Sekite naujienas

Verslas

Naujus metus „Lidl Lietuva“ parduotuvių ir logistikos centro darbuotojai pradeda didesnėmis algomis

Paskelbta

-

„Lidl Lietuva“ rūpinasi komandos narių motyvacija ir finansiniu saugumu, todėl daug dėmesio skiria ne tik darbuotojų gerovei, bet ir darbo užmokesčiui. Šiuos metus įmonės parduotuvių ir logistikos centro darbuotojai pradėjo džiugia žinia – nuo sausio jų atlyginimai didėja 4–9 proc.

Pasak „Lidl Lietuva“ valdybos narės ir personalo vadovės Sandros Savickienės, atlyginimai šiems darbuotojams didėja jau trečius metus iš eilės. Pernai rugsėjį atlyginimai augo ir administracijos komandai.

Reklama:

Vasarinės padangos - Pirkitpadangas.lt

„Nuo pat mūsų veiklos Lietuvoje pradžios, siekiame atsidėkoti mūsų darbuotojams už jų įdedamas pastangas ir atitinkamai juos įvertinti. Darbuotojų gerovė yra ir viena iš strateginių įmonės krypčių. Sąžiningas ir konkurencingas atlygis vis dar išlieka vienu iš geriausių būdų užtikrinti finansinį darbuotojų saugumą. Lapkričio mėnesio „Rekvizitai.lt“ duomenys rodo, kad vidutinis darbo užmokestis mūsų organizacijoje siekia 2284 eurus prieš mokesčius bei yra didžiausias, palyginus su kitų didžiųjų prekybos tinklų vidutiniais darbo užmokesčiais“, – teigia S. Savickienė.

Lapkričio mėn. „Lidl Lietuva“ darbo užmokesčio mediana taip pat buvo aukščiausia tarp didžiųjų maisto prekybos tinklų ir siekė 1831 eurą prieš mokesčius.

Pasak S. Savickienės, apskaičiuojant vidutinį darbo užmokestį, „Lidl Lietuva“ remiasi visą kalendorinį mėnesį įmonėje išdirbusių darbuotojų atlyginimo duomenimis.

Reguliarų darbuotojų atlyginimų augimą užtikrina ir pakopinė darbo užmokesčio kėlimo sistema: „Kiekvieną potencialų darbuotoją, susidomėjusį darbu parduotuvėse ar logistikos centre, jau pirmojo darbo pokalbio metu supažindiname su įmonėje veikiančia pakopine darbo užmokesčio sistema, kuri aiškiai nurodo, kaip keisis darbuotojo atlyginimas būsimus ketverius metus.“

„Lidl Lietuva“ taip pat siūlo ir kitas atlygio paketo stiprinimo priemones, viena jų – „Lidl“ kortelės, kurias darbuotojai gali panaudoti apsipirkdami prekybos tinkle. Pernai šias korteles apsipirkimui kas mėnesį įmonė skyrė visiems darbuotojams, šiemet šį pastiprinimą tęs ir toliau, o nuo sausio mėnesio parduotuvių ir logistikos centro darbuotojams kortelių vertė padidėjo 50 proc.


Siūlo ir galimybę užsidirbti papildomai

Pernai „Lidl Lietuva“ Kauno logistikos centre dirbantiems darbuotojams, atliekantiems komplektavimo darbus, įmonė suteikė galimybę papildomai užsidirbti. Sėkmingai dirbantys darbuotojai, pasiekę numatytus tikslus, kas mėnesį sulaukia priedų, siekiančių iki 300 eurų neatskaičius mokesčių. Ši programa bus tęsiama ir šiemet.

„Esame viena iš pirmųjų „Lidl“ šalių, turinčių tokią skatinimo programą. Tai yra žingsnis ne tik padedantis siekti geriausių darbo rezultatų ir aukščiausios kokybės, bet ir leidžiantis darbuotojams papildomai užsidirbti. Logistikos centras yra centrinė ašis, nuo kurios darbo kokybės ir tikslumo priklauso visų mūsų parduotuvių veikla, todėl motyvuojame logistikos centro darbuotojus siekti kuo geresnių rezultatų ir tokiu būdu uždirbti papildomą priedą prie atlyginimo“, – sako S. Savickienė.

Taip pat kolektyvo nariams prireikus padirbėti viršvalandžius, jie parduotuvių bei logistikos centro darbuotojams skaičiuojami minutės tikslumu ir išmokami kartu su mėnesiniu darbo užmokesčiu.

Svarbi darbuotojų bei jų artimųjų sveikata

„Lidl Lietuva“ rūpinasi ne tik stabilia darbuotojų finansine padėtimi, bet ir siūlo kitas papildomas naudas, kurios padeda užtikrinti gerą kolektyvo narių savijautą. Įmonė jau penktus metus iš eilės visus darbuotojus, baigusius bandomąjį laikotarpį, draudžia privačiu sveikatos draudimu.

Be to, įmonė rūpinasi ne tik darbuotojų, bet ir jų atžalų sveikata – šaltuoju metų sezonu organizacija kviečia nemokamai skiepytis nuo gripo visus kolektyvo narius bei jų vaikus iki 14 metų. Taip pat įmonė jiems dovanoja nemokamus vitaminų rinkinius.

„Lidl Lietuva“ daug dėmesio skiria darbuotojų emocinei sveikatai. Suteikia galimybę nemokamai apsilankyti dešimtyje gydytojo psichoterapeuto ar psichologo-psichoterapeuto psichoterapijos seansų per metus. Taip pat darbuotojai gali naudotis konsultacijų programa „Gali mumis pasikliauti!“ ir anonimiškai užduoti klausimus psichologui, teisininkui ar asmeninių finansų specialistui.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos2 savaitės prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai4 savaitės prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas2 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |