Sekite naujienas

Verslas

„Omnisend“ – tarp 500 sparčiausiai augančių technologijų bendrovių EMEA regione

Paskelbta

-

Tarptautinė audito ir konsultacijų bendrovė „Deloitte“ paskelbė 500 sparčiausiai augančių technologijų įmonių EMEA regione (Europa, Artimieji Rytai ir Afrika) sąrašą. Pirmą kartą jame atsidūrė ir automatizuotos rinkodaros sprendimus siūlantis lietuvių startuolis „Omnisend“, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Kasmet tarptautinės audito ir konsultacijų bendrovės „Deloitte“ reitingas apima sparčiausiai EMEA regione augančias technologijų bendroves. Jis sudaromas įvertinus vidutinį pajamų augimą per pastarųjų trejų metų laikotarpį. Bendras vidutinių „Omnisend“ pajamų augimas 2021–2023 m. laikotarpiu siekia 460 proc.

„Patekimas tarp 500 geriausių technologijų bendrovių šiame regione – be galo svarbus pripažinimas ir ilgo bei nuoseklaus darbo įvertinimas. Pastaruosius keletą metų augome stabiliai – tai nėra dažnas atvejis technologijų sektoriuje, ypač augant be išorės investicijų. Tačiau kasdien kuriame šimtams tūkstančių verslų reikalingą produktą, ir tai leidžia tvirtai žengti pirmyn“, – sako „Omnisend“ vadovas ir vienas iš įkūrėjų Rytis Laurinavičius.

Prieš tai Lietuvos daugiakanalės rinkodaros automatizavimo startuolis tris kartus iš eilės buvo patekęs į sparčiausiai augančių Jungtinės Karalystės (JK) įmonių sąrašą „Technology Fast 50“, kurį taip pat kasmet sudaro „Deloitte“.

Integruotus naujienlaiškių, trumpųjų žinučių ir kitų kanalų rinkodaros automatizavimo sprendimus siūlantis „Omnisend“ yra vienas iš nedaugelio startuolių Lietuvoje, sėkmingai veikiančių be išorinių investicijų. Šiemet tarptautinis verslo leidinys „Financial Times“ tarp sparčiausiai augančių Europos įmonių įtraukė ir „Omnisend“. Startuoliui tai – jau trečias kartas, kai sulaukiama tarptautinio pripažinimo reitinge, vertinančiame finansinius duomenis.

JAV ir Lietuvoje biurus turinčioje įmonėje iš viso dirba daugiau nei 200 žmonių. Pagrindiniai „Omnisend“ biurai įsikūrę Vilniuje ir Kaune.

Dominuoja programinę įrangą kuriančios įmonės

Šių metų „Deloitte“ paskelbtame reitinge dominuoja programinės įrangos sektoriaus bendrovės: 500-uke jų yra kone pusė (47 proc.) – per 230. Tačiau žiniasklaidos ir pramogų srityje veikiančios įmonės, tarp kurių – ir „Omnisend“, išsiskiria didžiausiu vidutinių pajamų augimu: jis siekia 3225 proc. Nedaug atsilieka finansinių technologijų bendrovės, užfiksavusios 3202 proc. augimą.

Tuo metu geografiškai išsiskiria JK – su 81 įmone, ji aplenkė Suomiją ir Švediją – iš jų abiejų po 50 bendrovių įtraukta į sparčiausiai augančių technologijų bendrovių sąrašą. Maždaug 22 bendrovės iš Vidurio ir Rytų Europos pateko į pirmąjį „Technology Fast 500 EMEA“ reitingo šimtuką.

Iš trijų Baltijos valstybių vienintelė Estija šiemet neturi savo atstovų reitinge. Tuo metu čia pateko viena bendrovė iš Latvijos, o Lietuvai, nors ir įkurta JK, atstovauja „Omnisend“.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai4 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas5 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |