Verslo paskola be užstato

Богатый папа, Бедный папа - Роберт Кийосаки

Viena svarbiausių dedamųjų versle yra finansai. Be finansų trūksta galimybių padengti išlaidas kasdieninėms veikloms ir viskas sustoja. Tokiu atveju verslas ieško finansavimo būdų, kuriuos neretai sudėtinga surasti. Ypač dažnai taip nutinka jauniems ir smulkiems ar vidutiniams verslams.

Bankai į juos žiūri įtartinai ir nenoriai išduoda paskolas, kurias reikia grąžinti su nemažomis palūkanomis. Todėl Lietuvoje atsirado nebankinio finansavimo sfera. Nebankiniu finansavimu naudojasi vis daugiau verslų ir džiaugiasi padidėjusiu efektyvumu iškart.

Verslo paskolos be užstato

Augant ekonomikai ir didėjant prekybos mastams didėja ir finansinė atsakomybė. Verslas nori greičiau plėstis ir didinti gamybą, kad galėtų aprėpti vis daugiau projektų. Čia labai praverčia verslo paskola be užstato. Jos gali padėti gauti papildomų apyvartinių lėšų ar finansuoti gautinas pinigų sumas.

Vienas populiariausių nebankinių finansavimo rūšių yra faktoringas. Tai nuolat auganti sfera, kuri plėsis kol bankai nepradės skolinti geresnėmis sąlygomis. Tačiau kas yra faktoringas ir kodėl reikėtų juo naudotis?

Faktoringas

Faktoringas yra priimtiniausias kiekvienai įmonei dėl savo lankstumo ir nedelsiant gaunamų lėšų. Neįkeičiant turto, įmonė perleidusi savo klientams išrašytas sąskaitas trečiajai įmonei, dar tą pačią dieną gauna išankstinį apmokėjimą. Vėliau trečioji įmonė susirenka pinigus iš klientų, kurie turi apmokėti sąskaitas už jiems suteiktus produktus ar paslaugas.

Veikiant tokiu būdu, verslas neįšaldo savo lėšų ir gali nesustodamas vykdyti naujus užsakymus. Taip pat tai leidžia turėti daugiau apyvartinių lėšų ar investuoti į verslo plėtrą. Faktoringas leidžia įmonei žiūrėti į finansus lanksčiau ir nesustoti vietoje.

Taigi, faktoringas ir verslo paskolos be turto įkeitimo yra dvi populiariausio finansavimo rūšys. Tačiau tai nereiškia, kad jos tinka visiems. Kiekvienas verslas, turi atkreipti dėmesį į savo prioritetus, ateities perspektyvas ir turimas galimybes.

3880710cookie-checkVerslo paskola be užstato

Kiti straipsniai