Sekite naujienas

Verslas

„Wizz Air“ šventinių skrydžių vadovas: kaip lengvai keliauti per žiemos šventes

Paskelbta

-

„Wizz Air“ – sparčiausiai auganti ir ekologiškiausia oro linijų bendrovė Europoje – pasirūpins, kad jūsų kelionė būtų kuo malonesnė ir nekeltų streso.

Artėjant šventiniam sezonui ir pradėjus įgyvendinti kelionių planus, orientuotis šurmuliuojančiuose šventiniuose oro uostuose gali būti sudėtinga, tačiau naudodamiesi mūsų ekspertų patarimais ir paslaugomis galėsite lengvai įveikti šventinį skubėjimą.

Reklama:

GREITOSIOS KELEIVIŲ AVIACIJOS SAUGUMO PATIKROS PASLAUGA IR IŠSKIRTINĖS ORO UOSTŲ PATALPOS SKLANDŽIAI KELIONEI

Įtemptu šventiniu laikotarpiu keleiviams, užsisakantiems skrydžių bilietus į norimas vietas, patariame apžvelgti mūsų siūlomas paslaugas. Kai kuriuose oro uostuose yra įvairių patogumų, dėl kurių kelionė nuo pat pradžių tampa ramesnė. Pasinaudokite greitosios keleivių aviacijos saugumo patikros (angl. „Fast Track“) paslauga, kuri leidžia keleiviams sklandžiai pereiti saugumo patikrą net ir piko valandomis ir taip sutrumpinti laukimo laiką.

Be to, norint, kad kelionė būtų malonesnė, rekomenduojame pasinaudoti oro uosto poilsio kambariais.

KELIONĖS DRAUDIMO SVARBA

Kelionių planai yra nenuspėjami – gali susiklostyti nenumatytų aplinkybių, dėl kurių kelionė gali būti atšaukta arba nutraukta. Norėdami apsaugoti save ir savo kelionės draugus, užsisakydami skrydį apsvarstykite galimybę apsidrausti kelionės draudimu. Šiuo metu „Wizz Air“ teikia dviejų rūšių kelionių draudimus:

● visapusišką kelionės draudimą: šis variantas apima įvairias išmokas, pavyzdžiui, draudimas suteikia galimybę gauti visą parą veikiančią skubią medicinos pagalbą, kelionės atšaukimo draudimą, medicininių išlaidų užsienyje, prarasto ar pavogto bagažo, praleisto išvykimo ir mirties dėl nelaimingo atsitikimo draudimą;

● atšaukimo draudimą: ši alternatyva apima būtent su kelionės atšaukimu susijusius klausimus ir suteikia apsaugą, jei tektų nutraukti kelionę.

PLANUOKITE IŠ ANKSTO, KAD GAUTUMĖTE GERIAUSIUS PASIŪLYMUS

Kadangi žiemos sezonu kelionių įkarštis pasiekia piką, labai svarbu žiemos atostogas planuoti iš anksto. Pasinaudokite mūsų lanksčia kainodaros sistema ir užsitikrinkite geriausias kainas iš anksto užsisakydami bilietus mūsų svetainėje. Norėdami išvengti didesnių išlaidų, pirminio užsakymo metu įtraukite visas pageidaujamas paslaugas.

SKLANDUS RYŠYS VISAME PASAULYJE SU ESIM DUOMENŲ PASLAUGA

Teikiant „eSIM Data“ paslaugą, išskirtinis dėmesys skiriamas patikimiems ir spartiems mobiliesiems duomenims teikti klientams, nenutrūkstamam ryšiui užtikrinti. Siūlydama vienkartinio pirkimo modelį, „Wizz Air“ suteikia klientams galimybę naudotis prieinamomis mobiliųjų duomenų galimybėmis ir prieiga prie daugiau nei 245 mobiliųjų tinklų, kad būtų išlaikytas ryšys su daugiau nei 150 šalių ir nereikėtų keisti fizinių SIM kortelių.

KELEIVIŲ PATOGUMUI – PERVEŽIMO IŠ ORO UOSTO PASLAUGA

Keliaukite be rūpesčių, naudodamiesi „Wizz Air“ teikiamomis pervežimo iš oro uosto paslaugomis. Jos užtikrina sklandžią, patogią keleivių kelionę iš oro uosto į norimą vietą ir padeda išvengti spūsčių.

AUKSINĖS REGISTRUOJAMO BAGAŽO TAISYKLĖS

Remdami tvarų keliavimą, raginame savo keleivius keliauti su kuprine, įskaičiuota į bilieto kainą. Tačiau ilgesnėms kelionėms siūlome įvairius krepšius, kuriuos keleiviai gali paimti su savimi. Keleiviai gali įsidėti 10 kg sveriantį krepšį vežimėlyje (ne daugiau kaip 55x40x23 cm), kuris telpa į viršutinį skyrių, taip pat registruojamus krepšius, kurių svoris gali būti 10 kg, 20 kg, 26 kg arba 32 kg (149x119x171 cm). Vienam keleiviui galima vežti ne daugiau kaip 6 krepšius.

Be to, pirmenybės teisę turintys keleiviai į saloną gali įsinešti papildomą krepšį vežimėlyje (ne daugiau kaip 55x40x23 cm). Be to, jie pirmieji kviečiami įlipti į lėktuvą, jiems taip pat yra skirtas specialus bagažo registracijos stalas.

Naujienos

Ekspertai29 min prieš

„Citus“ ekspertai: koks svarbus interjero sprendimas padės ir žiemą išlaikyti gerą nuotaiką bei energiją

Atėjusi žiema atsineša ne tik minkštą sniegą ir Kalėdas, bet ir tamsą, kuri veikia nuotaiką bei darbingumą. Šviesos poveikis žmogaus...

Nekilnojamas turtas21 val prieš

NT agentūrą Ispanijoje įkūrusi lietuvė: „Svajokite, planuokite, veikite ir jums pavyks. Po saule vietos yra visiems”

Dirbti ir vystyti verslą saulėtoje Ispanijoje gali būti ne vieno lietuvio svajonė. Ją prieš šešerius metus įgyvendino Sonata Norkienė, šiuo...

Technologijos1 d. prieš

Pasaulinė 5G ryšio plėtra viršijo lūkesčius: abonentai jau skaičiuojami milijardais, o Lietuva toliau lenkia kaimynus

Pasaulinės 5G plėtros šiemet nesugebėjo sulėtinti nei ekonominiai iššūkiai, nei geopolitiniai neramumai. Neseniai paskelbto „Ericsson Mobility Report“ tyrimo duomenimis, 2023...

Finansai2 d. prieš

Renata Medvedeva. Šiais metais Kalėdoms išleisiu mažiau. Bet ar tai įmanoma?

Praėjusiais metais persistengiau. Tad šiais metais ruošiantis šventėms tikrai pataupysiu ir išlaidausiu protingiau. Tikėtina, jog tai yra situacija bent kartą...

Verslas2 d. prieš

„Estoty Vilnius“ ir „Kilo Health“ ėmėsi bendro projekto: sukūrė žaidimą vaikams, mokysiantį sveikos gyvensenos įpročių

Atsižvelgdami į tai, kiek vaikų ir paauglių visame pasaulyje susiduria su sveikatos problemomis, mobiliuosius žaidimus kurianti studija ,,Estoty Vilnius“, bendradarbiaudama...

Verslo Vikingai

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |