Sekite naujienas

Verslas

Tęsiama „Business Garden Vilnius“ plėtra: gautas leidimas antrajam statybų etapui

Paskelbta

-

Verslo parką „Business Garden Vilnius“ plėtojanti „Vastint Lithuania“ gavo leidimą projekto antrajam statybų etapui. Verslo parke Vilniuje iškils du biurų pastatai ir daugiaaukštė automobilių stovėjimo aikštelė, bus įrengta ir daugiau viešųjų erdvių. Į darbuotojų patogumą orientuotų biurų paklausą šalies sostinėje įrodo tai, kad pirmo plėtros etapo metu iškilę projekto biurų pastatai yra pilnai išnuomoti.

„Business Garden Vilnius“ verslo centro antras statybų etapas prasidės nuo 8 lygių (rūsys, 6 antžeminiai aukštai bei eksploatuojamas stogas) automobilių stovėjimo aikštelės įrengimo. Iš viso bus įrengta daugiau nei 1100 automobilių stovėjimo vietų, dalis jų – pritaikytos elektromobilių įkrovimui. Projektą vystančios nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovės „Vastint Lithuania“ vadovas Kęstutis Vedeckis teigia, kad šio pastato statybos turėtų trukti 16 mėnesių ir patenkins didelės dalies biurų nuomininkų poreikius.

Šiame verslo parko plėtros etape taip pat bus pastatyti dar du biurų korpusai, kurių plotas atitinkamai sieks 10 ir 14 tūkst. kv. m. Šiuos biurų pastatus ketinama pastatyti per maždaug dvejus metus.

„Sekdami pasaulines tendencijas ir toliau stebime didėjantį į darbuotojų sveikatą ir patogumą orientuotų erdvių poreikį. Todėl kartu su modernių biurų, kuriuose sudaroma galimybė verslams plėstis, įrengimu ir toliau dalis patalpų bus skirta kavinėms bei kitoms darbuotojus aptarnaujančioms įstaigoms“, – sako „Vastint Lithuania“ vadovas.

Pirmojo etapo sėkmė paskatino toliau investuoti ir į didesnių bei įvairesnių viešųjų erdvių plėtrą. Prie daugiaaukštės stovėjimo aikštelės bus įrengta laipiojimo siena. Į verslo parko koncepciją bus integruojami nauji dviračių ir pėsčiųjų takai. Jau pirmojo etapo metu įrengtos poilsio zonos, suoleliai, amfiteatrai, speciali grilio erdvė, naujuoju etapu planuojami įrengti darbuotojams skirti teniso kortai, tinklinio aikštelė, antra krepšinio aikštelė , vaikų žaidimų erdvė.

Didelis dėmesys ir toliau bus skiriamas didžiausioms tarp verslo centrų Lietuvoje žaliosioms erdvėms – jau pirmame etape beveik 4 tūkst. kv. m plote pasodinta daugiau nei 40 tūkst. augalų. Iš viso į augmeniją investuota beveik 0,5 mln. eurų. Be to, šalia žaliuoja daugiau nei 10 hektarų užimantis Lazdynų miškas.

„Visus šiuos darbuotojams svarbius aspektus, dėmesį viešosioms erdvėms bei tvarumui – ant verslo parko stogo taip pat įrengta saulės elektrinė, statybų metu naudojama ilgaamžė medžiaga, diegiami energijos taupymo sprendimai – įvertina ir verslas. Esamų nuomininkų plėtra lėmė, kad šiuo metu yra išnuomotos visos pirmame etape išvystytos ir 42 tūkst. kv. m užimančios biurams ir prekybai skirtos patalpos“, – sako K. Vedeckis.

„Newsec“ biurų sprendimų vadovė Indrė Juščė atkreipia dėmesį, kad ,,Business Garden Vilnius“ projektas yra itin sėkmingas ir šiuo metu 100% išnuomotas. Projektai su stipria koncepcija, įvairiu paslaugų nuomininkams spektru, patogiais parkavimo sprendimais ir, svarbiausia, kokybiškai įrengtais biurais, net sulėtėjus rinkai yra paklausūs. Na o prie daugiaaukštės automobilių stovėjimo aikštelės planuojama įrengti profesionali laipiojimo siena – puikus sportiškumo ir sveikatingumo koncepcijos išbaigimas. Šia siena galės laipioti ne tik „Business Garden Vilnius“ bendruomenės nariai, bet ir visi vilniečiai ar miesto svečiai.


Šiuo metu „Business Garden Vilnius“ verslo parke biurų patalpas yra išsinuomojusi „Ignitis grupė“, „Amber Grid“, Epso-G, JAV informacinių technologijų bendrovė „Rocket Software“, personalo atrankos bendrovė „Alliance for recruitment“, BTA Baltic Insurance Company AS filialas Lietuvoje, CargoGO Logistics, COWI Lietuva, Ekskomisarų biuras, GetJet, Hila, ir kiti nuomininkai.

„Business Garden Vilnius“ projektą plėtojančią bendrovę „Vastint Lithuania“ valdo Šveicarijos investicijų kompanija „Interogo Holding“.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai4 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas5 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |