Sekite naujienas

Verslas

Vilniuje naujas skrydžių simuliatorius – pilotai čia mokysis iš viso pasaulio

Paskelbta

-

Viena pirmaujančių ACMI (lėktuvų su įgula nuomos, techninės priežiūros ir draudimo) paslaugų teikėjų pasaulyje „Avion Express“ pradėjo partnerystę su tarptautine pilotų mokymų įmone „BAA Training“. Šios dvi „Avia Solutions Group“ priklausančios bendrovės naujus pilotus ruoš pasitelkdamos pažangiausią pasaulyje realaus skrydžio simuliatorių Airbus FFS A320 CEO/NEO. Planuojama, kad juo 6000 valandų per metus naudosis „Avion Express“ pilotai, o likusį laiką galės naudotis ir kiti „BAA Training“ besimokantys pilotai.

Šiuo metu su pilotų trūkumu susiduria visa aviacijos industrija. Tarptautinė oro transporto asociacija (IATA) skaičiuoja, kad per artimiausius du dešimtmečius prireiks 500–600 tūkst. naujų pilotų. Sprendimų dvi įmonės ieško jau dabar, ir daro tai suvienydamos jėgas.

Naujasis realaus skrydžio simuliatorius (angl. full flight simulator arba FFS) Vilniuje veikia jau nuo kovo pradžios. Jis leis „Avion Express“ efektyviau paruošti reikiamą kiekį pilotų, o „BAA Training“ padės išlikti vienu lyderiaujančių nepriklausomų pilotų rengimo centrų Europoje, kurio paslaugų kokybe pasitiki didžiausios pasaulio oro linijų bendrovės.

Kaip sako „Avion Express“ generalinis direktorius Darius Kajokas, ilgalaikė partnerystė dėl simuliatoriaus naudojimo avialinijų mokymų poreikiams, yra ypatingai svarbus bei gerai apskaičiuotas žingsnis, kuris leis stabiliau planuoti ateities plėtrą ir dar geriau atliepti savo pilotų mokymų poreikius.

„Pastaruosius kelerius metus augome milžiniškais tempais. Šiuo metu mūsų komandoje jau yra 600 pilotų. Jeigu norime augti toliau, turime sukurti sklandžią naujų specialistų ruošimo sistemą bei užtikrinti, kad esami pilotai gautų patogiausias sąlygas savo kompetencijoms tobulinti. Oro linijoms, su kuriomis dirbame, užtikriname aukščiausio lygio standartus. Puikiai paruošta įgula tam būtina. Labai vertiname partnerystę su vienu stipriausių mokymų centrų „BAA Training“– teigia jis.

Anot „Avion Express“ vadovo, mokymus bus galima planuoti patogiu metu, nepriklausant nuo išorinių faktorių bei prisitaikant prie savo pilotų poreikių.


Savo ruožtu „BAA Training“ generalinis direktorius Marijus Ravoitis pabrėžia, kad Airbus A320 CEO/NEO realaus skrydžio simuliatorius padės įmonei dar labiau sustiprinti savo pozicijas itin konkurencingoje aviacijos mokymų rinkoje.

„Partnerystė su „Avion Express“ puikiai atspindi mūsų pagrindinius veiklos principus – užtikrinti savo klientams aukščiausios kokybės mokymų infrastruktūrą ir pasiūlyti sprendimus, atitinkančius konkrečius jų poreikius. Dėl to nuolat investuojame į savo technologinius pajėgumus ir mokymų kokybę.“, – dėsto jis.

„BAA Training“ turi pilotų ruošimo centrus Lietuvoje, Ispanijoje, Prancūzijoje bei Vietname. Šiuo metu pagrindinė pradinių pilotų skraidymo bazė yra Ispanijoje, kurioje 2024 m. antroje pusėje planuojama atidaryta ir antrą bazę, kur daugiausia bus operuojami naujai įsigyti 48 „Cessna Skyhawks“ lėktuvai. Įmonė visai neseniai pristatė ir naująją pilotų rengimo programą „Pilot Runway“, kurią įgyvendins kartu su „Avion Express“ bei kitomis „Avia Solutions Group“ priklausančiomis ACMI avialinijomis Slovakijoje. Tarp pagrindinių šios programos, kuri bus vykdoma ir Lietuvoje, privalumų yra studijų finansavimas ir garantuotas darbas po baigimo.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas4 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |