Sekite naujienas

Verslas

Nuo gegužės 1 d. keičiamas dalies prekybos tinklo „Rimi“ parduotuvių darbo laikas

Paskelbta

-

Gegužės 1-ąją prekybos tinklas „Rimi“ keičia dalies fizinių parduotuvių darbo laiką. Pokyčiai įsigalios 3 tinklo parduotuvėse Vilniuje, Lentvaryje ir Druskininkuose, tad pirkėjai galės apsipirkti pavasarį-vasarą galiojančiu darbo laiku. Pasak „Rimi Lietuva“ ryšių su visuomene ir korporatyvinės atsakomybės vadovės Eglės Krasauskienės, tokie pokyčiai kaskart vykdomi, atsižvelgiant į besikeičiančias pirkėjų srautų tendencijas, kurias lemia šiltesnis metų laikas, kuomet šviesus paros laikas ilgėja.

Darbo laikas ilgės trijose parduotuvėse

Anot „Rimi Lietuva“ ryšių su visuomene ir korporatyvinės atsakomybės vadovės Eglės Krasauskienės, tokios parduotuvių darbo laiko korekcijos vykdomos, nuolat stebint žmonių apsipirkimo tendencijas.

„Šiltesniuoju metu šios tendencijos bei pirkėjų srautai skiriasi nuo žiemos sezono: prie pavasario-vasaros darbo laiko režimo sugrįžtama, nes šaltuoju metu buvo atliepti kitokie pirkėjų poreikiai, t. y. apsipirkti kiek anksčiau. Dabar siekiame užtikrinti, kad mūsų parduotuvės ir toliau veiktų pagal klientų poreikius bei pageidavimus. Pavyzdžiui, žiemą buvo įprasta pirkėjams į parduotuves užsukti anksčiau, o dabar pastebime, artėjant vasarai, kad vėlaus vakaro valandomis pirkėjų srautai kaip tik padidėja“, – teigia E. Krasauskienė.

Ji taip pat kviečia atkreipti dėmesį, kad nors didžiausia dalis prekybos tinklo parduotuvių ir toliau dirbs įprastu režimu, tačiau reaguojant į sezoninius pokyčius, pirkėjai iš Vilniaus, Lentvario ir Druskininkų turės galimybę apsipirkti viena valanda ilgiau.

„Lentvaryje (Lentvario g. 61A) nuo gegužės 1 d. bus galima apsipirkti darbo dienomis ir savaitgaliais nuo 8 iki 22 val., Vilniuje (Vikingų g. 3) – visomis savaitės dienomis nuo 9 iki 22 val., o Druskininkuose (Vilniaus al. 22 ) nuo pirmadienio iki ketvirtadienio bei sekmadieniais parduotuvė pirkėjams bus atvira nuo 9 iki 21 val., o penktadieniais ir šeštadieniais dirbs valanda ilgiau, t. y. nuo 9 iki 22 val.“, – vardija prekybos tinklo atstovė.

Prioritetas – apsipirkimas be trukdžių

Prekybos tinklo ryšių su visuomene ir korporatyvinės atsakomybės vadovė pažymi, kad vienas pagrindinių įmonių siekių – tai suteikti galimybę kiekvienam „Rimi“ klientui pasirinktoje parduotuvėje apsipirkti be trukdžių.

„Mums svarbu, kad kiekvienas pas mus apsipirkęs žmogus išeitų geros nuotaikos, tad visuomet kreipiame dėmesį į individualių parduotuvių apsipirkimo srautų tendencijas. O atlikę darbo laikų pokyčius, ir toliau stebėsime situaciją rinkoje bei kintančius pirkėjų poreikius. Į tai atsižvelgę atitinkamai planuosime tolimesnį parduotuvių darbo laiką. Be to, verta turėti mintyje, kad bet kuriuo metu patogiai apsipirksite, pasinaudoję elektroninės „Rimi“ parduotuvės „Rimi.lt“ paslaugomis“, – primena E. Krasauskienė.

Šiuo metu Lietuvoje veikia 89 mažmeninės prekybos tinklo „Rimi“ parduotuvės bei e. parduotuvė „Rimi.lt“. Bendrovėje dirba beveik 3 300 darbuotojų. „Rimi Lietuva“ yra Švedijos mažmenininkui „ICA Gruppen“ priklausančios dukterinės įmonės „Rimi Baltic“ dalis. „ICA Gruppen“ – pirmaujanti mažmeninės prekybos kompanija Šiaurės regione, daugiausia dėmesio skirianti maistui ir sveikatai.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas4 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |