Sekite naujienas

Verslas

Pirmąjį šių metų ketvirtį „DelfinGroup“ pajamos augo 46 proc.

Paskelbta

-

Pirmąjį 2023 m. ketvirtį Latvijos finansinių paslaugų bendrovės „DelfinGroup“ pajamos išaugo 46 proc., palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, ir pasiekė 11,1 mln. eurų. Bendrovės pelnas prieš mokesčius, palūkanas, nusidėvėjimą ir amortizaciją (EBITDA) padidėjo 53 proc. iki 3,9 mln. eurų, o ikimokestinis pelnas ūgtelėjo 16 proc. iki 1,8 mln. eurų. „DelfinGroup“ paskolų portfelis nuo šių metų pradžios išaugo 9 proc. ir kovo pabaigoje pasiekė 73,5 mln. eurų.

Bendrovė pabrėžia, kad šie metai prasidėjo sėkmingai, o augimas buvo fiksuotas visuose verslo segmentuose.

Reklama:

„Ir toliau demonstruojame stabilius augimo rodiklius tiek naujų paskolų, tiek mažmeninės prekybos sektoriuje, kuris šiuo metu yra vienas iš strateginių bendrovės prioritetų, diegiant ir skatinant žiedinės ekonomikos principus. Balandžio mėnesį Rygoje atidarėme didžiausią naudotų prekių parduotuvę „Banknote XL“, kur galima įsigyti daugiau kaip 4,5 tūkst. naudotų ir nedaug naudotų prekių su garantija, taip pat parduoti buityje nebenaudojamus daiktus. Šiuo metu „Banknote XL“ yra didžiausia šios koncepcijos parduotuvė Baltijos šalyse, be mažmeninės prekybos siūlanti lombardo paslaugas ir vartojimo paskolas“, – sako „DelfinGroup“ valdybos pirmininkas Didzis Ādmīdiņš.

Jis priduria, kad bendrovė sparčiai plėtoja žiedinės ekonomikos internetinę parduotuvę, kurioje vienoje vietoje galima rasti daugiau kaip 50 tūkst. naudotų, nedaug naudotų ir visiškai naujų prekių.

Iš viso per pirmuosius tris mėnesius „DelfinGroup“ išdavė 18,3 mln. eurų vartojimo paskolų – 59 proc. daugiau nei per pirmąjį metų ketvirtį pernai, o paskolų su užstatu išdavimas išaugo 58 proc. iki 5,7 mln. eurų. Iš viso bendrovė išdavė paskolų už 24 mln. eurų. Tuo tarpu naudotų, nedaug naudotų ir naujų prekių pardavimai pirmąjį šių metų ketvirtį siekė 3,3 mln. eurų – tai 43 proc. daugiau nei tuo pačiu laikotarpiu pernai.

„Pirmojo ketvirčio rezultatai rodo, kokios paklausios yra „DelfinGroup“ siūlomos paprastos ir į klientą orientuotos finansinės paslaugos, taip pat platus naudotų ir patikrintų prekių asortimentas daugiau nei 90-tyje filialų visoje Latvijoje ir internetu. Atsižvelgiant į šiuos rezultatus, prognozuojame, kad bendrovė ir toliau stabiliai augs“, – apibendrina D. Ādmīdiņš.

Naujienos

Verslo Vikingai

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |