Sekite naujienas

Verslas

„Tele2“ grupė sulaukė aukščiausio įvertinimo klimato kaitos mažinimo srityje

Paskelbta

-

„Tele2“ grupės lyderystė įmonių skaidrumo ir veiklos klimato kaitos srityje jau antrus metus iš eilės sulaukė aukščiausio įvertinimo. Pasaulinė ne pelno siekianti aplinkosaugos organizacija „CDP“ operatorių įtraukė į „A“ įvertinimą gavusių įmonių sąrašą.

„Kiekvienas žingsnis, vedantis mus link tvaresnio ir atsakingesnio gyvenimo, verslo valdymo bei vartojimo, yra labai svarbus. Tvarumą telekomunikacijų sektoriuje užtikrinančius sprendimus diegiame ne vienerius metus – tai rūpi mūsų klientams. Šis tarptautinis įvertinimas įrodo, kad judame teisinga kryptimi“, – sako Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius Baltijos šalims.

Reklama:

Kasmet sudaromame „CPD“ reitinge šiemet vertinta daugiau nei 21 tūkst. bendrovių visame pasaulyje. „Tele2“ grupė pateko tarp 346 bendrovių, gavusių aukščiausią „A“ įvertinimą įmonių skaidrumo ir klimato kaitos mažinimo srityje.

„CDP“ metinis aplinkosaugos informavimo ir vertinimo procesas visuotinai pripažįstamas kaip „auksinis“ įmonių aplinkosaugos skaidrumo standartas. 2023 m. organizacijos paslaugomis vertinant verslų aplinkosauginius veiksmus naudojosi per 700 finansinių institucijų.

„Tele2“ nuosekliai planuoja ir įgyvendina su aplinkosauga susijusius veiksmus. Mobiliojo ryšio operatorius užsibrėžė tikslą iki 2025 metų šiltnamio efektą sukeliančių dujų (ŠESD) kiekį visoje veiklos grandinėje sumažinti 90 proc. (lyginant su 2019 m.), o iki 2035 m. pasiekti nulinę emisiją.

Be to, bendrovė imasi ir kitų su aplinkosauga ir tvariu išteklių naudojimu susijusių veiksmų. „Tele2“ ketina iki 2030 m. perdirbti arba sutaisyti pakartotiniam naudojimui 30 proc. savo anksčiau parduotų mobiliųjų telefonų. Sprendimas priimtas atsižvelgiant į sektoriui kylantį globalų iššūkį – sparčiai augantį elektronikos atliekų kiekį.

Lietuvoje „Tele2“ turi daugelio įrangos gamintojų autorizacijas ir gali taisyti iki 85 proc. savo parduodamų telefonų. Nuo 2015 m. veikiančiame autorizuotame įrenginių remonto centre „Smart Master“ kasdien prailginamas šimtų įrenginių gyvavimo laikas, o visos atliekos kruopščiai tvarkomos. Nevertingos detalės, kurių neįmanoma panaudoti dar kartą, atiduodamos perdirbti, o vertingos detalės išsiunčiamos gamintojams, kad būtų panaudotos iš naujo.

Savo veikloje „Tele2“ naudoja tik žaliąją energiją iš atsinaujinančių šaltinių, be to, operatorius perėjo prie elektroninių sutarčių su klientais pasirašymo, sumažino popierinių dokumentų naudojimą įmonės viduje, taip pat sumažino automobilių parką ir pasiūlė darbuotojams alternatyvius keliavimo būdus.

Praėjusiais metais operatoriaus pastangos taip pat buvo įvertintos tarptautiniu lygmeniu – „Tele2“ grupė tarp 500 Europos įmonių užėmė pirmąją vietą klimato lyderių 2023 m. reitinge. Šį sąrašą „Financial Times“, kartu su statistikos bendrove „Statista“, sudarė jau trečiąjį kartą.

Naujienos

Verslo Vikingai

Verslo vikingai1 mėnuo prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai1 mėnuo prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Nekilnojamas turtas3 mėnesiai prieš

NT agentūrą Ispanijoje įkūrusi lietuvė: „Svajokite, planuokite, veikite ir jums pavyks. Po saule vietos yra visiems”

Dirbti ir vystyti verslą saulėtoje Ispanijoje gali būti ne vieno lietuvio svajonė. Ją prieš šešerius metus įgyvendino Sonata Norkienė, šiuo...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

SPA trenerė, grožio terapeutė Deimantė Gelgutienė: „Tu gali būti tik pavyzdžiu kitiems“

Grožio pasaulyje dirbanti Deimantė Gelgutienė atlieka SPA ritualus veidui ir kūnui, konsultuoja kosmetologes ir SPA centrus. Trenerė savo veiklas derina...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

„SME Finance“ vadovas Mindaugas Mikalajūnas: „Šiuo metu finansavimo galimybės – beribės“

„SME Finance“ įmonė šiuo metu didžiausia Baltijos šalyse nebankinio finansavimo technologijų platforma, suteikusi finansavimą už daugiau nei 1,5 mlrd. eurų,...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |