Sekite naujienas

Verslas

„Spiečiai“ nuotoliniam darbui ar darbostogoms siūlo virš 100 nemokamų vietų bendradarbystės centruose visoje Lietuvoje

Paskelbta

-

Inovacijų agentūros įsteigti bendradarbystės centrai „Spiečius“ tęsia tradiciją ir visą vasarą kviečia nemokamai naudotis daugiau nei 100 patogių darbo vietų visoje Lietuvoje. Akcija „Vasara „Spiečiuje“ yra puiki galimybė siekiantiems pakeisti darbo aplinką, patogiai dirbti keliaujant po Lietuvą ar tiesiog ieškantiems įkvepiančių erdvių produktyviam savo ar nedidelės komandos darbui.

„Spiečiai“ jau yra tapę svarbiomis verslumo Lietuvos regionuose kalvėmis, kurios vasarą tampa atviros visiems dirbantiems, plėtojantiems ar įgyvendinantiems verslo idėjas. „Spiečių“ paslaugomis naudojasi daugiau nei 300 nuolatinių narių. Kviečiu visus išbandyti šias darbo vietas ir siūlomas paslaugas įvairiuose Lietuvos miestuose“, – sako ekonomikos ir inovacijų viceministrė Ieva Valeškaitė.

Nors įprastai šios erdvės yra atviros tik „Spiečių“ bendruomenės nariams, vasarą jomis gali pasinaudoti visi norintys. Tereikia užsiregistruoti (registracijos nuoroda čia https://shorturl.at/ncSUR), o po bendradarbystės centro koordinatoriaus patvirtinimo paprasčiausiai atvykti į centrą jo darbo valandomis.

„Išpopuliarėjus nuotoliniam darbui specialistus vis mažiau varžo fiziniai darbo vietos apribojimai. Tiek dirbantys savarankiškai, tiek besinaudojantys darbdavių suteikiama laisve dirbti iš bet kurios patogios vietos ar turintys savo verslus vasarą kviečiami rinktis „Spiečių“ erdves, kurių geografija toliau plečiasi. Tad norinčius būti arčiau pajūrio, ieškančius įdomesnės lokacijos darbostogoms ar svajojančius apie galimybę pabėgti nuo didmiesčių šurmulio kviečiame pasinaudoti galimybe dirbti „Spiečių“ erdvėse“, – sako Inovacijų agentūros Regioninės verslo transformacijos skyriaus vadovė Indrė Gendroliūtė-Gerulienė.

Visi „Spiečiai‘ gali priimti ne daugiau kaip 2 žmonių komandą, išskyrus Klaipėdos ir Kauno, čia darbuotis gali nedideles – iki 5 žmonių – komandos. „Spiečių“ darbo erdvėmis galima naudotis lanksčiai – tiek vieną ar keletą dienų, tiek keletą savaičių ar visą vasarą. Siūloma rinktis vieno konkretaus miesto „Spiečių“ arba keliauti po skirtingus. „Spiečiuose“ yra viskas, ko reikia sklandžiam ir produktyviam darbui – įrengtos kompiuterizuotos darbo vietos, susitikimų bei laisvalaikio erdvės, kita biuro infrastruktūra.

Iš viso šiuo metu įvairiuose Lietuvos regionuose veikia 14 „Spiečių“ bendradarbystės centrų, įsikūrusių Alytuje, Birštone, Kėdainiuose, Klaipėdoje, Marijampolėje, Panevėžyje, Plungėje, Rokiškyje, Šiauliuose, Tauragėje, Ukmergėje, Utenoje, Visagine ir Kaune.

Birželio 19 d. duris atvers naujas bendradarbystės centras Gargžduose, tad ieškantys darbo vietos vasarai turės dar daugiau galimybių rinktis. Centras Gargžduose galės pasiūlyti 6 darbo vietas.

Darbo vietos bendradarbystės centruose yra tik nedidelė dalis to, ką „Spiečiai“ siūlo savo nariams. Pasirašiusieji narystės sutartis 18 mėnesių gali nemokamai naudotis verslumo skatinimo paslaugų paketu. „Spiečių“ centruose teikiamos individualios verslo konsultacijos, taip pat įgyvendinama verslo mentorystė programa.

„Vasarai pasibaigus tradiciškai startuos Verslo akceleravimo programa, orientuota į pradedančius verslininkus. Taip pat startuos verslo idėjų testavimo programa jaunimui „Come+Test+Grow“, kuri iki 30 metų asmenims siūlo galimybę su ekspertų pagalba ištestuoti savo verslo idėjas ir įgyti verslo vystymo žinių. „Spiečiuose“ taip pat nuolat organizuojami įvairūs informaciniai renginiai ir verslo įgūdžių mokymai, o rugsėjo 25 dieną visą verslą bendruomenę kviesime į didžiausią metų renginį – „Spiečiamės‘24“. Tad kviečiame sekti naujienas ir jungtis prie vis besiplečiančios bendruomenės“, – ragina I. Gendroliūtė-Gerulienė.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas4 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |