Sekite naujienas

Verslas

„Moller Auto“ Lietuvoje pradės teikti automobilių prenumeratos paslaugą „Moller Go“, į kurią investavo 250 tūkst. eurų

Paskelbta

-

Automobilių salonai „Moller Auto“ Lietuvoje greitu metu pradės teikti naują paslaugą – automobilių prenumeratą fiziniams asmenims. Prenumerata, į kurią bendrovė investavo 250 tūkst. eurų, vairuotojams leis išsinuomoti tiek naujus, tiek mažai naudotus automobilius.

Anot „Moller Auto“ generalinės direktorės Baltijos šalyse Izidos Gerkenos, teikiant šią paslaugą labiausiai bus orientuojamasi į bendrovės atstovaujamų prekės ženklų „Audi“, „Volkswagen“ ir „Škoda“ prenumeratą, tačiau susidomėjusiems asmenims bus sudaryta galimybė užsisakyti bet kurios markės automobilį.

„Tai yra visiškai naujas būdas naudotis naujausiais ir pažangiausiais automobiliais be ilgalaikių įsipareigojimų. Žmonės šiandien ieško patogumo, pasirinkimo laisvės ir jų norus bei poreikius atitinkančių paslaugų, todėl keičiasi mobilumo supratimas. Mūsų, kaip vieno iš srities lyderių, užduotis – prisitaikyti prie pokyčių ir pasiūlyti platų paslaugų spektrą, atitinkantį šiandieninio vairuotojo lūkesčius“, – sako ji.

Nurodoma, kad į „Moller Go“ automobilio prenumeratą įtraukti ir apsilankymai sertifikuotuose automobilių servisuose, civilinės atsakomybės draudimas, visą parą teikiama pagalba kelyje bei pakaitinis automobilis, jeigu pagrindinė transporto priemonė patektų į draudiminį įvykį ir ją reikėtų remontuoti. Į prenumeratą taip pat įskaičiuotas žieminių ir vasarinių padangų keitimas bei saugojimas, automobilio nusidėvėjimo išlaidos.

Automobilį iš „Moller Go“ bus galima užsisakyti nuotoliniu būdu, atsiimant Vilniuje. Prenumeruojamu automobiliu galima važinėti po visas Baltijos šalis, o iš anksto susitarus su tiekėju – ir už jų ribų.

Paslauga jau metus veikia Latvijoje

I. Gerkena pastebi, kad pernai pavasarį Latvijoje atsiradusi automobilių prenumeratos paslauga sulaukė didelio susidomėjimo – jos paklausa kas mėnesį kyla maždaug po 20 proc.

„Nors automobilių prenumerata yra palyginti naujas sprendimas, juo pradeda naudotis vis daugiau žmonių. Kalbant apie populiariausias markes, Latvijoje fiziniai asmenys dažniausiai renkasi vairuoti „Volkswagen T-Cross“ arba „Volkswagen Taigo“. Tuo tarpu tarp verslo klientų pastaraisiais mėnesiais itin išaugo aukščiausios klasės automobilių, tokių kaip „Audi e-tron GT“, paklausa“, – dalinasi pašnekovė.

Įmonės direktorė Baltijos šalyse priduria, kad Latvijoje svarstoma paslaugą plėsti ir pradėti siūlyti sezoniško automobilių keitimo galimybę bei įvairesnių transporto priemonių rūšių.

„Sieksime, kad, pavyzdžiui, vasarą vairuotą kabrioletą šios paslaugos naudotojai žiemą galėtų pakeisti į keturiais ratais varomą visureigį, mokėdami tą patį abonentinį mokestį. Šiuo metu stengiamės prisitaikyti ir dar labiau suprasti vartotojų pageidavimus, finansines galimybes bei kasdienius poreikius, todėl ateityje, tikėtina, pasiūlysime ne tik automobilių prenumeratą, bet ir kemperių ar elektrinių dviračių nuomą“, – reziumuoja pašnekovė.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai4 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas5 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |