Sekite naujienas

Verslas

Svarbu planuojantiems šį savaitgalį pasinaudoti didžiulėmis nuolaidomis: štai ką būtina žinoti

Paskelbta

-

Šiandien į visas šalies prekybos tinklo „Maxima“ parduotuves sugrįžo didelio pirkėjų susidomėjimo sulaukusios „Didžiųjų nuolaidų dienos“. Jų metu, pirkėjams, perkantiems dvi ar daugiau skirtingų arba vienodų ne maisto prekių, suteikiama net 50 proc. nuolaida. Įprastai paskelbus tokias dideles nuolaidas „Maximoje“ išauga norinčiųjų įsigyti pigesnių prekių pirkėjų srautas – jis kai kur pastebimas jau ir šiuo metu. Norintiems sutaupyti laiko bei apsipirkti greičiau prekybos tinklas atskleidė, kada yra geriausias metas tai padaryti.

Šį savaitgalį vykstančių „Didžiųjų nuolaidų dienų“ metu pirkėjai galės įsigyti perpus pigiau namų apyvokos, vaikų, augintinių prekes, buitinę techniką, indus, puodus, keptuves, tekstilę, asmens higienos priemones bei dar daugiau ne maisto kategorijos prekių. Pirkėjai galės rinktis iš daugiau nei 10 tūkst. skirtingų rūšių prekių.

Reklama:

„Kaskart paskelbus dideles nuolaidas pastebime iki keliasdešimt kartų išaugusius prekių pardavimus, nutįsusias lankytojų eiles. Matome, kad pirkėjams mažesnės kainos yra itin aktualios ir tokių masinių nuolaidų metu jie gali ilgam pasirūpinti ne maisto prekių atsargomis“, – sako prekybos tinklo „Maxima“ Komunikacijos ir korporatyvinių ryšių departamento direktorė Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė.


Kada geriausias metas keliauti į parduotuvę?

„Maximos“ atstovė primena, kad pirkėjų patogumui nuolaidų dienos parduotuvėse vyksta tris dienas – prasidėjo šiandien ir baigsis sekmadienį. Prekybos tinklo duomenys rodo, kad vykstant „Didžiųjų nuolaidų dienoms“, pirkėjų srautas lyginant su įprastu savaitgaliu parduotuvėse išauga dešimtadaliu. „Maximos“ teigimu, lankytojų srautas pamažu ima augti nuo pietų.

„Esant didžiulėms nuolaidoms, daugiausiai pirkėjų apsilankant prekybos tinklo parduotuvėse fiksuojame apie 12-13 val. Būtent tada prie kasų nutįsta didžiausios eilės pirkėjų. Norintiems sutaupyti laiko bei apsipirkti greičiau patariame užsukti į parduotuves ir tada, kai pirkėjų srautas yra kiek mažesnis. Pavyzdžiui, šiandien darbo valandomis ar vakare, o savaitgalį – anksčiau iš ryto ar antroje dienos pusėje“, – rekomenduoja I. Trakimaitė-Šeškuvienė.

„Maxima“ taip pat primena, kad kai kurios tinklo parduotuvės dirba ilgiau, tad ramiau apsipirkti jose galima ypač anksti ryte arba net po 21 valandos. Tikslų jų darbo laiką pirkėjai gali pasitikrinti „Maximos“ interneto svetainėje.

Veiks daugiau kasų, dirbs daugiau salės darbuotojų

Prekybos tinklui atsižvelgus į išaugusius pirkėjų srautus bei stengiantis juos sureguliuoti, lankytojų patogumui piko valandomis šį savaitgalį veiks daugiau kasų ir dirbs daugiau salės darbuotojų. Į pagalbą įprastai parduotuvėse dirbantiems kolegoms atvyks ir administracijoje dirbantys darbuotojai.

„Jau keletą metų ne parduotuvėse dirbantys kolegos mielai ateina į pagalbą, kai žinome, kad pirkėjų srautai stipriai išaugs, pavyzdžiui, šventiniu laikotarpiu. Šį savaitgalį vien Vilniuje veikiančiose didesnio formato parduotuvėse dirbs apie 100 administracijos kolegų – jie žino, kaip dirbti kasoje ar salėje, todėl džiaugiamės galėdami pasidalinti darbais ir padėti dirbantiesiems parduotuvėse“, – pasakoja I. Trakimaitė-Šeškuvienė.

Be to, greičiau atsiskaityti norintys pirkėjai visuomet gali rinktis savitarnos kasas, o kai kuriose didžiosiose parduotuvėse – savarankišką prekių skenavimą prekybos salėje su „Scan&Go“.

Prekių krepšeliuose – nuo tualetinio popieriaus iki šlapio ėdalo katėms

„Maximos“ atstovė pastebi, kad „Didžiųjų nuolaidų dienos“ daugumai pirkėjų yra puiki proga nupirkti vaikams žaislų, atsinaujinti indų, namų dekoravimo kolekciją ar įsigyti norimos smulkios buitinės technikos.

„Tai, ko reikia – nuo tarkos, keptuvės, šiukšlių maišo iki batų tepalo, sauso šampūno ar žvakių, ras kiekvienas, nes nuolaidos taikomos net daugiau nei 10 tūkst. skirtingų rūšių prekių. Pastebime, kad esant tokioms didžiulėms nuolaidoms dažniausiai pirkėjai iš prekių lentynų šluoja tualetinį popierių, šlapią augintinių maistą, kojines, indus, asmens higienos priemones ir įvairias buitines namų apyvokos prekės“, – sako I. Trakimaitė-Šeškuvienė.

Beje, norintiems pasinaudoti didžiulėmis nuolaidomis nebūtina skubėti tik į didelio formato „Maximos“ parduotuves. Kasdieniams namų poreikiams įprastų buities prekių: buitinės chemijos, popieriaus gaminių ar asmeninės higienos bei kosmetikos priemonių visada galima rasti ir mažesnėse, „X“ bei „XX“ formato, „Maxima“ parduotuvėse.

Naujienos

Verslo Vikingai

Verslo vikingai1 mėnuo prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai1 mėnuo prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Nekilnojamas turtas3 mėnesiai prieš

NT agentūrą Ispanijoje įkūrusi lietuvė: „Svajokite, planuokite, veikite ir jums pavyks. Po saule vietos yra visiems”

Dirbti ir vystyti verslą saulėtoje Ispanijoje gali būti ne vieno lietuvio svajonė. Ją prieš šešerius metus įgyvendino Sonata Norkienė, šiuo...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

SPA trenerė, grožio terapeutė Deimantė Gelgutienė: „Tu gali būti tik pavyzdžiu kitiems“

Grožio pasaulyje dirbanti Deimantė Gelgutienė atlieka SPA ritualus veidui ir kūnui, konsultuoja kosmetologes ir SPA centrus. Trenerė savo veiklas derina...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

„SME Finance“ vadovas Mindaugas Mikalajūnas: „Šiuo metu finansavimo galimybės – beribės“

„SME Finance“ įmonė šiuo metu didžiausia Baltijos šalyse nebankinio finansavimo technologijų platforma, suteikusi finansavimą už daugiau nei 1,5 mlrd. eurų,...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |