Sekite naujienas

Verslas

„Tele2“ sulaukė ypatingo žurnalo „Time“ įvertinimo: atsidūrė tarp labiausiai aplinką tausojančių pasaulio įmonių

Paskelbta

-

Žurnalo „Time“ ir duomenų bei statistikos platformos „Statista“ tvariausių pasaulio bendrovių sąraše „Tele2“ grupė Švedijoje buvo pripažinta kaip klimato lyderė, o pasaulyje pateko tarp 40 geriausiai įvertintų įmonių. Tokį reitingą „Time“ sudarė pirmą kartą ir jame iš viso vertino per 5 tūkst. didžiausių pasaulio bendrovių.

„Šis įvertinimas – dar vienas įrodymas, kad mūsų pastangos aplinkos tausojimo srityje nelieka nepastebėtos ir pasauliniame kontekste. Esame atsakinga įmonė, todėl nuolatos ieškome būdų, kaip padidinti tvarumą visose veiklos srityse. Ir toliau sieksime pažangos bei skatinsime teigiamus pokyčius technologijų industrijoje ir visuomenėje“, – sako Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius Lietuvai ir Baltijos šalims.

„Time“ žurnalas „Tele2“ grupę pripažino tvariausia Švedijos bendrove, o pasaulyje operatorius užėmė 37-ąja vietą, aplenkdamas tokias technologijų milžines kaip „Apple“, „Microsoft“, „eBay“ ir daugybę kitų.

Pirmą kartą sudarytame reitinge iš viso vertinta per 5 tūkst. įmonių iš įvairių šalių. Įvertinus jas 4 skirtinguose etapuose, sudarytas 500 tvariausių pasaulio bendrovių sąrašas, kuriame atsidūrė įmonės iš daugiau nei 30 valstybių.

Kiekvienai įmonei buvo apskaičiuotas bendras tvarumo balas, o maksimalus balų skaičius – 100. Įmonių vertinimas apėmė daugiau kaip 20 pagrindinių duomenų, suskirstytų į tris kategorijas: „Įsipareigojimai ir reitingai“, „Ataskaitų teikimas ir skaidrumas“ bei „Valdymas“.

Pripažinta, kad „Tele2“ grupės veikla atitinka aukščiausius rinkos tvarumo standartus – įmonė vykdo įsipareigojimus Jungtinių Tautų klimato kaitos susitarimui, rengia skaidrias tvarumo ataskaitas, naudoja energiją iš atsinaujinančių šaltinių, užtikrina darbuotojų gerovę ir imasi kitų būtinų veiksmų.

„Tele2“ nuosekliai planuoja ir įgyvendina su aplinkosauga susijusius veiksmus. Mobiliojo ryšio operatorius užsibrėžė tikslą iki 2025 metų šiltnamio efektą sukeliančių dujų (ŠESD) kiekį visoje veiklos grandinėje sumažinti 90 proc. (lyginant su 2019 m.), o iki 2035 m. pasiekti nulinę emisiją.

Be to, bendrovė imasi ir kitų su aplinkosauga ir tvariu išteklių naudojimu susijusių veiksmų. „Tele2“ ketina iki 2030 m. perdirbti arba sutaisyti pakartotiniam naudojimui 30 proc. savo anksčiau parduotų mobiliųjų telefonų. Sprendimas priimtas atsižvelgiant į sektoriui kylantį globalų iššūkį – sparčiai augantį elektronikos atliekų kiekį.

Savo veikloje „Tele2“ naudoja tik žaliąją energiją iš atsinaujinančių šaltinių, be to, operatorius perėjo prie elektroninių sutarčių su klientais pasirašymo, sumažino popierinių dokumentų naudojimą įmonės viduje, taip pat sumažino automobilių parką ir pasiūlė darbuotojams alternatyvius keliavimo būdus. „Tele2“ prisijungė ir prie iniciatyvos „Išsaugokime Baltiją“, siekiančios atkreipti dėmesį į jūros taršą.

Neseniai įmonė vėl buvo pripažinta viena klimato lyderių Europoje – pirmauja tarp telekomunikacijų bendrovių visame žemyne bei užėmė antrąją vietą bendrame klimato 2024 m. reitinge. Šį sąrašą „Financial Times“, kartu su statistikos bendrove „Statista“, sudarė jau ketvirtąjį kartą.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai4 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas5 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |