Sekite naujienas

Verslas

„Obelių grupė“ perdavė Ukrainai humanitarinę pagalbą už beveik 29 tūkst. eurų

Paskelbta

-

„Obelių grupė“ skyrė humanitarinę pagalbą Ukrainai. Humanitarinės pagalbos paketą sudarė ne tik maistas, bet ir specialūs užklotai, generatoriai, prožektoriai ir kitos priemonės. Siuntos vertė – beveik 29 tūkst. eurų.

Ukraina jau daugiau nei metus yra draskoma Rusijos pradėtos invazijos. Vakarų valstybės, tarp jų ir Lietuva, skiria ne tik karinę, bet ir humanitarinę pagalbą. Savo iniciatyvomis prie to prisideda ir žmonės, įvairios organizacijos bei įmonės.

Reklama:

Vasarinės padangos - Pirkitpadangas.lt

„Obelių grupė“ perdavė Ukrainos Pokrovsko teritorinei bendruomenei ir labdaros organizacijai „Oleksandrovsky Community Development Fund“ didžiausią savo iki šiol skirtą paramos paketą – už beveik 29 tūkst. eurų.

„Vertiname tai, ką Ukrainos žmonės daro dėl mūsų visų saugumo. Drąsi kova įkvepia, todėl mes privalome laiku suteikti visą reikiamą pagalbą. Prasidėjus karui, ukrainiečiams siuntėme savo gaminamą produkciją: greitai paruošiamas „Obelių“ sriubas bei kitus produktus. Nors paramą skiriame jau penktą kartą, šis paramos paketas – didžiausias, jį sudaro tai, ko Ukrainai labiausia reikia šiuo metu ir kuo galėjome prisidėti mes“, – sako Rimvydas Tamošiūnas, įmonės „Lomista“, priklausančios „Obelių grupei“, direktorius.

Suteikia vilties

Pagalbos paketą sudarė greitai paruošiamos sriubos, elektriniai šildomi užklotai ir pirštinės, prožektoriai, elektros generatoriai. Bendruomenės atstovai padėkojo įmonės vadovams ir pažymėjo, kad tokie veiksmai suteikia bendruomenės nariams ir kovotojams vilties.

„Šiuo sunkiu Ukrainos pasipriešinimo Rusijos agresijai metu, visas pasaulis susivienijo. Jūsų pagalba, padėties supratimas, geraširdis požiūris į mus yra tikra draugystės ir geros kaimynystės išraiška. Geri darbai nelieka nepastebėti – jie vienija ir įkvepia vilties, kad kartu įveiksime bet kokius sunkumus“, – sakė Pokrovsko kaimo vadovė Svitlana Spaževa.

Bendradarbiauja karo sąlygomis

„Lomista“, viena didžiausių aliejaus importo ir gamybos įmonė Baltijos šalyse, bendradarbiauja su Ukraina, kuri yra viena iš dviejų didžiausių aliejaus žaliavų tiekėjų pasaulyje. Net ir prasidėjus karui, šis bendradarbiavimas nesustojo. Įmonė ne kartą skyrė įvairią humanitarinę pagalbą, taip pat buvo įdarbinusi ukrainiečius.

„Prasidėjus karui, kai buvo didelis pabėgėlių srautas, pakvietėme prie mūsų komandos prisijungti ukrainiečius. Šiuo metu savo įmonėje dirbančių ukrainiečių jau neturime – dalis jų, nuslūgus šokui, grįžo į tėvynę. Esame atviri ir visada priimame darbuotojus iš Ukrainos“, – sako R. Tamošiūnas.

Viena iš įmonės gamyklų buvo Charkive. Vos prasidėjus karui, bombos sunaikino visus įmonės vagonus su aliejumi. Vėliau pavyko atnaujinti bendradarbiavimą su tiekėjais iš kitų filialų Ukrainoje. Karui vis dar besitęsiant, aliejus ir toliau vežamas iš Ukrainos, tačiau logistika pareikalauja daugybės iššūkių.

Skaitykite

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos2 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai2 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas3 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai4 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai4 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |