Sekite naujienas

Verslas

Pristatoma atnaujinta „Senukų“ lojalumo programa – dar daugiau naudų klientams

Paskelbta

-

„Senukų“ lojalumo programos „Smart Net“ taškus nuo šiol galima kaupti ir leisti ne tik fizinėse parduotuvėse, bet ir elektroninėje parduotuvėje „Senukai.lt“. Atnaujintoje lojalumo programoje „Senukai“ siūlo ir daugiau naudų klientams.

„Lojalumo programų svarba dėl infliacijos auga ir pasauliniu, ir Baltijos šalių mastu. Todėl nuolat tobuliname savo lojalumo programą, kad galėtume suteikti geriausią apsipirkimo patirtį ir papildomų naudų. Tikime, kad atnaujinta lojalumo programa bus dar patogesnė ir aiškesnė“, – sako Vytautas Romeika, „Kesko Senukai“ atstovas.

Reklama:

Auganti daugiakanalės prekybos svarba

„Senukų“ atstovo teigimu, vis svarbesnė tampa daugiakanalė prekyba, kai derinami skirtingi prekių paieškos, vertinimo, palyginimo ir įsigijimo būdai. Todėl nuo šiol „Smart Net“ taškus bus galima kaupti ir išleisti tiek fizinėse, tiek elektroninėje parduotuvėje.

„Kliento kelionė tarp fizinių ir internetinės parduotuvės yra vis labiau susijusi. Jie yra linkę išsirinkti norimas prekes internete. Tuomet jie nori atvykti pasikonsultuoti gyvai parduotuvėje, o galiausiai užbaigti pirkimą internete, parduotuvėje arba parduotuvėje su pristatymu į namus. Todėl atnaujinome lojalumo programą, kad ja patogiai būtų galima pasinaudoti tiek elektroninėje, tiek fizinėse parduotuvėse“, – sako V. Romeika.

Kelionė nuo bronzinio iki auksinio kliento

„Smart Net“ lojalumo programa veikia paprastai – apsiperkant elektroninėje ir fizinėse parduotuvėse kaupiami taškai nuo kiekvieno užsakymo. Pagal tai, kokia suma per kalendorinius metus išleidžiama, pasinaudojus lojalumo programa, priklausys vienas iš trijų lojalumo lygių – bronzinis, sidabrinis arba auksinis.

Kiekvienas klientas gali kilti nuo bronzinio iki auksinio lygio. O kylant lojalumo lygiais, galima kaupti dar daugiau „Smart Net“ taškų. Atsižvelgus į lojalumo lygį, galima susigrąžinti net iki 2 proc. nuo kiekvieno apsipirkimo „Smart Net“ taškais ir jais apmokėti iki 99 proc. kito apsipirkimo sumos. Taip pat nuo šiol galima gauti taškų ir už aktyvumą – dalyvavimą iššūkiuose ar kitokį įsitraukimą.

Nuolaidos ne tik prekėms, bet ir kelionėms

Pasak „Kesko Senukai“ atstovo, atnaujintos lojalumo programos naudotojai ne tik kaupia taškus, bet taip pat gali pasinaudoti ir papildomomis „Smart Net Bonus“ išorinių partnerių suteikiamomis naudomis. Siekiant atitikti žmonių lūkesčius, nuolat plečiamas partnerių tinklas.

„Šiuolaikiniam klientui svarbi galimybė gauti pridėtinių konkrečios lojalumo programos naudų. Mūsų lojalumo programos naudotojams norime pasiūlyti papildomų nuolaidų ne tik mūsų prekės ženklo parduotuvėse. Todėl plečiame partnerystes, kad galėtume suteikti daugiau papildomų pasiūlymų“, – kalba V. Romeika.

Pavyzdžiui, „Smart Net Bonus“ klientai gali pasinaudoti lojalumo programos partnerių suteikiama nuolaida kelionėms, akiniams, laisvalaikio pramogoms ir dar daugiau kitų pasiūlymų.

Besikeičiantys apsipirkimo įpročiai skatina klientams siūlyti ne tik įprastas plastikines korteles, bet diegti ir skaitmeninius sprendimus – lojalumo programa „Smart Net“ galima patogiai pasinaudoti ir „Senukų“ mobiliojoje programėlėje.

Naujienos

Verslo Vikingai

Verslo vikingai1 mėnuo prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai1 mėnuo prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Nekilnojamas turtas3 mėnesiai prieš

NT agentūrą Ispanijoje įkūrusi lietuvė: „Svajokite, planuokite, veikite ir jums pavyks. Po saule vietos yra visiems”

Dirbti ir vystyti verslą saulėtoje Ispanijoje gali būti ne vieno lietuvio svajonė. Ją prieš šešerius metus įgyvendino Sonata Norkienė, šiuo...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

SPA trenerė, grožio terapeutė Deimantė Gelgutienė: „Tu gali būti tik pavyzdžiu kitiems“

Grožio pasaulyje dirbanti Deimantė Gelgutienė atlieka SPA ritualus veidui ir kūnui, konsultuoja kosmetologes ir SPA centrus. Trenerė savo veiklas derina...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

„SME Finance“ vadovas Mindaugas Mikalajūnas: „Šiuo metu finansavimo galimybės – beribės“

„SME Finance“ įmonė šiuo metu didžiausia Baltijos šalyse nebankinio finansavimo technologijų platforma, suteikusi finansavimą už daugiau nei 1,5 mlrd. eurų,...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |