Sekite naujienas

Verslas

Vilniaus oro uoste skrydžius pradės nauja oro bendrovė: „flydubai“ reguliariais skrydžiais jungs Vilnių ir Dubajų

Paskelbta

-

Lietuvos oro uostai praneša, kad nuo 2024 metų spalio mėnesio startuos tiesioginiai reguliarūs skrydžiai tarp Vilniaus oro uosto (VNO) ir Jungtiniuose Arabų Emyratuose (JAE) esančio Dubajaus oro uosto (DXB) su Lietuvoje veiklą pradėsiančia oro bendrove „flydubai“. Planuojama, kad šie skrydžiai nuo būsimo aviacijos žiemos sezono vyks tris kartus per savaitę.

„Tai oro bendrovė keleiviams teikianti ypatingai aukšto lygio paslaugas. Ši papildoma jungtis su Dubajumi neabejotinai gerins šalies pasiekiamumą, investicinę aplinką bei sąlygas plėtoti ekonominius ryšius su Azijos šalimis ir jų didžiausiais oro uostais. Dubajus – vienas iš strateginių oro uostų, per kurį vykdomi jungiamieji skrydžiai suteikia galimybę pasiekti daugumą Azijos šalių“, – sako susisiekimo ministras Marius Skuodis.

Reklama:

Vasarinės padangos - Pirkitpadangas.lt

Lietuvos oro uostų Skrydžių vystymo skyriaus vadovo Tomo Zitikio teigimu, ši oro bendrovė Lietuvos keleiviams galės pasiūlyti aukštos kokybės keliavimo patirtį bei patogų susisiekimą su šimtais tolimesnių miestų ir regionų pasaulyje.

„Jau ne vienerius metus bendraujame su šios oro bendrovės atstovais, todėl tikrai džiaugiamės, kad diskusijos ir planai pagaliau taps rezultatu bei nuo šių metų spalio turėsime dar vieną keleivinius skrydžius vykdančią oro bendrovę Lietuvos oro uostų tinkle. Šios oro bendrovės atėjimas mūsų šalies susisiekimui kartu reiškia ir tai, jog turėsime net keleto šimtų patogių jungiamųjų skrydžių per Dubajaus aviacijos centrą pasirinkimą, tai bus itin reikšmingas kokybinis pokytis mūsų šalies keleiviams“, – tvirtina T.Zitikis.

Tiesioginio skrydžio tarp Vilniaus ir Dubajaus trukmė yra daugiau nei šešios valandos. „flydubai“ skrydžius vykdys su moderniais „Boeing 737 MAX“ lėktuvais. Bilietų prekyba jau vyksta oficialioje oro bendrovės svetainėje.


Dubajus yra svarbus Artimųjų Rytų laivybos uostas ir pasaulinis verslo centras, kuriame taip pat aktyviai veikia ir plečiasi didieji pasaulio aviacijos paslaugų teikėjai. Dubajus yra didžiausias JAE miestas, kuriame, teigiama, gyvena ir nemaža lietuvių bendruomenė.

Svarbią vietą Dubajaus ekonomikoje užima ir atvykstamasis turizmas. Daugiausiai turistų sulaukiama tarp lapkričio ir kovo mėnesių, nes tuo metu oro sąlygos turizmui yra pačios palankiausios. Daug dėmesio visame pasaulyje sulaukia Dubajuje esantys architektūros objektai, pramogų, prekybos centrai, paplūdimiai ir muziejai.

Reguliarius skrydžius Lietuvos oro uostuose šiais metais vykdys viso 15 oro bendrovių, iš kurių 11 yra tradicinės (angl. „legacy“) ir dar keturios – žemų kaštų oro bendrovės.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos2 savaitės prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai4 savaitės prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas2 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |