Sekite naujienas

Verslas

Rekordiniai „Tez Tour“ metai: pajamos augo 12 proc., keliautojų skaičius – 6 proc.

Paskelbta

-

Didžiausias Lietuvoje kelionių organizatorius „Tez Tour“ 2023 metais fiksavo rekordinius rezultatus. Įmonės pajamos siekė 127 mln. eurų, 12 proc. daugiau nei 2022 m.

Praėjusiais metais „Tez Tour“ išskraidino daugiau nei 160 tūkst. keliautojų. Tai yra 6 proc. daugiau nei 2022 m. ir daugiausiai iš visų kelionių organizatorių Lietuvoje.

Reklama:

„Praėję metai buvo geriausi įmonės istorijoje. Nors dėl geopolitinių aplinkybių turizmo sektoriuje netrūko turbulencijų, operatyviai priimti verslo sprendimai ir ilgametė patirtis padėjo ir toliau nemažinti tempo. 2023 m. sustiprinome rinkos lyderio pozicijas ir baigėme metus pelningai“, – sako Aleksandras Sukovas, „Tez Tour“ direktorius.

Įmonės duomenimis, populiariausiomis Lietuvos keliautojų poilsio kryptimis išliko Turkijos, Graikijos, Egipto, Ispanijos, Bulgarijos kurortai. 2023 m. labiausiai augo keliautojų į Portugaliją skaičius – net 27 proc. Taip pat 30 proc. augo Egipto krypties, 10 proc. – Turkijos kurortų populiarumas.

„Ir toliau esame daugiausiai keliautojų į Turkiją, Graikiją, Bulgariją, Ispaniją išskraidinęs kelionių organizatorius Lietuvoje. Tai pavyko pasiekti dėl pasirinktos teisingos strategijos, tinkamai atliepiant klientų poreikius ir reaguojant į paklausos pokyčius. O praėjusiais metais taikyta efektyvi kainodara padėjo užtikrinti 97 proc. siekiantį lėktuvų užpildymą“, – pristato A. Sukovas.

Lietuviai praėjusiais metais vidutiniškai kelionei skyrė 900 eurų asmeniui, 13 proc. daugiau nei prieš metus. Daugiausiai keliautojų atostogauti vyko gegužės, rugsėjo ir spalio mėnesiais.

Anot A. Sukovo, jau dabar galima prognozuoti ir sėkmingus 2024 m. rezultatus.

„Stiprų pagrindą geriems šių metų rezultatams turime jau dabar. Tai užtikrina sėkmingi rudenį prasidėję išankstiniai kelionių pardavimai ir sausį vykusi virtuali kelionių mugė. Jau dabar matome, kad populiariausia atostogų kryptimi daugybę metų buvusi Turkija ir toliau niekam neužleis savo pozicijų“, – kalba „Tez Tour“ vadovas.

„Tez Tour“ – 21 metus Lietuvoje veikiantis licencijuotas kelionių organizatorius, veiklą pradėjęs 2003 m. Iš viso keliautojams siūlomos kelionės daugiau kaip 20 krypčių užsakomaisiais skrydžiais.

100 proc. „Tez Tour“ akcijų valdo Ispanijos bendrovė GERMESINVEST SL. Įmonė priklauso tarptautinei grupei, veikiančiai Europos Sąjungos šalyse – Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Bulgarijoje ir Rumunijoje.

Naujienos

Verslo Vikingai

Verslo vikingai1 mėnuo prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai1 mėnuo prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Nekilnojamas turtas3 mėnesiai prieš

NT agentūrą Ispanijoje įkūrusi lietuvė: „Svajokite, planuokite, veikite ir jums pavyks. Po saule vietos yra visiems”

Dirbti ir vystyti verslą saulėtoje Ispanijoje gali būti ne vieno lietuvio svajonė. Ją prieš šešerius metus įgyvendino Sonata Norkienė, šiuo...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

SPA trenerė, grožio terapeutė Deimantė Gelgutienė: „Tu gali būti tik pavyzdžiu kitiems“

Grožio pasaulyje dirbanti Deimantė Gelgutienė atlieka SPA ritualus veidui ir kūnui, konsultuoja kosmetologes ir SPA centrus. Trenerė savo veiklas derina...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

„SME Finance“ vadovas Mindaugas Mikalajūnas: „Šiuo metu finansavimo galimybės – beribės“

„SME Finance“ įmonė šiuo metu didžiausia Baltijos šalyse nebankinio finansavimo technologijų platforma, suteikusi finansavimą už daugiau nei 1,5 mlrd. eurų,...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |