio skonių nugalėtojų „Ugruzina by Azerai“ taip pat pripažintas ir geriausiu 2023 m. debiutantu. Po jo rikiuojasi naujokai: „Boka“ ir „Flying Tomato Pizza“.

„Holigans“ daugiausiai balsų sulaukė kaip mėgstamiausia vegetariškų ir veganiškų patiekalų vieta, po jos liko – „Vieta“ ir „Radharanė“.

Dauguma balsavusiųjų mano, kad geriausią kainos ir kokybės santykį gauna užsisakydami iš „iLunch“. Antroje vietoje ‒ „McDonald‘s“, po jo ‒ „Plus Plus Plus“.

„iLunch“ išrinktas kaip geriausias pietų kategorijoje. Jis aplenkė 2‒oje ir 3‒oje vietoje likusius „Fresh Post“ ir „Baking Mad Hidden/Super Lab“.

Tuo metu pusryčių kategorijoje labiausiai sekėsi „Holy Donut“. Po jų rikiuojasi „Caffeine“ ir „Druska Miltai Vanduo“. Įdomu tai, kad šios kategorijos 1‒os ir 2‒os vietos nugalėtojai – „Holy Donut“ ir „Druska Miltai Vanduo“ – lygiai tas pačias vietas užėmė kepinių ir desertų kategorijoje. Antroji vieta čia teko „Biržų duonai“.

Geriausia lietuviško maisto vieta pripažintas „Šnekutis“, nuo jo kiek atsiliko „Senoji trobelė“ ir 3‒ioje vietoje likusi „Bernelių užeiga“.

„Pasilepinimo akimirkos“ ‒ taip pavadintos kategorijos nugalėtoju tapo anksčiau minėta „Azerai“, 2‒oje vietoje „RHINO, The Chubby Unicorn“, 3‒oje ‒ „Meatbusters“.

Naujienos

Verslo Vikingai

Verslo vikingai1 mėnuo prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai1 mėnuo prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Nekilnojamas turtas3 mėnesiai prieš

NT agentūrą Ispanijoje įkūrusi lietuvė: „Svajokite, planuokite, veikite ir jums pavyks. Po saule vietos yra visiems”

Dirbti ir vystyti verslą saulėtoje Ispanijoje gali būti ne vieno lietuvio svajonė. Ją prieš šešerius metus įgyvendino Sonata Norkienė, šiuo...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

SPA trenerė, grožio terapeutė Deimantė Gelgutienė: „Tu gali būti tik pavyzdžiu kitiems“

Grožio pasaulyje dirbanti Deimantė Gelgutienė atlieka SPA ritualus veidui ir kūnui, konsultuoja kosmetologes ir SPA centrus. Trenerė savo veiklas derina...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

„SME Finance“ vadovas Mindaugas Mikalajūnas: „Šiuo metu finansavimo galimybės – beribės“

„SME Finance“ įmonė šiuo metu didžiausia Baltijos šalyse nebankinio finansavimo technologijų platforma, suteikusi finansavimą už daugiau nei 1,5 mlrd. eurų,...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |