Sekite naujienas

Verslas

„Tele2“ ir „Pildyk“ klientams nuo balandžio – specialūs tarifai: minutės kaina į Ukrainą kainuos vos 5 ct

Paskelbta

-

„Tele2“ tinkle nuo balandžio 1 d. skambučiams į Ukrainą galios specialus tarifas – minutės kaina sieks 0,05 Eur. Šis įkainis – 94 proc. mažesnis, nei įprasta, iki vasario 24 d. galiojusi tarptautinio skambučio į Ukraina kaina – 0,89 Eur už minutę. Nauji įkainiai visą balandį galios „Tele2“ privatiems ir verslo klientams, taip pat išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ vartotojams. Ukrainoje esantys operatoriaus klientai balandį ir  toliau galės nemokamai skambinti, rašyti SMS žinutes bei naršyti internete.

„Pirmas mūsų žingsnis prasidėjus karui buvo užtikrinti galimybę savo klientams palaikyti ryšį su artimaisiais Ukrainoje, todėl jau pirmosiomis karo dienomis įjungėme nulinį tarifą skambučiams į šią šalį. Suprantame, kad situacija ir toliau išlieka sunki bei nenuspėjama, todėl sieksime, kad mūsų klientai ir toliau galėtų skambinti į Ukrainą išskirtinėmis sąlygomis“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius Baltijos šalims.

Reklama:

Pirmosiomis karo dienomis klientų skambučiams į Ukrainą buvo įjungtas nulinis tarifas, per visą laikotarpį iki dabar prakalbėta beveik 2,7 mln. minučių. „Tele2“ tai kainavo daugiau kaip pusę milijono eurų.

Specialūs tarifai su Ukraina „Tele2“ klientams Lietuvoje galios visą balandžio mėnesį. Įprastai skambučių kaina į Ukrainą iš Lietuvos siekė 0,89 Eur už minutę. Nuo balandžio 1 d. skambučiams  į Ukrainą „Tele2“ klientams galios specialus tarifas – 0,05 Eur už minutę, SMS žinutės į Ukrainą kainuos 0,10 Eur. Naujieji tarifai padengia tik būtinąsias su skambučiu susijusias išlaidas.

Specialias „Pildyk“ SIM korteles gavę Ukrainos pabėgėliai balandžio mėnesiui papildomai gaus 60 minučių nemokamų pokalbių su Ukraina. Jas išnaudojus, minutė kainuos 0,05 Eur. „Tele2“ į Lietuvą atvykusiems ukrainiečiams skyrė 30 tūkst. „Pildyk“ SIM kortelių. Su šiomis SIM kortelėmis nuo aktyvavimo dienos jie gali tris mėnesius nemokamai ir neribotai skambinti, rašyti SMS žinutes ir naudotis neribotu internetu Lietuvoje.

Reklama:

Ukrainoje esantiems „Tele2“ klientams nuo balandžio 1 d. iki 30 d. skambučiai, žinutės ir mobilieji duomenys ir toliau bus nemokami.

Skaitykite
Reklama
Reklama
Reklama

Naujienos

Sekite naujienas

Video naujienos

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2022 | Kopijuoti draudžiama |