Sekite naujienas

Verslas

„TechHub” regioninius verslus kviečia į nemokamus verslo kūrimo ir augimo mokymus vadovams

Paskelbta

-

Kiekvieno verslo tikslas – sėkmingai parduoti savo produktus ir paslaugas. Tačiau kelias link šio tikslo nėra paprastas, ypač regioniniam verslui, susiduriančiam su didele konkurencija, ribotais ištekliais, informacijos gausa ir laiko trūkumu. „TechHub” kviečia regioninio verslo vadovus nemokamai dalyvauti penkiuose Lietuvos miestuose vyksiančioje intensyvioje 1 dienos praktinių verslo kūrimo ir auginimo įgūdžių programoje „TechHub ant ratų”, kurios metu ekspertai suteiks įvairių sričių verslo vystymo žinių ir kompetencijų, reikalingų žengiant žingsnius inovacijų link.

„Sparčiai besivystančios technologijos verslo kūrėjams atveria naujas galimybės kurti bei auginti verslą. Norint diegti inovacijas savo įmonėje nebūtina sukurti išradimo, diegti inovacijas gali ir metų metus veikianti organizacija bei pirmas dienas skaičiuojanti įmonė. Šių mokymų tikslas – supažindinti verslo kūrėjus su inovatyviomis verslo kūrimo priemonėmis ir padėti atrasti didelio mąsto problemas, kurias išsprendus įmonės galėtų augti ne procentais, bet kartais”,–  sako „TechHub” inovacijų ekspertė Aurelija Šilinskaitė.

Reklama:

Programą sudaro paskaitos bei praktiniai užsiėmimai, mentorystės sesijos grupėse. Mokymų metu dalyviai sužinos kaip kurti ir diegti inovacijas versle bei kaip atrasti naujo verslo potencialą. Praktiniai užsiėmimai su įvairių sričių ekspertais padės išsigryninti įmonių prekės ženklo identitetą,  verslo sprendžiamą problemą, suformuoti vertės pasiūlymą, atlikti konkurentų analizę, atrasti tinkamiausius komunikacijos kanalus, kurie padėtų pasiekti tikslines vartotojų grupes. Ekspertai taip pat papasakos apie verslo inovacijų finansavimo galimybes ir priemones.

„TechHub” konsultantai gegužės-liepos mėnesiais lankysis iš viso penkiuose Lietuvos miestuose – Marijampolėje, Kaišiadoryse, Birštone, Palangoje ir Kėdainiuose. Mokymuose kiekviename mieste galės dalyvauti iki 20 įmonių. Po intensyvių mokymų visos įmonės, dalyvavusios programoje, galės pasinaudoti nemokamomis 5 valandų trukmės konsultacijomis su projekto ekspertais jiems aktualiausiais klausimais.

Mokymus ves keturi patyrę „TechHub” ekspertai, nuolat dirbantys su startuoliais ir inovatyviais verslais: rinkodaros ir komunikacijos ekspertė, „StartupBrandDNR” rinkodaros agentūros įkūrėja Aurelija Šilinskaitė, tvarumo ir poveikį kuriančių startuolių ekspertė, „ChangeMakers‘ON“ įkūrėja bei Europos socialinio verslumo ir inovatyvių studijų instituto vadovė Simona Šimulytė, sertifikuota koučingo trenerė, inovacijų ekspertė, mokymų lektorė Lijana Valančienė bei inovacijų ekspertas, konsultantas Martynas Survilas.

Renginyje dalyvauti gali visos Lietuvoje įregistruotos įmonės (UAB, MB, VšĮ, asociacijos), norinčios pagilinti verslo vystymo žinias bei įdiegti inovacijas versle. Paslaugos teikiamos kaip nereikšminga valstybės pagalba (de minimis). Registracijos į programą kiekviename mieste priimamos ne vėliau nei likus 7 dienoms iki renginio.

Reklama:

Naujienos

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |