Sekite naujienas

Verslas

Pratęstas paraiškų priėmimas konkurse „Mes – bendruomenė“, kuriam „Maxima“ šiemet skiria 120 tūkst. eurų

Paskelbta

-

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ ragina visos šalies bendruomenes drąsiai pristatyti savo idėjas ir gauti paramą jų įgyvendinimui. Paraiškų teikimas iniciatyvų konkurse „Mes – bendruomenė“ pratęstas iki balandžio 2 dienos, o „Maxima“ bendruomenių idėjų išpildymui šiemet skirs 120 tūkst. eurų.

„Veikdami visoje Lietuvoje suprantame bendruomenėms kylančius iššūkius, problemas, su kuriomis susiduria skirtingų šalies vietovių gyventojai. Siekdami prisidėti prie jų sprendimo, o kartu – prie svajonių įgyvendinimo bei geresnės, draugiškesnės aplinkos kūrimo, jau devintus metus vykdome iniciatyvą „Mes – bendruomenė“, – teigia „Maxima LT“ generalinis direktorius Tomas Rupšys.

Reklama:

Vasarinės padangos - Pirkitpadangas.lt

Šių metų projektas turi apibrėžtą idėjų teikimo kryptį – tvarumo temą, kuria prekybos tinklas siekia įkvėpti bendruomenes atsakingiau bei taupiau naudoti išteklius ir taip kurti švaresnę aplinką.

Idėjų įgyvendinimui prekybos tinklas skirs 120 tūkst. eurų sumą, o paraiškų priėmimo laikas pratęsiamas nuo kovo 23 d. iki balandžio 2 d.

„Kviečiame projekto dalyvius teikti paraiškas, kurios skatina veiklas, susijusias su išteklių taupymu, gamtos puoselėjimu ir tvarių sprendimų paieškomis kasdieniniame gyvenime. Kiekvienais metais projekto dalyviai nustebina kūrybiškumu ir įrodo, jog sprendžiant vietinius iššūkius, dažnai pavyksta sukurti pridėtinę vertę gerokai platesniam gyventojų ratui ar net visai Lietuvai. Esame tikri, jog dalyvaujantieji geriausiai žino, kokių idėjų įgyvendinimas jų bendruomenei yra naudingiausias – laukiame paraiškų iš visos šalies bei nekantraujame prisidėti prie kūrybiškų, aplinką tausojančių idėjų išpildymo“, – kalba T. Rupšys.

Kiekviena bendruomenė projekto finansavimui galės gauti iki 10 tūkst. eurų, „Mes – bendruomenė“ programos lėšomis gali būti finansuojama iki 70 proc. visos projekto vertės.

Programoje gali dalyvauti nevyriausybinės ir ne pelno siekiančios organizacijos, savivaldybės administracija gali teikti tik vieną paraišką su viena organizacija.

Iš visų paraiškų bus atrinktas sutrumpintas dalyvių sąrašas, kurį vertins kompetentinga komisija, taip pat bus paskelbtas balsavimas internetu.

Susumavus komisijos ir balsavimo internete balus, paaiškės, kurios idėjos gaus finansavimą.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos2 savaitės prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 savaitės prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas2 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |