Sekite naujienas

Verslas

„Snapchat“ oficialiai pristato savo mokamą prenumeratą už 3,99 USD per mėnesį

Paskelbta

-

Šiandien „Snapchat“ oficialiai pristatė mokamą prenumeratos planą „Snapchat +“, kuris pasiūlys išskirtinių funkcijų, tokių kaip galimybė pakeisti programos piktogramą ir matyti, kurie žmonės peržiūrėjo jūsų istorijas.

Anksčiau šį mėnesį įmonė patvirtino, kad išbando šią funkciją, nepateikdama daug detalių. Dabar „Snapchat +“ tapo oficialiu. Naujasis prenumeratos planas bus pradėtas naudoti JAV, Kanadoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje, Saudo Arabijoje ir Jungtiniuose Arabų Emyratuose, o netrukus bus įtraukta daugiau šalių.

Reklama:

„Šiandien pristatome „Snapchat +“ – išskirtinių, eksperimentinių ir išankstinio leidimo funkcijų rinkinį, pasiekiamą „Snapchat“ už 3,99 USD per mėnesį. Ši prenumerata leis mums teikti naujas „Snapchat“ funkcijas kai kuriems aistringiausiems mūsų bendruomenės nariams ir teikti pirmenybę teikiančią pagalbą “, – teigė bendrovė.

Dar neaišku, kaip „Snapchat“ planuoja atskirti beta versijos bandytojams išleistas funkcijas nuo prenumeratoriams išleistų funkcijų. Mes atnaujinsime informaciją, kai sužinosime daugiau apie „Snap“ paslaugą.

Daugelis socialinės žiniasklaidos platformų eksperimentuoja su prenumeratos paslaugomis, kad uždirbtų daugiau pajamų. Praėjusiais metais „Twitter“ debiutavo „Twitter Blue“ paslauga Kanadoje ir Australijoje, vėliau ją išplėtė į JAV. ir Naujoji Zelandija. Anksčiau šį mėnesį pranešimų programa „Telegram“ taip pat pristatė mokamą „premium“ pakopą su tokiomis funkcijomis kaip daugiau pokalbių aplankų ir galimybė siųsti didesnius failus (iki 4 GB dydžio) programoje.

Nors 2022 m. pirmąjį ketvirtį „Snapchat“ augo puikiai, bendrovė išreiškė susirūpinimą, kad dėl karo Ukrainoje nepasieks savo pajamų tikslai. Gegužę bendrovė pranešė, kad nepasieks savo pajamų tikslų 2022 m. II ketvirčiui.

Tačiau bendrovės produktų vyriausiasis viceprezidentas Jacobas Andreou interviu sakė, kad „reklamos bus mūsų verslo modelio pagrindas ilgą laiką“ ir įmonė nesitiki, kad naujoji prenumeratos paslauga taps Reikšmingas naujas pajamų šaltinis“.

Reklama:

Naujienos

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |