Sekite naujienas

Verslas

Rekordiniai „Tez Tour“ metai: pajamos siekė beveik 114 mln. eurų

Paskelbta

-

Kelionių organizatorius „Tez Tour“ praėjusiais metais fiksavo rekordinius rezultatus Lietuvoje: pajamos siekė 113,8 mln. Eur ir buvo beveik dvigubai didesnės nei 2021-aisiais.

Pernai „Tez Tour“ išskraidino daugiau nei 151 tūkst. keliautojų – daugiausiai iš visų kelionių organizatorių Lietuvoje. Lyginant su praėjusiais metais, turistų skaičius išaugo net 75 proc.

Reklama:

„Per 20 veiklos metų sukaupta patirtis, keliautojų ir partnerių pasitikėjimas padėjo aplenkti konkurentus bei įtvirtinti rinkos lyderio pozicijas Lietuvoje. 2022 metus baigėme pelningai“, – sako Aleksandras Sukovas, „Tez Tour“ direktorius.

Pasak jo, įdiegti technologiniai sprendimai leidžia pateikti patrauklius kelionių pasiūlymus, o platus įgaliotų atstovų agentūrų tinklas bei daugiau kaip 600 sertifikuotų agentų ne tik prisideda prie vardo žinomumo didinimo, bet ir suteikia keliautojams galimybę patogiai ir greitai įsigyti keliones.

„Sprendimas būti arčiau kliento pasiteisino, klientai gali pasirinkti sau patogiausią būdą įsigyti keliones. Tai vienas iš veiksnių, padedančių išlaikyti didžiausią rinkos dalį“, – sako A. Sukovas.

Vadovo teigimu, praėjusiais metais taikyta efektyvi kainodara padėjo sėkmingai suvaldyti rizikas – visus metus lėktuvų užpildymas buvo rekordinis ir siekė net 98 proc. Populiariausia praėjusių metų kryptimi išliko Turkija. Keliautojų skaičius į ją išaugo 107 proc., lyginant su 2021 m. Į Graikijos kurortus išskraidintų poilsiautojų skaičius augo 65 proc.

„Šiais metais ir toliau nemažiname tempo – esame pasiryžę išlaikyti didžiausio kelionių organizatoriaus vardą Lietuvoje. Išankstiniai kelionių užsakymai leidžia susikurti tvirtą pagrindą sėkmingiems 2023 metams“, – teigia „Tez Tour“ direktorius.

„Tez Tour“ – 20 metų Lietuvoje veikiantis licencijuotas kelionių organizatorius, veiklą pradėjęs 2003 m. Iš viso keliautojams siūlomos kelionės daugiau kaip 20 krypčių užsakomaisiais skrydžiais. 2022 m. rinkos tyrimų bendrovės „Norstat LT“ atlikto tyrimo duomenimis, „Tez Tour“ yra TOP1 kelionių organizatorius Lietuvoje, kurį renkasi kas trečias šalies gyventojas.

100 proc. „Tez Tour“ akcijų priklauso Ispanijos bendrovei GERMESINVEST SL. Įmonė priklauso tarptautinei grupei, veikiančiai Europos Sąjungos šalyse – Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Bulgarijoje ir Rumunijoje.

Naujienos

Verslo Vikingai

Verslo vikingai1 mėnuo prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai1 mėnuo prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Nekilnojamas turtas3 mėnesiai prieš

NT agentūrą Ispanijoje įkūrusi lietuvė: „Svajokite, planuokite, veikite ir jums pavyks. Po saule vietos yra visiems”

Dirbti ir vystyti verslą saulėtoje Ispanijoje gali būti ne vieno lietuvio svajonė. Ją prieš šešerius metus įgyvendino Sonata Norkienė, šiuo...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

SPA trenerė, grožio terapeutė Deimantė Gelgutienė: „Tu gali būti tik pavyzdžiu kitiems“

Grožio pasaulyje dirbanti Deimantė Gelgutienė atlieka SPA ritualus veidui ir kūnui, konsultuoja kosmetologes ir SPA centrus. Trenerė savo veiklas derina...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

„SME Finance“ vadovas Mindaugas Mikalajūnas: „Šiuo metu finansavimo galimybės – beribės“

„SME Finance“ įmonė šiuo metu didžiausia Baltijos šalyse nebankinio finansavimo technologijų platforma, suteikusi finansavimą už daugiau nei 1,5 mlrd. eurų,...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |