Sekite naujienas

Verslas

Lietuvos oro uostai skelbia tarptautinį konkursą visų savo parkavimo aikštelių operatoriui

Paskelbta

-

Lietuvos oro uostai skelbia tarptautinę visų savo valdomų parkavimo aikštelių operatoriaus atranką. Naujasis operatorius valdys daugiau nei 3 300 parkavimo vietų (esamų ir ateityje planuojamų) trijuose oro uostuose – Vilniuje, Kaune ir Palangoje. Planuojama, kad parkavimo vietų valdymą atrankos laimėtojas perims šių metų antroje pusėje.

Sieks aukščiausios kokybės paslaugų

Reklama:

Pasak Gintarės Norvilaitės-Tautevičės, Lietuvos oro uostų Komercijos departamento direktorės, vienas iš esminių naujo konkurso tikslų yra siekis, kad visas parkavimo aikšteles Lietuvos oro uostuose administruotų patyręs operatorius, kuris užtikrintų keleiviams ir partneriams teikiamų parkavimo paslaugų kokybę.

„Jau įvykdėme rinkos konsultacijas, kurių metu vietos ir tarptautinėms kompanijoms pristatėme konkurso apimtį. Šiuo projektu norime auginti, o kartu ir suvienodinti, teikiamų paslaugų kokybę, todėl vienas iš svarbiausių elementų, kuriuos vertinsime, tai potencialaus operatoriaus patirtis rinkoje. Naujasis parkavimo vietų operatorius turės ne tik perimti visų aikštelių kontrolę, bet ir įdiegti technologinius patobulinimus, tarp kurių ir didelio masto elektrinių automobilių įkrovos stotelių plėtra“, – sakė G. Norvilaitė-Tautevičė.


Administruos parkavimo paslaugas visuose oro uostuose

Numatyta, kad šių metų viduryje, pasibaigus atrankos procesui, naujasis operatorius etapais perims Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose esančių parkavimo aikštelių administravimą.

Vilniuje operatorius administruos daugiaaukštę stovėjimo aikštelę, ilgalaikio parkavimo vietas ir centrinę parkavimo zoną, kuri bus įrengta kartu su naujuoju išvykimo terminalu. Numatoma, kad iki 2024 m. pabaigos naujasis operatorius perims daugiau nei 40 tūkst. kv. m. ploto ir daugiau kaip 1,3 tūkst. parkavimo vietų administravimą.

Kauno oro uoste naujojo operatoriaus priežiūrai bus perduotos trumpalaikio stovėjimo ir dvi ilgalaikio stovėjimo aikštelės, taip pat beveik 10 tūkst. kv. m. ploto, kuriame galima vykdyti parkavimo vietų plėtrą. Planuojama, kad iki 2024 m. Kauno oro uoste aikštelių operatoriui bus perduota beveik 1,4 tūkst. parkavimo vietų.

Palangos oro uoste administravimui numatyta perduoti apie 470 parkavimo vietų, esančių tiek trumpalaikio, tiek ilgalaikio stovėjimo aikštelėse. Šiame oro uoste naujasis operatorius administruos 15,6 tūkst. kv. m. plotą.

Atranka jau prasidėjo

Tarptautinė parkavimo aikštelių operatoriaus atranka prasidėjo, paraiškas rinkos dalyviai gali teikti iki 2023 m. birželio mėnesio. Planuojama, kad atrankos laimėtojas bus paskelbtas šių metų viduryje.

Vilniaus oro uoste esančių stovėjimo aikštelių administravimas turėtų būti visiškai perimtas iki 2024 m. spalio, kai bus baigti naujojo keleivių išvykimo terminalo ir prieigų (transporto schemos) rangos darbai.

Pasirašius sutartį naujasis operatorius įsipareigoja diegti reikiamas technologijas kokybiškam parkavimo vietų administravimui, tinkamai pritaikyti naudojimui esamą oro uostų infrastruktūrą, įrengti elektrinių automobilių krovimo stoteles, užtikrinti visokeriopą infrastruktūros priežiūrą, atlikti sniego valymą aikštelėse. Taip pat privalės užtikrinti saugumą aikštelių teritorijoje.

Be to, operatorius įsipareigoja teikti kokybiškas klientų aptarnavimo paslaugas, įrengti skambučių centrą. Naujasis operatorius bus atsakingas ir už parkavimo vietų rinkodaros projektus.

Numatoma, kad naujasis operatorius Lietuvos oro uostuose esančias parkavimo vietas galės valdyti iki 10 metų.

Naujienos

Verslo Vikingai

Nekilnojamas turtas3 d. prieš

NT agentūrą Ispanijoje įkūrusi lietuvė: „Svajokite, planuokite, veikite ir jums pavyks. Po saule vietos yra visiems”

Dirbti ir vystyti verslą saulėtoje Ispanijoje gali būti ne vieno lietuvio svajonė. Ją prieš šešerius metus įgyvendino Sonata Norkienė, šiuo...

Verslo vikingai3 savaitės prieš

SPA trenerė, grožio terapeutė Deimantė Gelgutienė: „Tu gali būti tik pavyzdžiu kitiems“

Grožio pasaulyje dirbanti Deimantė Gelgutienė atlieka SPA ritualus veidui ir kūnui, konsultuoja kosmetologes ir SPA centrus. Trenerė savo veiklas derina...

Verslo vikingai3 savaitės prieš

„SME Finance“ vadovas Mindaugas Mikalajūnas: „Šiuo metu finansavimo galimybės – beribės“

„SME Finance“ įmonė šiuo metu didžiausia Baltijos šalyse nebankinio finansavimo technologijų platforma, suteikusi finansavimą už daugiau nei 1,5 mlrd. eurų,...

Verslo vikingai2 mėnesiai prieš

Pirkitpadangas.lt vadovas Domantas Dulkė: „Į padangų verslą kaip naujokas aš nelįsčiau“

Domantui Dulkei dabar pats darbymetis. Pirkitpadangas.lt vadovas neslepia, kad jo verslas – labai sezoninis, o artėjant šaltajam metų sezonui ateina...

Justina Dargevičė fotografė Justina Dargevičė fotografė
Verslo vikingai2 mėnesiai prieš

„Onzė“ vadovė Rasa Mišelinskė: „Logistikoje daugėja vadovių moterų ir tai labai džiugina“

Už „Taupykite savo laiką“ šūkiu besivadovaujančios logistikos kompanijos „Onzė“ vairo – veikli moteris, mama, kuri nebijo rizikuoti, bandyti ir imti...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |