Sekite naujienas

Verslas

Mobilumo ir saugumo sinergija – kaip ją atrasti?

Paskelbta

-

Dabartinės technologijos leidžia išplėsti savo biuro ribas kur tik reikia, nepaisant aplinkos sąlygų. Tai reiškia, kad kiekvienas mobilus darbuotojas savo naudojamuose įrenginiuose kaupia dar daugiau jautrios informacijos, negu buvo įprasta. Kiekvienam verslui tai kelia tam tikrus iššūkius, todėl privalu priimti sprendimus, kad duomenys būtų tinkamai apsaugoti.

Reklama:

„Įmonės mobilumą sudaro trys komponentai: mobilūs įrenginiai, mobilūs žmonės ir, svarbiausia, mobilūs duomenys. Teikti sprendimus, kurie užtikrintų, kad mobilūs duomenys būtų saugūs ir prieinami bet kam iš bet kokio įrenginio yra svarbu, ypač verslui. Tokiu būdu ne tik išnaudojamos technologijų suteikiamos galimybės, bet ir užkertamas kelias rimtoms problemoms, galinčioms daryti žalą klientams“, – renginyje „Mobilumas ir saugumas versle: kaip rasti balansą?“ atkreipė dėmesį „Samsung Electronics Baltics“ pardavimų verslui skyriaus vadovas Vaidas Bielinis.
Saugumo sprendimai efektyvesniam darbui

Pirmasis kriterijus, renkantis įrenginį mobiliam darbui, yra patikima programinė įranga. Anot V. Bielinio, tai kertinė saugumo savybė.

„Kad klientų konfidencialūs duomenys būtų kuo geriau apsaugoti, rinkitės tuos įrenginius, kurie turi aukšto lygio saugos ir valdymo sistemas. Jos realiuoju laiku susiduria su kibernetinėmis atakomis, virusais, žmogiškosiomis klaidomis. Pavyzdžiui, mes verslui siūlome „Enterprise Edition“ linijos telefonus ir planšetes bei „Knox Suite“ paketą, kurį sudaro mobiliųjų įrenginių saugos, diegimo, valdymo ir analizės sprendimai“, ‒ sako ekspertas.

Naujausios technologijos yra pritaikytos saugiai pasirašyti dokumentus, kas lemia patogesnį ir greitesnį procesą. Tai itin pravartu pašto darbuotojams, kurjeriams ar paslaugas namie atliekantiems specialistams.

„Anksčiau kiekvienas klientas turėdavo pasirašyti fizines paslaugų teikimo sutartis. Tai reiškia, kad dokumentus reikia atspausdinti, patikrinti, ar viskas užpildyta teisingai ir, galiausiai, kaupti fiziniame archyve. Dabar klientui galima duoti planšetę su elektronine sutikimo forma. Joje dalis informacijos gali būti užpildyta jau automatiškai, o vietos, kurias liko užpildyti – išryškintos“, ‒ privalumus vardija V. Bielinis.

Jo teigimu, mobiliųjų įrenginių naudojimas versle taip pat leidžia efektyviau planuoti ir skirstyti darbus, matyti nuoseklų jų atlikimo procesą, gauti grįžtamąjį ryšį. Klientams taip pat naudinga, kai įmonės naudoja mobiliuosius įrenginius, nes jie gali gauti išsamesnę informaciją apie suteiktas paslaugas.

Vietoj daugybės biuro priemonių – vienas įrenginys

Dirbančiųjų už biuro ribų patogumui nebereikia su savimi turėti daugybės skirtingų prietaisų – visos reikiamos funkcijos gali būti mobiliajame įrenginyje: pradedant minėtuoju sutarčių pasirašymu, baigiant brūkšninių kodų skenavimu.

„Dabar funkcijas, kurioms anksčiau reikėjo įvairių priemonių, atlieka išmanieji įrenginiai. Jais naudodamiesi galime pasirašyti įvairias sutartis, kurti pristatymus, dalyvauti vaizdo konferencijose. Tokiu būdu savęs neapkrauname nereikalingais daiktais ir galime geriau susikoncentruoti į tai, ką darome. Taigi, darbuotojai efektyviai atlikti savo darbą gali naudodamiesi vien telefonu ar planšete“, ‒ sako pardavimų verslui vadovas.

V. Bielinis pastebi, kad nuotoliniam darbui, kai prireikia atlikti skubias užduotis, puikiai tinka „Samsung Galaxy Fold4“ mobilusis. Anot jo, tai yra nepamainomas įrenginys tiems, kurie vienu metu nori atlikti daug užduočių: šio telefono ekraną galima padalyti į tris dalis, tad vienu metu galima matyti savo užrašus, dalyvauti vaizdo skambutyje ir tuo pačiu metu pasižymėti svarbiausius aspektus.

Apie mobilumo ir saugumo sinergiją buvo diskutuojama trečiadienį vykusiame „Samsung“ renginyje „Mobilumas ir saugumas versle: kaip rasti balansą?“. Konferencijoje pranešimus skaitė verslininkas, investuotojas Ilja Laurs, „Frontu“ generalinis direktorius Arūnas Eitutis, „Sign on Tab“ direktorius Mindaugas Kežionis bei „Samsung Electronics Baltics“ atstovai Andrius Mateika ir Šarūnas Gališanka.

Naujienos

Verslo Vikingai

Dirbtinis intelektas6 d. prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai1 mėnuo prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai1 mėnuo prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Nekilnojamas turtas3 mėnesiai prieš

NT agentūrą Ispanijoje įkūrusi lietuvė: „Svajokite, planuokite, veikite ir jums pavyks. Po saule vietos yra visiems”

Dirbti ir vystyti verslą saulėtoje Ispanijoje gali būti ne vieno lietuvio svajonė. Ją prieš šešerius metus įgyvendino Sonata Norkienė, šiuo...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

SPA trenerė, grožio terapeutė Deimantė Gelgutienė: „Tu gali būti tik pavyzdžiu kitiems“

Grožio pasaulyje dirbanti Deimantė Gelgutienė atlieka SPA ritualus veidui ir kūnui, konsultuoja kosmetologes ir SPA centrus. Trenerė savo veiklas derina...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |