Sekite naujienas

Verslas

M. Skuodis, lankydamasis Neringoje, paskelbs dviračių tako Smiltynė–Nida rekonstrukcijos darbų pradžią, Klaipėdoje susitiks su „Smiltynės perkėlos“ vadovybe

Paskelbta

-

Šį ketvirtadienį, vasario 23 d., susisiekimo ministras Marius Skuodis su komanda lankysis Neringoje ir Klaipėdoje. Neringoje ministras dalyvaus dviračių tako Smiltynė–Nida vieno ruožo statybos darbų pradžios renginyje. Su AB „Smiltynės perkėla“ vadovybe ir valdyba Klaipėdoje M. Skuodis aptars aktualius infrastruktūros atnaujinimo ir plėtros klausimus.

11.30–12.30 val. vyks oficiali ceremonija, kurios metu ministras M. Skuodis su AB Lietuvos automobilių kelių direkcijos ir rangovo atstovais paskelbs pėsčiųjų ir dviračių tako Smiltynė–Nida rekonstrukcijos pradžią ruože nuo Smiltynės iki Juodkrantės.

Reklama:

Viena vaizdingiausių dviračių trasų Lietuvoje driekiasi per Kuršių nerijos regioninį parką. Tikimasi, kad šio tako rekonstrukcija palengvins keliones dviratininkams ir pėstiesiems, keliaujantiems per Kuršių nerijos gyvenvietes – Smiltynę, Juodkrantę, Pervalką, Preilą ir Nidą.

2022 m. gruodžio pabaigoje įsigaliojo dvi rangos sutartys dėl Neringoje esančio pėsčiųjų ir dviračių tako dviejų ruožų nuo Smiltynės iki Juodkrantės tvarkymo.

Tako tiesimo darbai bus atliekami laikantis visų atsakingų institucijų reikalavimų, siekiant kuo labiau išsaugoti natūralią gamtinę aplinką.

Tako tiesimo darbus iki Juodkrantės planuojama baigti 2023 m. liepos mėn. Bendra sutarčių vertė – 5,8 mln. Eur su PVM.

Ministrui susitikus su AB „Smiltynės perkėla“ vadovais bus kalbamasi apie bendrovės naudojamos infrastruktūros plėtrą. Smiltynės pusėje, kur švartuojasi Senosios perkėlos keltai, pernai jau rekonstruota bemaž 135 metrai krantinių, įrengti slipai, atmušai, švartavimo stulpeliai, lietaus nuotekų tinklai. Numatoma, kad pokyčių sulauks ir Naujoji perkėla – 2022 m. rudenį pradėta esamos infrastruktūros rekonstrukcija.

„Smiltynės perkėla“ per 2022 m. perkėlė apie 3 mln. keleivių ir dviratininkų, taip pat 707 tūkst. transporto priemonių.

Reklama:

Naujienos

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |