Sekite naujienas

Verslas

Siekiantiems plėsti verslą – kvietimas pasinaudoti diasporos profesionalų konsultacijomis

Paskelbta

-

Lietuvos verslo konkurencingumo partnerė Inovacijų agentūra ir užsienio lietuvių profesionalų tinklas „Global Lithuanian Leaders“ kviečia lietuviškus verslus dalyvauti programoje „Verslo patarėjai“. Jos dalyviai gaus nemokamas konsultacijas iš tikslinių diasporos profesionalų dėl verslo plėtros užsienyje.

Dalyvauti programoje gali IT, baldų, sveikatos ir grožio industrijos, medicinos, biotechnologijų, gyvybės mokslų, lazerių, maisto ir gėrimų, inžinerijos ir kitų sektorių atstovai. Paraiškas iniciatyvos organizatoriai priima iki birželio 20 d. 12 val. čia.

Reklama:

„Daugiau nei 2 tūkst. lietuvių profesionalų visame pasaulyje vienijantis tinklas turi kontaktų, kuriais pasinaudojus verslo plėtra užsienyje gali tapti realybe. Verslo patarėjų programa – ilgus metus veikiantis ir pasiteisinęs įrankis plėsti pažinčių ratą, stiprinti savo kompetencijas ir pasisemti žinių iš vietos praktikų užsienio rinkose“, – sako Marija Šaraitė, „Global Lithuanian Leaders“ vadovė.

Kiekvienam programos dalyviui, tinkamai užpildžiusiam anketą, bus surandamas atitinkamos srities užsienyje gyvenantis lietuvis profesionalas, kuris pasidalins savo patirtimi ir patarimais, galinčiais padėti eksportuoti paslaugas ar produktus į norimas šalis. Programos organizatoriai įsipareigoja tikslinį kontaktą surasti per 45 dienas nuo anketos užpildymo.

„Verslo patarėjai“ programos nemokamos konsultacijos bus teikiamos dėl plėtros į prioritetines rinkas: Vokietiją, Prancūziją, Jungtinę Karalystę, Švediją, JAV, Izraelį, Nyderlandus, Norvegiją, Taivaną, Daniją, Suomiją, Singapūrą, Italiją, Šveicariją, Japoniją, Pietų Korėją, Belgiją, Airiją, JAE, Ukrainą, Ispaniją, Kanadą, Estiją ir Lenkiją.

Daugiau apie programą: https://lithuanianleaders.org/gll-business-advisors/

Apie „Global Lithuanian Leaders“

„Global Lithuanian Leaders“ tinklas 61 pasaulio valstybėje jungia 2000+ lietuvių profesionalų, kurie pasiruošę su jumis pasidalinti savo žiniomis ir vietos rinkos praktinėmis įžvalgomis. Dažniausiai tai nėra profesionalūs konsultantai, o tiesiog verslo žmonės, kurie turi patirties jus dominančioje rinkoje.

Reklama:

Skaitykite

Naujienos

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |