Sekite naujienas

Verslas

Lrytas.lt kviečia jauno verslo kūrėjus dalyvauti „Verslo genas 2023“ rinkimuose

Paskelbta

-

Išpildėte seną svajonę ir įgyvendinote verslo idėją, kurios sėkmė įgauna vis didesnį pagreitį? O gal savo idėja nustebino lietuviai verslininkai?

Naujienų portalas lrytas.lt kviečia siūlyti ir dalyvauti jaunus verslininkus, žmones ir komandas, kurie Lietuvoje drąsiai įgyvendina savo sumanymus ir svariai prisideda prie pokyčių šalyje. Jaunąjį verslą ir Lietuvos kūrėjus pastebintis bei įvertinantis projektas „Verslo genas“ jau septintus metus tęsia idėjų paiešką.

Portalo lrytas.lt Verslo rubrikos redaktorius Vytenis Radžiūnas atskleidžia, kad projektas „Verslo genas“ šiemet skirsis nuo ankstesnių metų, nes pasipildys naujais komisijos nariais, naujomis nominacijomis ir, žinoma, daugybe naujų verslų, kurie tikrai nustebins skaitytojus.

„Pastarieji, perskaitę publikacijas, gausiai lanko įvairiuose šalies kampeliuose plušančius verslininkus, gauna naujų, dar nepatirtų įspūdžių, ir tai yra didžioji projekto stiprybė. Šis projektas parodo, kiek daug turime skirtingų verslų įvairiose Lietuvos vietose. Mūsų naujienų portalo žurnalistai aktyviai keliauja į įvairius šalies regionus, bendrauja su jaunaisiais verslininkais ir aprašo jų istorijas. Visus šiuos įspūdžius jau labai greitai galėsite sekti lrytas.lt!“ – tikina V.Radžiūnas.

„Verslo genas“ – laiptelis, kuris paskatina žengti drąsesnį žingsnį platesnio kelio link. Mūsų kūrėjai – mūsų ateitis, pažadinkime verslo geną lietuvių širdyse. Jų sėkmės istorijas galima pavadinti lietuviškąja DNR, kitaip – lietuviškuoju verslo genu.

Lietuvos verslo konfederacijos viceprezidentas, vertinimo komisijos pirmininkas, projekto vertinimo komisijos pirmininkas Marius Dubnikovas akcentavo projekto svarbą ir šalies verslų įvairovę.

„Projektas rodo, kad tai – tam tikra tradicija ir didina jo gyvybingumą, tačiau lygiagrečiai šis projektas išsiskiria savo svarbumu. Jis parodo, kokia graži yra Lietuva, kokie išradingi ir verslūs Lietuvos žmonės.

Neįtikėtinos verslo istorijos, žurnalistų pristatomos jau ne vienerius metus, o šiais metais lūkesčiai dar labiau didėja ir jie nebus nuvilti“, – neabejoja M.Dubnikovas.

Daugiau nei tris mėnesius vykstančio projekto metu verslo skyriaus žurnalistai rašo ir kuria vaizdo siužetus apie drąsius žmones, kurie Lietuvoje imasi įgyvendinti pačius netikėčiausius sumanymus, kurti įdomiausius verslus.

Šešių nominacijų – „Už drąsą rizikuoti“, „Tvarus verslas“, „Už mokslo ir žinių įgyvendinimą versle“, „Metų atradimas“, „Šeimos verslas“, „Socialinis verslas“ – nugalėtojus rinks patyrusi komisija. Savo favoritui – septintosios nominacijos laureatui – simpatijas galės atiduoti ir lrytas.lt skaitytojai.

Projekte dalyvauti gali tik tos įmonės, kurios gyvuoja nuo 1 iki 10 metų. Siūlyti kandidatus galima iki rugpjūčio 20 dienos. Susumavus vertinimo komisijos balsus, paaiškės šešių nominacijų laimėtojai. O „Lrytas.lt skaitytojų favoritas“ bus renkamas balsuojant portale lrytas.lt, balsavimas vyks rugpjūčio 21 – rugsėjo 1 dienomis. Rinkimus vainikuos rugsėjo mėnesį įvyksiantys iškilmingi apdovanojimai.

Po apdovanojimų su nugalėtojais bus publikuojami interviu portale lrytas.lt, jų lauks ir projekto rėmėjų dovanos.

Kviečiame jau dabar verslo atstovus registruotis ir gauti galimybę dalyvauti „Verslo genas 2023“ rinkimuose. Užpildykite anketą ir laukite lrytas.lt komandos skambučio. Registracija į projektą vyksta šiame puslapyje: Verslo genas 2023.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos4 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai4 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas5 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |