Sekite naujienas

Verslas

Prekės ženklą atnaujinusi „Energus group“ planuoja reikšmingą augimą

Paskelbta

-

Inžinerinių sistemų sprendimų įmonė „Energus group“ atnaujino prekės ženklą. Vizualiniai pokyčiai yra įgyvendinamos į augimą orientuotos veiklos strategijos dalis. Didėjant pastatų eksploatacijos efektyvumo poreikiui įmonė rinkai pristato pačių sukurtą išmanų nuotolinį inžinerinių pastato sistemų stebėjimo ir valdymo įrankį.

„Mes taip išaugome, kad skirtingus pavadinimus turėjusios dukterinės įmonės nuo šiol bus žinomos vienu prekės ženklu „Energus“. Sustiprinome tiek vadovų, tiek inžinierių komandą, kad su nauju pozicionavimu žengtume į kitą etapą. Esame ateities energetikos architektai”, – sako „Energus group“ vadovas Povilas Šidlauskas.

Atsinaujinusi vizualinė tapatybė ne tik atspindi įmonės evoliuciją, bet ir simbolizuoja stiprų ryšį su jos klientais, į kurių poreikius įsiklausiusi įmonė stiprina pozicijas rinkoje išgrynindama ir įtvirtindama pagrindines penkias veiklos kryptis: išmanaus aptarnavimo, žaliosios energetikos, inovacijų, projektavimo ir rangos.

„Naujame logotipe išryškinta žodžio „Energus“ pabaiga „us“, išvertus iš anglų kalbos reiškia „mes“. Taip mes norime pabrėžti tiek komandos svarbą, tiek artimą santykį su klientais – būtent bendras požiūris ir tikslai padeda pasiekti geriausius rezultatus“, – paaiškina P. Šidlauskas.

Tarp įgyvendintų projektų – išskirtiniai ir garsūs objektai

Nuo pat įkūrimo pradžios beveik prieš 14 metų energijos taupymo kryptimi keliavusiai Lietuvoje veikiančiai įmonei 70% pajamų sugeneruoja pastatų elektrotechnikos, automatizacijos ir silpnų srovių sistemų projektavimo bei rangos darbai. „Turime bene labiausiai patyrusią visame sektoriuje komandą, kuri efektyviai valdo projektus, užtikrindama aukštą bendravimo lygį ir sklandų darbų koordinavimą visais etapais: nuo techninių projektų kūrimo iki jų įgyvendinimo. Mūsų prioritetas – energetinis efektyvumas ir inžinierinių sistemų ilgaamžiškumas, garantuojant saugumą ir komfortą”, – kalba P. Šidlauskas.

Tarp didžiausią projektavimo padalinį sektoriuje turinčios įmonės projektų – inžinerinių sistemų sukūrimas ir įdiegimas Nacionalinėje koncertų salėje, verslo centro „Artery“ pastate. Taip pat – prekybos miestelyje „Urban Hub“, dviračių gamykloje „Pon Bike“, „Teltonika“ administraciniame pastate. Neseniai „Energus group” paslaugas Lietuvos ofiso įrengimui pasirinko „Google” kompanija.

Kuria programinę įrangą

Išmanaus aptarnavimo paslaugą teikianti Lietuvos įmonė taip pat užsiima kompleksine energetinio ūkio priežiūra ir pastatų eksploatacija, pasitelkdama bendradarbiaujant su mokslininkų bendruomenę sukurtą išmanų nuotolinį inžinerinių sistemų stebėjimo ir valdymo įrankį „ESE“, skirtą nuotoliniu būdu sekti energijos vartojimo dinamiką, identifikuoti gedimus ir juos šalinti. Taip įmonė reaguoja į poreikį optimizuoti elektros suvartojimą, augant elektros kaštams ir griežtėjant aplinkosaugos reikalavimams.

„Esame pasiruošę ne tik atsakyti į dabartines rinkos tendencijas, bet ir formuoti sektoriaus ateitį, įgyvendinant tvarius ir inovatyvius sprendimus. Jau turime sukaupę didelę patirtį projektuodami ir įrenginėdami pastatus, tad ją panaudojame ir sistemoms prižiūrėti. Pastatas yra kaip gyvas organizmas, kurio poreikiai kinta, keičiasi aplinka ir funkcijos, atsiranda su tuo susijusių iššūkių, todėl inžinerinių sistemų eksploatacijos svarba išauga ir reikalauja nuolatinio dėmesio bei inovacijų, kad ateinančius 20, 30 ar net 50 metų, galima būtų užtikrinti sklandų jų veikimą,“ – pažymi P. Šidlauskas, priklausantis Ekonomikos ir inovacijų ministerijos darbo grupei, rengiančiai įstatymo dėl pastatų sektoriuje suvartojamos energijos pataisų gaires.

Įmonės inovacijų padalinyje kuriama programinė įranga, dirbtinio intelekto technologijomis paremti įrankiai, tarp kurių savaime apsimokantis dirbtinio intelekto modulis „Virtualus energetikas“. O žaliosios energetikos padalinys teikia saulės elektrinių, elektromobilių įkrovimo stotelių, baterijų/kaupiklių projektavimo bei montavimo, pridavimo institucijoms ir priežiūros bei aptarnavimo paslaugas.

Pasiruošę žengti už Baltijos regiono ribų

Naują etapą pradedanti įmonė, pagal jau sudarytas sutartis, šiemet planuoja didinti apyvartą mažiausiai 45%. „Planuodami augimą fokusuojamės ne į trumpalaikį efektą, o į ilgalaikius projektus ir šiuo metu jau deriname užsakymus 2025-2026 metams. Remiantis detaliais strateginio planavimo rezultatais, prognozuojame, kad projektų valdymo veikla per artimiausius du metus augs apie 10% ; žaliosios energetikos apie 30%, o pagrindinės įmonės krypties – išmanaus aptarnavimo veikla – bene dvigubai kas metus“, – sako Valdas Velička, „Energus group“ pardavimų vadovas.

Pasak jo, atsinaujusį prekės ženklą kartu su inovacijų padalinio sprendimais bei išmanaus aptarnavimo paslaugomis įmonė šiais metais ketina pristatyti tarptautinėse sektoriaus parodose Vokietijoje, Olandijoje, Italijoje bei Lenkijoje.

Tarp kitų šių metų tikslų – investicijų paieškos ir pasiruošimas žengti už Baltijos regiono ribų. „Norime augti dar agresyviau ir įgyvendinti užsibrėžtus tikslus, susijusius su eksportu. Šiuo metu jau dirbame Latvijoje bei Estijoje, ir norime stiprinti pozicijas, taip pat pasiekti Skandinavijos bei Vakarų Europos rinkas“, – sako P. Šidlauskas.

Skaitykite

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas4 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |