Sekite naujienas

Verslas

„PayPal“ pagaliau leidžia vartotojams perkelti savo kriptovaliutą į kitas pinigines

Paskelbta

-

Atsižvelgdama į klientų poreikį, „PayPal“ šiandien paskelbė, kad jos vartotojai nuo šiol galės pervesti kriptovaliutą iš savo sąskaitų į kitas pinigines ir biržas.

„Ši funkcija buvo pati paklausiausia iš mūsų vartotojų nuo tada, kai pradėjome siūlyti įsigyti kriptovaliutų mūsų platformoje“, – sakė Jose Fernandez da Ponte, „PayPal“ blokų grandinės, kriptovaliutų ir skaitmeninių valiutų vyriausiasis viceprezidentas ir generalinis direktorius.

Reklama:

Naujoji funkcija leis „PayPal“ klientams perkelti palaikomas monetas į „PayPal“, perkelti kriptovaliutą iš programos į išorinius kriptovaliutų adresus, įskaitant biržas ir aparatinės įrangos pinigines, ir „per kelias sekundes“ išsiųsti kriptovaliutą kitiems PayPal vartotojams.

Klientai yra atsakingi už tinklo mokesčius, kai jie atlieka išorinius pervedimus, kurie priklauso nuo blokų grandinės ir skiriasi priklausomai nuo kriptovaliutų turto. Vidiniai pervedimai – PayPal į PayPal – netaikomi.

„Jei vartotojai turi kriptovaliutą kitur ir nori konsoliduoti, jie gali perkelti jį į PayPal iš išorinių adresų“, – sako Fernandez da Ponte. „Jie taip pat gali siųsti kriptovaliutą visiems, kurie yra PayPal sistemoje.

2020 m. spalio mėn. „PayPal“ suteikė savo vartotojams galimybę pirkti, parduoti ir laikyti kriptovaliutą. Tada, 2021 m. kovo pabaigoje, „PayPal“ paskelbė apie „Checkout with Crypto“ – funkciją, leidžiančią vartotojams atsiskaityti milijonuose internetinių įmonių, naudojančių kriptovaliutą. . Ši funkcija išplėtė dabartines PayPal investicijas į kriptovaliutų rinką, įskaitant partnerystę su „Paxos“, kuri teikia paslaugas, leidžiančias klientams pirkti, parduoti ir laikyti įvairias kriptovaliutas, ir kriptovaliutų saugumo startuolio „Curv“ įsigijimą. Praėjusiais metais „Consensus“ metu Fernandez da Ponte patvirtino, kad vėliau bus pasiūlyta savo vartotojams galimybę perkelti.

„Tai natūrali konversija mūsų vartotojams, norintiems nuveikti daugiau su savo skaitmeniniais ištekliais“, – šią savaitę sakė Fernandezas da Ponte. „Mes matome save kaip kanalą tarp fiat, arba tradicinių finansų, aplinkos ir web3 aplinkos. Suteikiame galimybę prisijungti prie kitų piniginių, mainų ir programų.

Skaitykite

Naujienos

Sekite naujienas

Video naujienos

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2022 | Kopijuoti draudžiama |