Sekite naujienas

Verslas

Prasideda naujo verslo centro sostinės Konstitucijos pr. statybos: biurų rinką papildys 19 tūkst. kv. m

Paskelbta

-

Investicijų valdymo bendrovės „Lords LB Asset Management“ valdomas nekilnojamo turto fondas „Right Bank Development Fund“ pradeda verslo centro statybas sostinės Konstitucijos prospekte. Priešais Vilniaus savivaldybės pastatą iškils 7 aukštų, daugiau nei 19 tūkst. kv. m ploto biurų kompleksas.

Uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirtas fondas praneša pasirinkęs ir verslo centro partnerius – generaliniu projekto statybų rangovu tapo „Conres“, o sutartis dėl turto nuomos tarpininkavimo paslaugų pasirašyta su bendrove „Colliers Baltics“.

Reklama:

Vasarinės padangos - Pirkitpadangas.lt

„Naujasis verslo centras suteiks gyvybės ir energijos tolimesniam Konstitucijos prospekto vystymuisi. Vilniuje vis dar juntamas kokybiškų, reprezentatyvių ir visam miestui vertę kuriančių A klasės biurų poreikis. Naujame verslo centre Lietuvos bei tarptautinėms įmonėms pasiūlysime kokybę ir patogumą“, – sako Marius Žemaitaitis, „Lords LB Asset Management“ fondo valdytojas.

Anot „Colliers Baltics“ tarpininkavimo departamento vadovės Sandros Jovaišaitės, verslo centrų nuomininkai tampa vis išrankesni.

„Šiandien naują biurą besirenkančioms įmonėms reikia ir geros lokacijos, ir infrastruktūros, kuri duotų pridėtinę vertę jų darbuotojams. Be to, visuomet vertinama ir pastato vidaus bei išorės estetika, vaizdas pro langą. Visa tai įkvepia čia dirbančius žmones, formuoja pasididžiavimo savo įmone jausmą. Naujai vystomas verslo centras atitinka visus šiuos kriterijus“, – teigia S. Jovaišaitė.

Statybas užbaigti planuojama 2025 m. pabaigoje

Būsimą verslo centro kompleksą, kartu su partneriais Lietuvoje „Unitectus“, projektavo žymi britų architektų bendrovė RSHP LLP. Jų sukurtų objektų sąraše yra tokie pasaulyje garsūs pastatai kaip Paryžiaus Pompidou meno centras, Europos Žmogaus Teisių Teismo būstinė Strasbūre ir „Tūkstantmečio kupolas“ Londone, dabar žinomas kaip „O2“ arena.

Statybų projekte numatoma, kad būsimąjį verslo centrą sudarys du lakoniški, vienas kitą netolygiai dengiantys stačiakampio formos tūriai, kuriuos skirs įgilintas penktasis aukštas.

Statybomis besirūpinančios generalinės rangos įmonės „Conres“ vadovas Ernestas Šeženis teigia, kad naujasis verslo centras išsiskirs ne tik šiuolaikiškais architektūros, bet ir moderniais bei tvariais statybos sprendimais.

„Statinys pasižymės įvairaus dydžio konsolėmis, kai kurių aukštų tūriai bus „aprėminami“ metalinėmis santvaromis, kurios ne tik juos apjungs, bet ir pabrėš architektūrinę išraišką. Džiaugiamės, kad užsakovas įvertino sukauptą patirtį ir turimą profesionalią komandą bei šio projekto įgyvendinimui pasirinko mūsų bendrovę. Statybos darbus ketiname užbaigti laiku, 2025-ųjų pabaigoje“, – sako E. Šeženis.

Pirmajame naujojo verslo centro aukšte planuojamos maitinimo, prekybos ir paslaugų erdvės, o viršutiniuose – biurų patalpos, kuriose galės dirbti iki 1,5 tūkst. darbuotojų.

Automobiliams numatyti du požeminiai pastato aukštai, kuriuose suprojektuota 340 automobilių stovėjimo vietų. Be to, verslo centre ketinama įrengti dviračių saugyklas bei elektrinių paspirtukų įkrovimo stoteles.

Visus pastato kompozicinius elementus sujungs verslo centro viduryje planuojamas stikliniu stoglangiu dengtas atrijus. Į jį vilniečiai ir miesto svečiai galės patekti visą parą.

A++ naudingumo klasės pastate planuojami aplinką tausojantys sprendimai: išmanios inžinerinės technologijos, padėsiančios optimizuoti sąnaudas, bei ant stogo įrengta saulės jėgainė.

Pastatą ateityje planuojama sertifikuoti pagal tarptautinę sistemą BREEAM, siekiant „Outstanding“ įvertinimo naujos statybos kategorijoje.

Tai ne pirmas „Lords LB Asset Management“ valdomų fondų biurų projektas sostinės centriniame verslo rajone – jame taip pat išvystyti „K29“, „BREEAM Outstanding“ sertifikatu įvertinti „Lvivo“ ir SEB verslo centrai bei neseniai baigtas statyti, D. Libeskindo architektų biuro projektuotas verslo centras „Artery“. Pastarajame išnuomota 90 proc. ploto ir jame jau pradėjo dirbti pirmieji nuomininkai.

„Lords LB Asset Management“ yra Lietuvos Banko licencijuota investicijų valdymo bendrovė, nuo 2008 m. teikianti paslaugas instituciniams ir privatiems investuotojams. „Lords LB Asset Management“ valdo 14 nekilnojamojo turto fondų, 1 privataus kapitalo fondą, 2 energetikos ir infrastruktūros fondus bei 3 investicines bendroves.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos2 savaitės prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai4 savaitės prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas2 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |