Sekite naujienas

Verslas

„Novira Plaza“ statybos Rygoje bus baigtos šiemet spalį, nuomos sutartys jau pasirašomos

Paskelbta

-

„Novira Plaza“ verslo komplekso Rygoje, į kurį iš viso bus investuota 55 mln. Eur, statybas planuojama užbaigti šiemet spalio mėnesį. Lietuvos turto valdymo bendrovė „Evernord Asset Management“, kuriai priklauso didžioji dalis „Novira Plaza“ projekto akcijų, skelbia per penkis neviešo obligacijų platinimo etapus pritraukusi 25 mln. Eur investicijų, skirtų kompleksui plėtoti. Modernaus biurų pastato valdytojai jau pasirašė kelias nuomos sutartis su tarptautinėje ir Baltijos šalių rinkoje žinomomis įmonėmis.

65 proc. „Novira Plaza“ projekto akcijų priklauso Lietuvos turto valdymo bendrovės „Evernord Asset Management“ valdomam fondui „Evernord Real Estate Fund III“, 35 proc. – nekilnojamojo turto plėtros bendrovei „Novira Capital“.

„Sulaukiame didelio Baltijos šalių verslo įmonių susidomėjimo galimybe įsikurti moderniame verslo centre pačiame Rygos centre. Džiaugiamės, kad jau yra pasirašytos nuomos sutartys su Baltijos šalyse gerai žinomomis kompanijomis. Nepaisant iššūkių, su kuriais praėjusiais metais susidūrė statybų sektorius, mūsų projektas įgyvendinamas sklandžiai ir bus užbaigtas spalio pradžioje“, – pažymi Jolanta Jurga, „Evernord Asset Management“ direktorė ir „Evernord“ grupės įkūrėja.

Pasak jos, šis projektas yra sėkmingo Baltijos šalyse veikiančių partnerių bendradarbiavimo rezultatas. „Novira Plaza“ vystytojai yra Estijos bendrovė, didysis dalininkas – Lietuvoje įkurtas fondas, pats projektas vykdomas Latvijoje, o investuotojai ir nuomininkai susibūrė iš visų trijų Baltijos šalių.
Tvarūs statybų bei architektūriniai sprendimai ir patogi lokacija „Novira Plaza“ komplekse paskatino įsikurti vieną iš tarptautinės konsultavimo rinkos lyderių „PricewaterhouseCoopers“ (PwC). Kompanija į daugiau nei 1000 kv. metrų plotą užimantį savo biurą „Novira Plaza“ septintame aukšte įsikels šių metų pabaigoje, čia dirbs apie 200 PwC Latvijos komandos darbuotojų.

„PwC ne tik pristato ir diegia, bet ir pati kuria naujus verslo standartus. Mūsų globalios plėtros strategija grindžiama tvarumo principais – siekiame mažinti natūraliųjų išteklių eikvojimą, rinktis energetiškai efektyvius ir funkcionalius, aplinką tausojančius sprendimus. Vienas iš pagrindinių kriterijų, naujajai mūsų buveinei pasirenkant „Novira Plaza“, buvo tvarių medžiagų naudojimas ir modernių technologinių sprendimų diegimas, plėtojant verslo kompleksą“, – teigia Zlata Elksniņa-Zaščirinska, „PwC Latvia“ vykdančioji partnerė.

„Novira Plaza“ – septynių aukštų A klasės pastatas Rygos centre. Bendras jo plotas sieks apie 30 tūkst. kv. metrų, didžiąją dalį – apie 20 tūkst. kv. metrų – užims biurų patalpos. Pirmajame verslo komplekso aukšte įsikurs parduotuvės ir maitinimo įstaigos, dviejuose požeminiuose aukštuose bus įrengta stovėjimo aikštelė 200-ams automobilių.

„Novira Plaza“ verslo kompleksas išsiskiria šiuolaikiškais architektūriniais ir tvarumo sprendimais. Statybų, kurias vykdo viena didžiausių Latvijos statybų bendrovių „Velve“, darbai atliekami pagal „LEED“ energinio efektyvumo standartų reikalavimus. Planuojama, kad per pirmuosius kelerius pastato eksploatavimo metus jam bus suteiktas „LEED Platinum“ sertifikatas.

Verslo komplekse bus įkurtos kelios žaliosios zonos ir patogi infrastruktūra, tinkama pėstiesiems, dviratininkams bei vairuotojams. Pastato vidinės konstrukcijos suprojektuotos taip, kad patalpas būtų galima perplanuoti ir pritaikyti nuomininkų poreikiams.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas4 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |