Sekite naujienas

Verslas

Taksi Lietuvoje: kainos ir naudinga informacija

Paskelbta

-

Tikriausia ne kartą teko susidurti su situacija, kai reikia nuvažiuoti iš taško A iki taško B, tačiau su nuosavu automobiliu nepatogu, parkingo kainos didelės, o privažiavimas sudėtingas. Tuomet į pagalbą ateina Taksi. Taksi paslaugas Lietuvoje teikia keliasdešimt įmonių, todėl rasti sau tinkamą ir patrauklų kainos ir kokybės santyki nelengva.
Šiuo metu taksi paslaugas teikiančių įmonių yra tikrai nemažai, tačiau verslininkams nepatinka, kad konkurentų daugėja ir ypač tokių, kurie ateina iš užsienio rinkų, kaip pavyzdžiui “Yandex” taksi.

Lietuvos kibernetinio saugumo specialistai, vis dar nerekomenduoja siųstis ”Yandex taxi” mobiliosios programėlės į savo telefonus, nes mano, kad ji gali būti nesaugi naudoti. Tačiau verslininkai nepasiduoda ir visaip bando pritraukti klientus naudotis jų paslaugomis ir skelbia tokias akcijas kaip – savaitgalį vežame klientus nemokamai. Kiek jos veikia, čia jau kitas klausimas.

Lietuvoje turbūt jau kelerius metus populiariausia kviestis taksi naudojantis programėlėmis, tokiomis, kaip – E.taksi, Taxify ir pan. Automobilio iškvietimui sutaupoma laiko, galima iškarto matyti, kiek reikės mokėti, pasirinkti mokėsite grynais ar kortele ir už kiek laiko atvyks automobilis. E.taksi internetiniame puslapyje taip pat galima rasti ir pasiskaityti apie paslaugas teikiančius verslininkus, rasti jų įkainius ir kitą naudingą informaciją. Taxify platformos patogumas – lengvai darbo pradžia. Paprastumas pradėti – vienas pagrindinių skirtumų, kuo „Taxify“ skiriasi nuo tradicinio taksi verslo. Kiekvienas norintis pradėti darbą su šia kompanija, gali dokumentus susitvarkyti paprasčiausiai internetu.

Šiuo metu kelionė taksi gali jums kainuoti nuo 0,6 eur iki 1 eur už kilometrą. Neretai taksi įmonės skaičiuoja įsėdimo mokestį, jei taksi pasigaunate tiesiog gatvėje. Todėl visuomet rekomenduojama taksi išsikviesti telefonu arba naudojantis programėle/app’su. Švenčių dienomis, savaitgaliais ir naktimis tarifai gerokai padidėja, todėl nereikėtų nustebti, jei kelionės kaina bus gerokai išaugusi. Taip pat reikėtų nepamiršti, kad vykti iš oro uosto gali būti žymiai brangiau nei mieste. Todėl keliaujant iš oro uosto vertėtų tik įsėdus paklausti kiek kainuos kelionė arba bent jau tikslaus kilometro įkainio.

Daugiau informacijos apie transporto ar kitų sričių verslą rasite apsilankę svetainėje manoverslas.info

Skaitykite

Naujienos

Sekite naujienas

Kino naujienos

Ekspertai

Verslo idėjos