Sekite naujienas

Verslas

„Urbo“ bankas: duosime tai, ko reikia vartotojams

Paskelbta

-

Metų pradžioje pavadinimą į „Urbo“ banką pakeitęs Medicinos bankas išlaiko ne tik savo lietuviškas šaknis, bet ir kompaktiškam bankui būdingus privalumus: lankstumą, kokybę bei individualų požiūrį į klientą. Banko administracijos vadovas Marius Arlauskas teigia, kad per kelių dešimtmečių veiklos istoriją banku ir jo komanda patikėjo ir verslo, ir fiziniai klientai – į jų poreikius bankas koncentruosis ir toliau.

Pasak jo, bankas orientuojasi į paslaugas labai mažoms, mažoms ir vidutinėms įmonėms, taip pat privatiems asmenims, tačiau yra nusiteikęs savo klientų ratą auginti, siūlydamas naujų paslaugų bei sprendimų.

Reklama:

Vasarinės padangos - Pirkitpadangas.lt

„Turime tvirtą, klientų poreikius gerai išmanančią ir kompetentingą komandą, esančią ypač arti kiekvieno kliento. Atitinkamai ir mūsų sprendimų priėmimo mechanizmas yra paprastas, nekomplikuotas. Ypač dažnai girdime savo klientų atsiliepimus, kad įsiklausėme į jų poreikius, o sprendimai neužtruko. Taip yra todėl, kad išnaudojame savo kompaktiškumą klientų aptarnavimo patirčiai gerinti“, – teigia M. Arlauskas.

Jis planuoja, kad „Urbo“ bankas sustiprins konkurenciją rinkoje, pasiūlydamas naujovių, tarp kurių – mokėjimo kortelės. Apie naujus produktus ir paslaugas galvojama matant laisvesnes nišas Lietuvos bankų rinkoje ir jaučiant vartotojų poreikį didesnei konkurencijai, kurios trūksta dabar naudojantis kasdieninėmis finansų paslaugomis.

Šiuo metu „Urbo“ bankas privatiems asmenims teikia paskolas būstui, automobiliui, studijoms, kelionėms ir kitoms asmeninėms vartojimo reikmėms. Tarp banko privalumų – galimybė atsidaryti sąskaitą nuotoliniu būdu, gyvai neatvykstant į banko skyrių, kas aktualu ir taupant laiką, ir esant ne Lietuvoje.

Dirbdamas su verslu „Urbo“ bankas aktyviai bendradarbiauja su „Investicijų ir verslo garantijomis“ („Invega“). Pasitelkiant nacionalinės plėtros įstaigos finansavimą suteikiama augimo galimybė tiems šalies verslams, kuriems finansavimą įprastomis sąlygomis gauti sunku.

Administracijos vadovas Marius Arlauskas pastebi, kad klientų migravimą tarp bankų ypač padidina tokios nepalankios sąlygos, kaip aukštų palūkanų etapas, kurį pasaulio ekonomika išgyvena šiuo metu.

„Susiduriame su tam tikru paradoksu, kad kelių stambių institucijų dominuojamoje Lietuvos bankų rinkoje ir privatiems klientams, ir verslams trūksta konkurencijos. Savo ruožtu, klientai patys linkę elgtis konservatyviai, yra prisirišę prie standartinių savo pasirinkimų: vieno ar dviejų įprastų bankų. Vis dėlto, toks ekonomikos etapas, koks yra šiuo metu, leidžia geriau atsiskleisti ir mums, kaip tinkamiausiam verslo ar namų ūkio finansiniam partneriui. „Urbo“ banko teikiamos paskolos, jų refinansavimas bei galimybė pas mus pasidėti indėlį sulaukia gerokai daugiau dėmesio ir pastaraisiais metais išlaiko stabilią augimo tendenciją“, – sako M. Arlauskas.

Anot jo, rinkoje „Urbo“ bankas išsiskiria paslaugų kokybe ir jų suteikimo greičiu, stabilia finansine situacija bei augančiais veiklos rodikliais.

„Urbo“ bankas yra vienas pirmųjų Lietuvoje, įdiegęs internetinę bankininkystę, taip pat – mobiliosios piniginės paslaugą.

Šiuo metu „Urbo“ banke Lietuvoje dirba apie 300 darbuotojų, klientai apsilankyti gali daugiau nei 30 padalinių įvairiuose Lietuvos miestuose.

Pelningai dirbantį „Urbo“ banką valdo Lietuvos verslininkas Konstantinas Karosas.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos2 savaitės prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai4 savaitės prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas2 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |