Sekite naujienas

Verslas

Medicinos bankas finansuoja restoranų „iLunch“ plėtrą Vilniuje

Paskelbta

-

22 restoranus Vilniuje turintis dienos pietų restoranų prekės ženklas „iLunch“ investuoja 500 tūkst. eurų į tolesnę plėtrą. Medicinos banko suteikta paskola skirta 6 naujų restoranų sostinėje atidarymui.

Pasak restoranų veiklą vykdančios bendrovės „Inovatyvūs restoranai“ vykdomojo direktoriaus Donato Vaitasiaus, plėtra yra vykdoma nepaisant šiuo metu maitinimo sektoriuje tvyrančios nežinomybės.

Reklama:

„Restoranų valdytojai vis dar nežino, kokį sprendimą dėl maitinimo sektoriui iki šių metų pabaigos taikomo lengvatinio 9 proc. pridėtinės vertės mokesčio (PVM) tarifo priims į rudens sesiją grįžęs Seimas. Tai iš dalies gesina verslo ambicijas imtis didesnių plėtros planų, kol nėra aišku, kokia mokesčių politika nuo kitų metų pradžios bus taikoma jo atžvilgiu“, – komentuoja D. Vaitasius.

Lietuviško kapitalo restoranų prekės ženklas „iLunch“ taiko inovatyvių dienos pietų koncepciją – vietoj aptarnaujančio personalo pasitelkiami skaitmeniniai sprendimai, paspartinantys klientų aptarnavimą. 2016 metais veiklą pradėję restoranai nestabdė plėtros ir pandemijos metu – tuo metu investuota 1 mln. eurų ir buvo atidaryti 7 nauji dienos pietų restoranai.

„Maksimaliai greitas aptarnavimas ir lankytojų lūkesčius atitinkantys dienos pietūs vis dar yra pagrindinis mūsų sėkmės variklis. Per kelerius metus ženkliai išauginome verslą, nepaisant maitinimo sektoriaus patirtų išbandymų – aktyvų gyvenimą pristabdžiusios pandemijos, o šiemet – augusios infliacijos. Apmaudu, kad gerus rezultatus turintis restoranų verslas nėra patrauklus didiesiems bankinio sektoriaus žaidėjams, tad surasti patikimą finansų partnerį yra pakankamai sudėtinga“, – sako D. Vaitasius.

Medicinos bankas finansuoja „iLunch“ plėtrą jau nebe pirmą kartą – praėjusių metų balandį įmonei taip pat suteikta 500 tūkst. eurų paskola.

„Nors daug dėmesio skiriame smulkiam bei vidutiniam verslui, maitinimo sektoriuje sėkmingai veikiančios įmonės taip pat kelia susidomėjimą. Įvertinę gerus „Inovatyvių restoranų“ rezultatus nusprendėme tęsti bendradarbiavimą ir toliau finansuoti kliento plėtrą. Juo labiau, kad partneryste, atvirumu ir pasitikėjimu grįsti santykiai visada laukiami mūsų banke“, – komentuoja Medicinos banko Verslo tarnybos direktorius Julius Ivaška.

Paskolą „iLunch“ restoranų plėtrai Medicinos bankas suteikė šiemet rugpjūčio mėnesį. Planuojama, kad 6 nauji restoranai bus įrengti per artimiausią pusmetį.

Šiuo metu „iLunch“ prekės ženklui priklauso 22 restoranai Vilniuje, trys Kaune, po vieną Šiauliuose ir Rygoje, iš jų keletas dirba franšizės pagrindu. Restoranuose dirba daugiau nei 200 darbuotojų.

Naujienos

Verslo Vikingai

Finansai5 d. prieš

Techninių analitikų mokytojas Tomas Dulkys: „Didžiausia investuotojų ir spekuliantų klaida – noras praturtėti, o ne tapti šios srities profesionalu“

Kriptovaliutos, akcijų prekyba rinkoje, spekuliavimas, investavimas – vieniems šios temos atrodo nepažįstamos ir sunkiai perprantamos, o kiti sukaupia tiek žinių,...

Verslo vikingai1 savaitė prieš

„A Management“ vadovė Aušra Virkietytė: Sužvaigždėjimas renginių organizatoriui – karjeros pabaiga

Renginių organizatoriaus darbas atrodo nesibaigianti šventė. Tad norinčių dirbti šioje srityje turėtų netrūkti. „Iš dalies taip ir yra, – sutinka...

Verslo vikingai2 savaitės prieš

LAVA SALES kompanijos vadovas Paulius Gumbelevičius: „Komanda – branduolys, padedantis sukurti sėkmingą verslą”

Neseniai įsikūrusios kampanijos LAVA SALES tikslas – pritraukti naujų klientų šaltų skambučių pagalba ir taip padėti verslui augti. Telemarketingo paslaugas...

Startuoliai2 mėnesiai prieš

Saugių sandorių platforma „EscrowPack“ padės internete pirkti ir parduoti nesibaiminant sukčių

Tikrai ne vieną kartą pačiam teko patirti ar iš draugų girdėti apie sukčiavimo atvejus, kuomet perkant prekes iš fizinių asmenų...

Finansai2 mėnesiai prieš

29-erių į pensiją išėjęs Gintaras Pociūnas: „Finansiškai raštingas ir investuojantis žmogus – turtingo mąstymo žmogus“

Taupymas, investavimas, akcijų biržos – terminai, kurių daugelis dar nepažįsta, o gal laiko tolima siekiamybe. Praktinius patarimus geresniam finansų valdymui...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |