Sekite naujienas

Verslas

Paslaugų plėtra ir sinergija „Inspekta“ grupei pernai leido augti 80 proc.

Paskelbta

-

Inžinerines paslaugas teikianti „Inspektos“ įmonių grupė praėjusiais metais pajamas augino beveik du, o pelną – beveik tris kartus. Įspūdingai augti bendrovei leido naujos inovatyvios paslaugos, kurias šiemet pradėta siūlyti ir Danijos pramonės sektoriaus įmonėms.

„Inspektos“ grupę sudaro bendrovės „Inspekta“, „Inspekta Lab“ ir „Inspekta Con“. Po 100 proc. šių bendrovių akcijų valdo holdinginė bendrovė „Inspekta Group“. Grupės konsoliduotos pajamos augo apie 80 proc. ir 2023 metais pasiekė daugiau kaip 4,60 mln. eurų. Grupės pelnas didėjo 2,8 karto ir pernai pasiekė 350 tūkst. eurų. „Inspekta“ grupės konsoliduotos finansinės ataskaitos rengiamos pirmą kartą.

„Inspekta“ yra akredituota kontrolės ir sertifikavimo įstaiga, „Inspekta Lab“ teikia metalo ir betono tyrimų bei bandymų laboratorijos paslaugas ir yra vienintelė Lietuvoje akredituota matuoti lakiųjų organinių junginių praleidimus pramonėje. Tuo metu „Inspekta Con“ užsiima mokymais, statybos technine priežiūra, ekspertizėmis ir įvairiomis pramonės konsultavimo paslaugomis.

Šiuo metu „Inspektos“ įmonių grupėje dirba 55 darbuotojai.

„Paslaugų kokybė ir inovatyvumas duoda akivaizdžių rezultatų. Klientai įvertino pramonei skirtą mūsų integruotą turto valdymo sistemą, kurią adaptavome inspekcinių duomenų valdymui bei analizei. Taip pat, naudodami pasaulyje pripažintas metodikas, atliekame įrenginių patikimumo analizę, atliekame tvarumo analizes, LCA gyvavimo ciklo vertinimą, rengiame aplinkosaugines produktų deklaracijas“, – vardija Mantas Andriuškevičius, „Inspekta Group“ vadovas.

M. Andriuškevičius pažymi, kad augantis klientų pasitikėjimas – viena iš pagrindininių gerų veiklos rezultatų priežasčių. Jis sako, kad spręsdamos, kur investuoti ir kokias naujas paslaugas siūlyti, įmonių grupės pirmiausia ieško, kokią problemą galėtų išspręsti ir kokią pridėtinę vertę suteikti savo klientams.

Anot „Inspektos“ grupės vadovo, toks principas lėmė, kad kai kurios paslaugos yra unikalios ir išsiskiria kontrolės ir sertifikavimo rinkoje, kurioje nemažai bendrovių vis dar dirba taip, kaip buvo dirbama prieš 50 metų, o paslaugų skaitmenizavimo lygis yra artimas nuliui.

„Tuo metu mes sukūrėme inspekcinių duomenų valdymo platformą, kuri klientams duoda papildomų naudų. Taip pat svarbus aspektas – paslaugų plėtra ir jų sinergija, kurią diktuoja klientų poreikiai. Dažnai ateiname spręsti vienos problemos, o tenka spręsti kelias“, – pažymi M. Andriuškevičius.

Pasak vadovo, „Inspekta“ vis dar yra jauna ir besivystanti įmonė, kuri turi daug idėjų ir planuoja šiemet išlaikyti augimo tempą. Prie to prisidės ir plėtra Danijoje, kurioje grupė šių metų pradžioje įsteigė „Inspekta Lab“ filialą.

„Reikia pripažinti, kad Danijos pramonės apimtys yra kartais didesnės nei Lietuvos, o ir Danijos įmonių požiūris į saugą bei patikimumą yra žymiai brandesnis. Turime ambicijų ir potencialo augti šioje šalyje, juolab kad imame jausti, jog su kai kuriomis mūsų paslaugomis Lietuvoje jau tampa ankšta“, – teigia M. Andriuškevičius.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas4 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |