Sekite naujienas

Verslas

Sparčiai auganti švedų kapitalo įmonė „ROL Lithuania“ plečiasi, atidaro padalinį Klaipėdoje

Paskelbta

-

Viena iš pasaulyje lyderiaujančių reguliuojamo aukščio stalų rėmų ir mažmeninės prekybos įrangos gamintojų „ROL Lithuania“ plečia savo veiklą Lietuvoje ir planuoja sukurti 50 naujų darbo vietų Klaipėdoje. Iki šiol tik Šiauliuose kompleksinius prekybinės įrangos sprendimus vysčiusios ir iš ten tiekusios švedų kapitalo įmonės valdyba svarstė įvairias galimybes naujoms patalpoms Lietuvoje, tačiau apsistojo ties uostamiesčiu. Klaipėdos miestas tiko labiausiai dėl gerai išvystytos logistikos infrastruktūros ir jūrų uosto teikiamų privalumų. Klaipėdos padalinys veiklą pradės liepos mėnesį, o pilnu pajėgumu dirbs jau rugsėjo pabaigoje.

Klientai – garsios pasaulio įmonės

„ROL Lithuania“ yra viena didžiausių švedų kapitalo įmonių Lietuvoje. Įmonėje dirba beveik 600 darbuotojų. Pernai įmonės pardavimo pajamos siekė 108 mln. eurų, o per pirmus penkis šių metų mėnesius pajamos augo 28%, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu 2021 metais, ir pasiekė 53 mln. eurų.
95% įmonėje pagamintos produkcijos eksportuojama į daugiau nei 30 skirtingų šalių.

Reklama:

„Patogi lokacija leis klientams pasiūlyti dar patrauklesnį ir patogesnį aptarnavimą. Įmonės klientai – pasaulinio lygio kompanijos, tokios kaip H&M, JYSK, McDonalds, Hugo Boss, IKEA ir kitos – todėl teikiamų paslaugų kokybė privalo būti nepriekaištinga“ – teigia Justinas Berneckis, „ROL Lithuania“ įmonės vadovas.

Justinas Berneckis

Justinas Berneckis

Svarbu – dėmesys tvarumui

Naujuose 8 tūkst. kvadratinių metrų patalpose Klaipėdoje „ROL Lithuania“ vykdys kiek kitokius darbus nei Šiauliuose. Bus teikiamos sandėliavimo, pakavimo ir komplektavimo paslaugos, naujas padalinys veiks kaip galutinis gaminių surinkimo centras. Į jį bus pristatomos prekės iš įmonės tiekėjų Azijoje bei Europoje, atvežama Šiauliuose pagaminta produkcija ir atliekamas galutinis komplektavimo procesas. Šiuo metu intensyviai vyksta naujo padalinio įkūrimo darbai – montuojama įranga, pradeda dirbti IT infrastruktūra, baigiamas patalpų įrengimas.

Šiuo metu nauji verslai Lietuvoje ypatingai didelį dėmesį skiria tvarumui bei bando įvairias priemones kuo mažiau teršti aplinką. Šios idėjos – nesvetimos ir visai ROL įmonių grupei. „Rinkdamiesi patalpas, didelį dėmesį kreipėme į jų energetinį efektyvumą, lokaciją. Pavyko rasti patalpas, esančias šalia miegamojo rajono, tai užtikrins darbuotojams patogią kelionę į darbą. Energetinis efektyvumas svarbu ne tik dėl sąnaudų ir gamtosaugos, tai padeda užtikrinti ir patogias sąlygas darbuotojams: vasarą sandėliavimo patalpos bus kondicionuojamos, o žiemą – šildomos – šiandien tokį privalumą gali pasiūlyti ne kiekvienas logistikos centras“, – sako J. Berneckis.

Rūpinasi darbuotojų gerove

Kadangi kuriamas visas atskiras filialas, įmonė kviečia prisijungti sandėlio darbuotojus, krautuvų vairuotojus bei pakuotojus. Anot vadovo, naujos komandos suformavimas – viena atsakingiausių užduočių, kuriai skiriamas didžiausias dėmesys. Per 16-ka veiklos metų Šiauliuose, suburtas puikus kolektyvas bei išgrynintos bendros vertybės. Dabartinis „ROL Lithuania“ tikslas – naujajame padalinyje dirbti vadovaujantis tokiu pat požiūriu ir įsitikinimais.

Kad darbuotojams būtų suteikiamos geriausios sąlygos, įmonė kasmet atlieka mikroklimato tyrimus. Jų rezultatai rodo, kad darbuotojai džiaugiasi teisingu, pagarbiu vadovų požiūriu, santykiais su kolegomis, darbo aplinka, maksimaliai saugiomis darbo sąlygomis ir galimybe realizuoti save.

Justinas Berneckis

Justinas Berneckis

„Visa tai norime įgyvendinti ir Klaipėdos padalinyje“, – sako J. Berneckis, – „Net 10 esamų įmonės darbuotojų nusprendė persikraustyti iš Šiaulių į Klaipėdą, jie kartu su vadovais padės lengviau adaptuotis naujiems kolegoms, kurių planuojame įdarbinti penkiasdešimt“. Darbuotojų atrankos procesas jau įpusėjo tačiau ir toliau ieškoma naujų komandos narių.

Nuo veiklos pradžios „ROL Lithuania“ pelnė daug apdovanojimų, vieni svarbiausių – „Lietuvos didysis eksporto prizas“ už 2012, 2015 ir 2019 metus. Taip pat 2015-2020-aisiais kasmet „ROL Lithuania“ buvo apdovanojama, kaip didžiausią vidutinį darbo užmokestį mokanti įmonė didelių įmonių kategorijoje Šiaulių regione.

Skaitykite

Naujienos

Verslo Vikingai

Nekilnojamas turtas3 d. prieš

NT agentūrą Ispanijoje įkūrusi lietuvė: „Svajokite, planuokite, veikite ir jums pavyks. Po saule vietos yra visiems”

Dirbti ir vystyti verslą saulėtoje Ispanijoje gali būti ne vieno lietuvio svajonė. Ją prieš šešerius metus įgyvendino Sonata Norkienė, šiuo...

Verslo vikingai3 savaitės prieš

SPA trenerė, grožio terapeutė Deimantė Gelgutienė: „Tu gali būti tik pavyzdžiu kitiems“

Grožio pasaulyje dirbanti Deimantė Gelgutienė atlieka SPA ritualus veidui ir kūnui, konsultuoja kosmetologes ir SPA centrus. Trenerė savo veiklas derina...

Verslo vikingai3 savaitės prieš

„SME Finance“ vadovas Mindaugas Mikalajūnas: „Šiuo metu finansavimo galimybės – beribės“

„SME Finance“ įmonė šiuo metu didžiausia Baltijos šalyse nebankinio finansavimo technologijų platforma, suteikusi finansavimą už daugiau nei 1,5 mlrd. eurų,...

Verslo vikingai2 mėnesiai prieš

Pirkitpadangas.lt vadovas Domantas Dulkė: „Į padangų verslą kaip naujokas aš nelįsčiau“

Domantui Dulkei dabar pats darbymetis. Pirkitpadangas.lt vadovas neslepia, kad jo verslas – labai sezoninis, o artėjant šaltajam metų sezonui ateina...

Justina Dargevičė fotografė Justina Dargevičė fotografė
Verslo vikingai2 mėnesiai prieš

„Onzė“ vadovė Rasa Mišelinskė: „Logistikoje daugėja vadovių moterų ir tai labai džiugina“

Už „Taupykite savo laiką“ šūkiu besivadovaujančios logistikos kompanijos „Onzė“ vairo – veikli moteris, mama, kuri nebijo rizikuoti, bandyti ir imti...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |