Sekite naujienas

Verslas

Prie „Elektrum Lietuva“ vadovų komandos jungiasi finansų direktorius Andrius Bičkauskas

Paskelbta

-

Nuo birželio 6 dienos energetikos sprendimų bendrovėje „Elektrum Lietuva“ darbą pradėjo finansų direktorius Andrius Bičkauskas, prieš tai vadovavęs „Ermitažo“ finansams bei daugiau kaip dešimtmetį dirbęs audito kompanijoje „Ernst & Young Baltic“.

Ilgametę patirtį įmonių finansų, verslo konsultacijų ir audito srityje turintis A. Bičkauskas bus atsakingas už bendrovės finansų valdymo strategiją, finansų planavimą, investicijas bei finansinę atskaitomybę.

Reklama:

„Džiaugiuosi prisijungęs prie profesionalios ir vienos lyderiaujančių energetikos sprendimų bendrovės „Elektrum Lietuva“. Tikiu, kad mano įgūdžiai ir įgyta patirtis bus naudinga siekiant ambicingų tikslų itin sparčiai besikeičiančiame energetikos sektoriuje“, – komentuoja A. Bičkauskas.

Bendrovės vadovo Martyno Gigos teigimu, finansų direktoriaus pozicija yra nauja. Iki šiol finansų valdymo pajėgos buvo sutelktos Latvijoje, motininėje kompanijoje

„Latvenergo“, tačiau stipriai augant „Elektrum Lietuva“ veiklos apimtims ir didėjant investicijoms į atsinaujinančią energetiką bei viešos krovos sprendimus, atsirado poreikis turėti šias kompetencijas vietoje.

„Neabejoju, kad Andriaus įgūdžiai, įgyta įvairialypė patirtis, asmeninės savybės ir vertybės puikiai derės prie „Elektrum“ ir bus tvirta paspirtis mums toliau plečiantis ir siūlant tvarius energetikos sprendimus klientams“, – sako M. Giga.

„Elektrum Lietuva“ komandą šiuo metu sudaro 130 darbuotojų – beveik 2 kartus daugiau nei prieš metus (68 darbuotojai).

Reklama:

Naujienos

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |