Sekite naujienas

Verslas

RRT pirmojo ketvirčio ataskaita: daugiausia klientų rinkosi „Tele2″ ir „Pildyk”

Paskelbta

-

Lietuvos Respublikos Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) pirmojo ketvirčio ataskaitos duomenimis, daugiausia klientų naudojasi mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ paslaugomis. Operatoriaus aktyvių SIM kortelių kiekis sudaro 46,3 proc. visos mobiliojo ryšio rinkos – šį ketvirtį ir toliau užtikrintai augo ne tik privačių, bet ir verslo klientų dalis.

„Džiaugiamės ir toliau augančiu klientų pasitikėjimu mumis – ne tik aptarnaujame daugiausia mobilaus ryšio vartotojų Lietuvoje, tačiau mūsų klientai yra labiausiai patenkinti, lyginant su kitais operatoriais. Nepriklausomas „Tele2“ NPS tyrimas rodo, kad mūsų klientai labiausiai linkę rekomenduoti „Tele2“ kitiems. Toliau dirbame ir investuojame į paslaugų kokybę, kad kurtume kuo geresnę patirtį savo klientams“, – teigia Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius Lietuvai ir Baltijos šalims.

Reklama:

RRT ataskaitos duomenimis, „Tele2“ pirmąjį šių metų ketvirtį turėjo daugiausia aktyvių SIM kortelių, kurios sudarė net 46,3 proc. mobiliojo ryšio rinkos. Operatoriaus tinkle šiuo metu veikia daugiau nei 1 mln. 736 tūkst. aktyvių SIM kortelių, iš jų – 232,9 tūkst. – verslo klientų . Lyginant su pirmuoju praėjusių metų ketvirčiu, šis rinkos segmentas ir toliau užtikrintai augo – verslo klientų skaičius didėjo 13,5 proc.

„Tele2“ tinkle veikianti išankstinio mokėjimo paslauga „Pildyk“ pirmąjį metų ketvirtį taip pat išliko populiariausia tarp vartotojų. Pagal aktyvių SIM kortelių skaičių, ji sudarė net 57,7 proc. visos išankstinio mokėjimo paslaugos rinkos.

RRT ataskaitos duomenys rodo, kad „Tele2“ klientai naršė daugiausiai. Operatoriaus tinkle pirmąjį šių metų ketvirtį buvo persiųsta net 95,5 tūkst. TB mobiliųjų duomenų. Lyginant su tokiu pačiu laikotarpiu pernai, „Tele2“ tinkle išnaudotų mobiliųjų duomenų kiekis išaugo 21,6 proc.

„Tele2“ turi plačiausiai veikiantį mobilaus ryšio tinklą šalyje. Pagal RRT paskelbtas judriojo ryšio tinklų tikėtinų aprėpties zonų žemėlapį, „Tele2“ pirmauja vidutinio rėžio aprėptyje, o kituose rėžiuose nenusileidžia kitiems judriojo ryšio tiekėjams. Paskutinį metų ketvirtį operatorius gerino 4G+ ir 4G++ tinklo veikimą – į ryšio kokybę operatorius investavo 2,8 mln. eurų. 4G+ ryšys „Tele2“ tinkle dengia 99 proc. Lietuvos gyventojų populiacijos. Iš viso šiuo metu veikia 1453  operatoriaus LTE stotys.

Plačiau apie judriojo ryšio tinklų aprėpties zonas galima sužinoti čia.

Lietuvos Respublikos Ryšių reguliavimo tarnybos elektroninių ryšių 2022 m. pirmojo ketvirčio ataskaitą rasite čia.

Naujienos

Sekite naujienas

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama | SEO paslaugos: Bilger.lt