Sekite naujienas

Verslas

„Maxima“ pristato naujieną – teminius mėnesius: tokio asortimento pirkėjai dar neregėjo

Paskelbta

-

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ pirkėjams pristato naujieną – teminius mėnesius. Nuo šiol kiekvieną mėnesį tinklo parduotuvėse bus galima rasti ne tik pirkėjų pamėgtų, bet ir išskirtinių prekių, kurių įprastai nėra lentynose. Dėl nenuspėjamų orų žmonėms vis dar praleidžiant daugiau laiko namuose, prekybos tinklas vasarį skelbia „Saldumynų ir užkandžių“ mėnesiu, kurio metu smaližių ir užkandžiautojų dėmesį trauks išskirtiniai gardumynai, įprastai randami tik specializuotose prekybos vietose. Dalis pirmojo teminio mėnesio išskirtinio asortimento bus siūloma tik ribotą laiką, tad norintys jį išbandyti raginami suskubti.

Kiekvieną mėnesį prekybos tinklo „Maxima“ pirkėjai galės rasti vis kitos temos pasiūlymus bei išskirtines asortimento prekes. Teminių mėnesių asortimento pasiūlymus bus galima sekti kas savaitę atsinaujinančiame „Laimingų kainų“ leidinyje bei specialiame teminių mėnesių leidinyje „Maximos“ interneto svetainėje.

Reklama:

„Dažniausiai parduotuvėse esame įpratę matyti nuolaidas tik tam tikriems produktams, o ne jų temai. Teminių mėnesių išskirtinumas tas, kad jų metu pirkėjams siūlysime jau esamą ir pirkėjų pamėgtą bei visai naują, išskirtinį prekių asortimentą, kuris bus prieinamas tik pasiūlymo metu, teminį mėnesį lydinčiai prekių grupei“, – sako Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė, prekybos tinklo „Maxima“ Komunikacijos ir korporatyvinių ryšių departamento direktorė.


Be to, „Maxima“ pažymi, kad pagal skirtingą mėnesio tematiką parinktas dar nematytų prekių asortimentas bus siūlomas tik ribotą laiką – vieną mėnesį, kol galios teminio mėnesio pasiūlymai.

Prekybos tinklas pastebi, kad pirkėjams išties patrauklios nuolaidos ir įvairūs pasiūlymai – jie kaskart sulaukia didelio susidomėjimo. Skaičiuojama, kad įsigydami prekių su nuolaida „Maximos“ pirkėjai kiekvieną mėnesį vidutiniškai sutaupo net 54 mln. eurų.

„Duomenys rodo, kad net 89 proc. „Maxima“ parduotuvėse apsiperkančių pirkėjų, kurių kiekvieną dieną apsilanko daugiau nei 400 tūkst., kasdien į savo krepšelius deda prekes su nuolaida. Džiaugiamės pranešdami, kad prekybos tinklo naujiena – teminiai mėnesiai – pirkėjams leis ne tik į krepšelį įsidėti jau pamėgtus produktus, tačiau ir išbandyti išskirtines, dar nematytas prekes, kurių įprastai „Maximos“ asortimente nėra“, – kalba I. Trakimaitė-Šeškuvienė.

Teminių mėnesių pasiūlymus, tarp kurių ir esamos, ir tik ribotą laiką siūlomos prekės, pirkėjai ras ne tik didesnio formato „XX“ bei „XXX“ parduotuvėse, tačiau ir mažesnėse, „X“ formato „Maximos“ parduotuvėse.

Vyšnių skonio „Coca-Cola“ ir itin aštrūs traškučiai


Prekybos tinklui pastebėjus, kad vasarį, kuomet už lango siaučia nenuspėjami orai, didžiąją dalį laiko žmonės praleidžia namuose žiūrėdami filmus ar kompanijoje žaisdami žaidimus, prie kurių taip norisi kramsnoti įvairius gardėsius, nuspręsta pirmąjį teminį mėnesį skirti saldumynų ir užkandžių gerbėjams.

Parduotuvėse „Maxima“ pirkėjai gali ieškoti jau asortimente esamų bei tik ribotą laiką asortimentą papildžiusių išskirtinių saldumynų ir užkandžių kategorijos prekių, kurios nustebins ir išrankiausius smaližius, ir sūrių užkandžių mėgėjus.

Pro smaližių akis nepraslys naujienomis papildytas pirkėjų pamėgtų prekių ženklų, pavyzdžiui, „Haribo“, „Kinder“, „Lindt“, asortimentas. Išskirtinio pasiūlymo metu gardėsių mėgėjai taip pat galės rasti „Skittles“ guminukus, „Milky Way“ ar „Maltesers“ sausainius, karamelinius spragintus kukurūzus „Werther‘s Original“, šokoladinius krepšelius su žemės riešutų kremu „Reese‘s Minis“, šokoladus „MrBeast“ ir daugybę kitų saldumynų, kurių įprastai „Maximoje“ nėra.

„Saldumynų ir užkandžių“ mėnesį pirkėjai prekybos tinkle turės progą ir atsigaivinti – išskirtiniame asortimente ras tokius gazuotus gėrimus, kuriuos įprastai galima rasti tik specializuotose saldumynų ir užkandžių parduotuvėse. Pavyzdžiui, vyšnių ir vanilės skonio „Coca-Cola“ ar persikų, ananasų ir daugybės kitų skonių „Fanta“ gazuotus gėrimus.

Pirmasis teminis „Saldumynų ir užkandžių“ mėnuo „Maximoje“ pradžiugins ir aštrių bei sūrių skonių užkandžių mėgėjus – parduotuvės lentynas papildys krekeriai „Ritz“, ypatingai aštrūs traškučiai „Takis“, kuriuos, kaip ir kitus pirkėjų pamėgtus produktus, teminio mėnesio metu bus galima įsigyti pigiau.

Reguliaraus asortimento saldumynų ir užkandžių pasiūlymus pirkėjai ras jų įprastose vietose, o išskirtinio asortimento naujienų lentynos bus pažymėtos „Saldumynų ir užkandžių“ mėnesio vėliavėlėmis.

Naujienos

Verslo Vikingai

Verslo vikingai1 mėnuo prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai1 mėnuo prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Nekilnojamas turtas3 mėnesiai prieš

NT agentūrą Ispanijoje įkūrusi lietuvė: „Svajokite, planuokite, veikite ir jums pavyks. Po saule vietos yra visiems”

Dirbti ir vystyti verslą saulėtoje Ispanijoje gali būti ne vieno lietuvio svajonė. Ją prieš šešerius metus įgyvendino Sonata Norkienė, šiuo...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

SPA trenerė, grožio terapeutė Deimantė Gelgutienė: „Tu gali būti tik pavyzdžiu kitiems“

Grožio pasaulyje dirbanti Deimantė Gelgutienė atlieka SPA ritualus veidui ir kūnui, konsultuoja kosmetologes ir SPA centrus. Trenerė savo veiklas derina...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

„SME Finance“ vadovas Mindaugas Mikalajūnas: „Šiuo metu finansavimo galimybės – beribės“

„SME Finance“ įmonė šiuo metu didžiausia Baltijos šalyse nebankinio finansavimo technologijų platforma, suteikusi finansavimą už daugiau nei 1,5 mlrd. eurų,...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |