Sekite naujienas

Verslas

„Tele2“ grupė tvarumą raportuoja skaidriausiai: gavo solidų apdovanojimą

Paskelbta

-

Mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ grupė sulaukė aukščiausio įvertinimo už skaidrias klimato ataskaitas – operatoriaus ataskaita pripažinta geriausia tarp 133 Stokholmo „OMX Large Cap“ biržos bendrovių. Toks įvertinimas įtvirtina „Tele2“ lyderystę tvarumo ir aplinkosaugos srityje.

„Užimame didžiausią rinkos dalį Lietuvoje, todėl jaučiame pareigą savo pavyzdžiu įkvėpti kitus rinkos dalyvius inicijuoti aplinkai draugiškus pokyčius. Suprantame, kad mūsų klientams rūpi ne tik, ką įmonė daro, siekdama tvarumo tikslų, bet ir tos informacijos patikimumas. Tikime, kad ataskaita ir už ją gautas įvertinimas dar labiau padidins klientų pasitikėjimą mūsų įsipareigojimais aplinkai“, – sako Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius Lietuvai ir Baltijos šalims.

Reklama:

Nuo 2014 m. Švedijoje veikianti tvarumo konsultacijų įmonė „2050“ kas dvejus metus tiria, kaip skaidriai didžiosios Stokholmo vertybinių popierių biržos bendrovės praneša apie savo veiklą klimato srityje vadinamojoje skaidrumo indekso ataskaitoje. Šiemet sąrašo viršuje atsidūrė bendrovė „Tele2“, kuri nuo paskutinės vertintos ataskaitos (2020 m.) pakilo 66 vietomis į viršų.

Vertinime dalyvavo 133 Stokholmo „OMX Large Cap“ biržos bendrovės. Tarp pagrindinių veiksnių, lėmusių bendrovių išsidėstymą reitinge atsidūrė skaidrus šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekio ataskaitų teikimas.

„Tele2“ nuosekliai planuoja ir įgyvendina su socialine atsakomybe susijusius veiksmus. Neseniai mobiliojo ryšio operatorius paskelbė apie užsibrėžtą tikslą iki 2030 metų išmetamų teršalų kiekį sumažinti perpus, o iki 2050 m. pasiekti nulinę emisiją.

Be to, bendrovė ketina iki 2030 m. perdirbti arba antram gyvenimui prikelti 30 proc. savo anksčiau parduotų mobiliųjų telefonų. Sprendimas priimtas visos grupės lygiu, atsižvelgiant į sektoriui kylantį globalų iššūkį – sparčiai augantį elektronikos atliekų kiekį. Atnešti naudoti mobilieji įrenginiai bus sutaisyti, atnaujinti ir grįžtų į antrinio naudojimo rinką. Tokie įrenginiai, kurių pernaudoti galimybių nebus, bus atiduoti partneriams perdirbti.

Pavasarį „Tele2“ grupė tarp 500 Europos įmonių užėmė pirmąją vietą klimato lyderių 2023 m. reitinge. Šį sąrašą „Financial Times“, kartu su statistikos bendrove „Statista“, sudarė jau trečiąjį kartą.

Lietuvoje „Tele2″ jau dabar turi daugelio įrangos gamintojų autorizacijas ir gali taisyti iki 85 proc. savo parduodamų telefonų. Nuo 2015 m. veikiančiame autorizuotame įrenginių remonto centre „Smart Master“ kasdien prailginamas šimtų įrenginių gyvavimo laikas, o visos atliekos kruopščiai tvarkomos. Nevertingos detalės, kurių neįmanoma panaudoti dar kartą, atiduodamos perdirbti, o vertingos detalės išsiunčiamos gamintojams, kad būtų prikeltos antram gyvenimui.

Naujienos

Ekspertai2 val prieš

„Citus“ ekspertai: koks svarbus interjero sprendimas padės ir žiemą išlaikyti gerą nuotaiką bei energiją

Atėjusi žiema atsineša ne tik minkštą sniegą ir Kalėdas, bet ir tamsą, kuri veikia nuotaiką bei darbingumą. Šviesos poveikis žmogaus...

Nekilnojamas turtas22 val prieš

NT agentūrą Ispanijoje įkūrusi lietuvė: „Svajokite, planuokite, veikite ir jums pavyks. Po saule vietos yra visiems”

Dirbti ir vystyti verslą saulėtoje Ispanijoje gali būti ne vieno lietuvio svajonė. Ją prieš šešerius metus įgyvendino Sonata Norkienė, šiuo...

Technologijos1 d. prieš

Pasaulinė 5G ryšio plėtra viršijo lūkesčius: abonentai jau skaičiuojami milijardais, o Lietuva toliau lenkia kaimynus

Pasaulinės 5G plėtros šiemet nesugebėjo sulėtinti nei ekonominiai iššūkiai, nei geopolitiniai neramumai. Neseniai paskelbto „Ericsson Mobility Report“ tyrimo duomenimis, 2023...

Finansai2 d. prieš

Renata Medvedeva. Šiais metais Kalėdoms išleisiu mažiau. Bet ar tai įmanoma?

Praėjusiais metais persistengiau. Tad šiais metais ruošiantis šventėms tikrai pataupysiu ir išlaidausiu protingiau. Tikėtina, jog tai yra situacija bent kartą...

Verslas2 d. prieš

„Estoty Vilnius“ ir „Kilo Health“ ėmėsi bendro projekto: sukūrė žaidimą vaikams, mokysiantį sveikos gyvensenos įpročių

Atsižvelgdami į tai, kiek vaikų ir paauglių visame pasaulyje susiduria su sveikatos problemomis, mobiliuosius žaidimus kurianti studija ,,Estoty Vilnius“, bendradarbiaudama...

Verslo Vikingai

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |