Sekite naujienas

Verslas

Viena didžiausių privačių muzikos mokyklų Kaune išsikrausto iš miesto centro

Paskelbta

-

Viena didžiausių privačių muzikos mokyklų Kaune palieka miesto centrą ir koncentruos savo veiklą šalia jo. Tylos muzikos studija nutarė atsisakyti dviejų vietų Kauno senamiestyje, kur dirbo iki šiol, ir persikelti į vienas patalpas Vilijampolėje.

„Urbo“ bankui (buvusiam Medicinos bankui) suteikus paskolą, studija įsigijo 324 kvadratinių metrų nuosavas patalpas mokyklai. Kaip sako mokyklos vadovė dr. Virginija Unguraitytė Levickienė, liekame visai šalia pat centro.

„Atrodytų, iš patalpų Putvinskio ir Pilies gatvėse išsikėlėme į neprestižinį mažiau prestižinį miesto rajoną. Vis dėlto, nuo mūsų naujųjų patalpų iki miesto centro automobiliu nuvažiuoti trunka vos 5 minutes. Atsižvelgiant į tai, kad įvažiavimas į Kauno senamiestį netrukus bus apmokestintas, buvimas greta mums tampa papildomu privalumu – klientai nepatirs šių naujų išlaidų“, – pastebi ji.

„Urbo“ banko Verslo tarnybos direktorius ir valdybos narys Julius Ivaška komentuoja, jog bankas ypatingą dėmesį skiria švietimo projektų finansavimui.

„Švietimo sektorius susitelkęs ne tik į mokymo procesų tobulinimą, bet ir į finansinio efektyvumo siekimą. Privatūs švietimo sektoriaus projektai atranda savo nišą rinkoje, klientus, daug dėmesio skiria verslo operacijų sustygavimui. Turime ne vienerių metų patirtį dirbant su sėkmingais švietimo sektoriaus projektais“, – sako J. Ivaška.

Ši muzikos mokykla, veikianti šešerius metus, mokymo sezono metu dirba su maždaug 200 reguliariai studijas lankančių mokinių, tiek individualiai, tiek grupėse. Tarp pastarųjų yra ne tik muzikos mokytis pradedantys ankstyvo amžiaus vaikai ar muzikos besimokiusieji anksčiau, bet ir su ja nieko bendro neturėję suaugusieji.

„Laikomės inovatyvaus mokymo modelio, paremto Didžiojoje Birtanijoje daugiau nei šimtą metų tobulinta ABRSM ugdymo sistema, kurią galima lanksčiai pritaikyti konkretaus žmogaus žinių lygiui, tobulėjimo spartai, individualiems poreikiams. Esminis mūsų užsiėmimų tikslas yra puoselėti meilę muzikai, kuri truktų visą gyvenimą. Ugdyti ne vien muziką profesionalą, bet svarbiausia – intelektualų klausytoją. Mūsų mokykloje besimokanti bendruomenė pasižymi inteligencija ir kultūros suvokimu, suaugusių tarpe turime tokių klientų kaip medikai, bankininkai, verslininkai, kurie save realizuoja visiškai kitose profesinėse srityse, tačiau supranta kultūros prasmę žmogaus tobulėjimui“, – teigia dr. V. Levickienė.

Mokyklos vadovė pastebi, kad, pavyzdžiui, mokantis dainavimo, išmokstama taisyklingai kvėpuoti, kas labai praverčia stresinėse situacijose, išmokstama „pastatyti“ balsą prieš didesnę auditoriją, kai ypač kausto jaudulys. Kita vertus, mokytis galima bene vien savo malonumui, atsipalaidavimui – įvaldant pasirinkto muzikos instrumento techniką.


„Nutinka ir taip, kad mūsų mokiniai vėliau dalyvauja ir mėgėjų pasirodymuose, parodo savo sugebėjimus plačiau“, – sako studijos vadovė.

Ji planuoja, kad persikėlimas į naujas patalpas Sąjungos a. 6, Kaune, reguliariai užsiėmimus lankančių mokinių skaičių pavyks padidinti iki 300-ų.

Vadovė neatmeta galimybės ateityje plėstis ir į Vilnių, kuriame s4kmingai startuoti anksčiau sutrukdė įprastą gyvenimą aukštyn kojomis apvertusi COVID-19 pandemija.

„Planavome pradėti dirbti Vilniuje, nes matome savo paslaugų poreikį ir ten, tačiau tam prieš keletą metų sutrukdė pandemijos ribojimai. Svarstome įvairius variantus, skirtingus galimo bendradarbiavimo formatus sugrįžti į sostinę – dėl to dar apsispręsime“, – planuoja Tylos muzikos studijos vadovė.

Šiuo metu studijoje Kaune iš viso dirba apie 30 specialistų.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai4 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas5 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai6 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |