Sekite naujienas

Verslas

„Tele2“ grupė pripažinta lydere klimato kaitos mažinimo srityje: pelnė aukščiausią įvertinimą

Paskelbta

-

Pasaulinė ne pelno siekianti aplinkosaugos organizacija „CDP“ pripažino „Tele2“ grupės lyderystę įmonių skaidrumo ir veiklos klimato kaitos srityje. Operatorius dėl savo pasiekimų šioje srityje buvo įtrauktas į „A“ įvertinimą gavusių įmonių sąrašą.

„Siekiame ne tik teikti kokybiškas paslaugas mūsų klientams, bet ir nuolat ieškome būdų, kaip sumažinti poveikį aplinkai įmonės veikloje. Didžiuojamės tarptautiniu pripažinimu, tai rodo, kad judame gera linkme ir motyvuoja toliau siekti ambicingų tikslų“, – teigia Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius Lietuvai ir Baltijos šalims.

Reklama:

„CDP“ metinis aplinkosaugos informacijos atskleidimo ir vertinimo procesas visuotinai pripažįstamas kaip „auksinis“ įmonių aplinkosaugos skaidrumo standartas. Remiantis „CDP“ duomenimis, „Tele2“ grupė tapo viena iš 283 įmonių, gavusių aukščiausią balą, žymimą „A“ raide.

2022 m. daugiau nei 680 investuotojų, valdančių apie 130 trilijonų JAV dolerių vertės turtą, ir 280 didžiųjų įmonių, išleidžiančių 6,4 trilijono JAV dolerių viešiesiems pirkimams, pasinaudojo „CDP“ platforma, kad gautų informaciją apie savo įmonės veiklą tvarumo srityje. Organizacija jiems pateikė išsamius duomenis apie daromą poveikį aplinkai, keliamą  riziką ir įmanomas galimybes.

„CDP“ organizacija šiais metais surinko ir išanalizavo beveik 20 tūkst. įmonių duomenis apie veiklą aplinkosaugos srityje, įskaitant ir 70 proc. Europos bendrovių pagal rinkos vertę. Beveik pusę „A“ įvertinimą gavusių įmonių sudaro Europos bendrovės.

Praėjusiais metais „Tele2“ grupė nustatė moksliškai pagrįstus artimiausio laikotarpio tikslus, o šiemet juos atnaujino. Įmonė įsipareigojusi iki 2025 m. sumažinti absoliutų 1 ir 2 sričių šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą 90 proc., o iki 2029 m. – tikisi sumažinti jį 100 proc. Iki šio laikotarpio siekiama 60 proc. sumažinti 3 srities šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą vienam abonementui. Iki 2035 m. bendrovė turi tikslą pasiekti nulinį šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą visoje įmonės veikloje.

„Tele2“ grupė ne tik sparčiai dekarbonizuoja savo veiklą, bet ir yra įsipareigojusi mažinti įmonės išmetamųjų teršalų kiekį, skatindama žiedinę ekonomiką ir keldama griežtesnius reikalavimus tiekėjams.

Naujienos

Sekite naujienas

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2022 | Kopijuoti draudžiama | SEO paslaugos: Bilger.lt