Sekite naujienas

Verslas

Vietiniams el. komercijos žaidėjams – naujos galimybės plėstis Vakarų Europoje

Paskelbta

-

Tarptautinė, lietuviško kapitalo siuntų bendrovė „Venipak“ toliau stiprina pozicijas Vakarų Europoje – pernai įsigyta Nyderlandų el. komercijos didmenininkė „Strengholt Entertainment BV“ pakeitė pavadinimą ir nuo šiol veiks kaip „Venipak Commerce“.

Šios įmonės įsigijimas buvo strateginis žingsnis, pakeitęs lietuviškos bendrovės verslo modelį logistiką papildant didmeninės prekybos el. komercijai kanalais ir visai įmonių grupei atveriantis galimybes plėstis tarptautiniu mastu bei tapti globaliu el. komercijos rinkos žaidėju. Šis sprendimas leis Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos verslams „Venipak Commerce“ pagalba pasiekti Vakarų Europos rinkas.

Reklama:

Sandoris, atvėręs duris į Vakarų Europą

Anot „Venipak“ generalinio direktoriaus Justo Šablinsko, bendrovė jau kurį laiką orientavosi į logistikos ir kliento vertikalę, norėjo užimti didesnę prekybos grandinės dalį nei vien tik logistika, tad Nyderlandų el. prekybos įmonės įsigijimas buvo vienas reikšmingiausių 2023-ųjų įvykių.

„Šis sandoris mums atvėrė maždaug 4 mln. prekių krepšelį ir leido iš Baltijos šalių, Lenkijos rinkų žengti tolyn į Vakarų Europą, praplėsti el. komercijos kanalus ir visapusiško el. komercijos užsakymų išpildymo (angl. e-fulfillment) paslaugą. Koncentraciją į el. komerciją užtvirtina ir įvykęs pokytis, po kurio ji toliau veiks kaip „Venipak Commerce“, – teigia J. Šablinskas.

Jis priduria, kad šiuo metu yra sinergizuojamos tiek administracinės, tiek paslaugų veiklos, o klientams jau siūlomas visas paslaugų spektras vieno langelio principu – apjungiant tiek pardavimų kanalus, tiek logistiką, tiek sandėliavimą. „Užtikrindami šių kertinių procesų sinergiją ir efektyvumą, nuimame papildomą naštą nuo klientų pečių, leidžiame sutaupyti ir koncentruotis į kryptingą plėtrą be geografinių ar kitų el. verslo proceso barjerų“, – sako J. Šablinskas.

Įsigytai bendrovei – galimybė būti arčiau klientų


„Venipak“ globalios verslo plėtros vadovė Sabina Bačiulienė priduria, kad šis strateginis ėjimas Nyderlandų bendrovei suteikia galimybę tapti tarptautinės įmonių grupės dalimi ir atveria įdomių augimo galimybių po nauju prekių ženklu.

„Beveik 50 mln. eurų apyvartą pernai metais sugeneravusi bendrovė žinoma dėl savo aukščiausios kokybės prekių, patikimos IT infrastruktūros ir solidžių partnerysčių, tačiau lyg šiol ji nebuvo sukūrusi tarptautinės plėtros modelio. Pasitelkę savo ilgametę patirtį ir žinias, galėsime užpildyti šią tarptautinės plėtros spragą ir užtikrinti, kad aukštos kokybės prekės būtų arčiau klientų ir juos pasiektų greičiau“, – sako S. Bačiulienė.

Nors Nyderlandų bendrovės komercinis pavadinimas pasikeitė, juridinis bendrovės pavadinimas išliks „Strengholt Entertainment BV“. Nepasikeis ir bendrovės įsipareigojimai savo klientams.

Tarptautinė, lietuviško kapitalo siuntų bendrovė turi biurus Baltijos šalyse, Lenkijoje, Nyderlanduose bei partnerių tinklą, užtikrinantį sklandų prekių judėjimą visame pasaulyje. Kompanija teikia siuntų pristatymo iki durų (angl. last-mile delivery) arba į paštomatus, atsiėmimo punktus paslaugas. Taip pat globalias ambicijas turintiems įvairaus dydžio verslams įmonė siūlo visapusiško užsakymo išpildymo (angl. e-fulfillment) paslaugą – nuo prekių sandėliavimo, paskirstymo, rūšiavimo iki užsakymų surinkimo, pakavimo ir pristatymo, atveria naujus prekybos kanalus.


Baltijos šalyse bendrovė valdo daugiau kaip 600 paštomatų tinklą, taip užtikrindama ypač greitą siuntų pristatymą. Įmonėje dirba virš 1000 darbuotojų, visame pasaulyje ji turi daugiau kaip 7000 klientų ir valdo 70000 kvadratinių metrų sandėlių ploto.

Naujienos

Verslo Vikingai

Verslo vikingai1 mėnuo prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai1 mėnuo prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Nekilnojamas turtas3 mėnesiai prieš

NT agentūrą Ispanijoje įkūrusi lietuvė: „Svajokite, planuokite, veikite ir jums pavyks. Po saule vietos yra visiems”

Dirbti ir vystyti verslą saulėtoje Ispanijoje gali būti ne vieno lietuvio svajonė. Ją prieš šešerius metus įgyvendino Sonata Norkienė, šiuo...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

SPA trenerė, grožio terapeutė Deimantė Gelgutienė: „Tu gali būti tik pavyzdžiu kitiems“

Grožio pasaulyje dirbanti Deimantė Gelgutienė atlieka SPA ritualus veidui ir kūnui, konsultuoja kosmetologes ir SPA centrus. Trenerė savo veiklas derina...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

„SME Finance“ vadovas Mindaugas Mikalajūnas: „Šiuo metu finansavimo galimybės – beribės“

„SME Finance“ įmonė šiuo metu didžiausia Baltijos šalyse nebankinio finansavimo technologijų platforma, suteikusi finansavimą už daugiau nei 1,5 mlrd. eurų,...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |