Sekite naujienas

Verslo idėjos

Koks verslas pelningiausias? 2023 metais

Paskelbta

-

Kiekvienas verslininkas, prieš pradėdamas savo veiklą, stengiasi pasirinkti nišą, kuri būtų maksimaliai pelninga. Norint tai padaryti, būtina suprasti, kokius kriterijus turėtų atitikti pelningas verslas. Šiame straipsnyje kalbėsime apie pelningą verslą pradedantiesiems, verslą su nedidelėmis investicijomis ir pateiksime TOP idėjų verslo plėtrai 2023 metais.

Pagal kokius kriterijus nustatoma, kad verslas yra pelningas

Reklama:

Vasarinės padangos - Pirkitpadangas.lt

Prieš nusprendžiant, kurią iš krypčių pasirinkti, verta nustatyti pelningumą rodančius veiksnius:

Atsipirkimo greitis. Šis kriterijus yra vienas svarbiausių. Pelningam verslui svarbus laikotarpis, per kurį jis atsipirks;
Didelė paklausa. Neįmanoma 100 proc. garantuoti, kuris verslas atneš sėkmę. Tačiau galima nustatyti prekių ir paslaugų, kurios iš pradžių turi didelę paklausą, sąrašą. Dažnai tai yra būtiniausios prekės;

Nedidelės investicijos į žaliavas ir gamybą. Kuo mažiau reikia investicijų, tuo daugiau galite uždirbti. Ypatingą dėmesį į šį punktą reikėtų atkreipti tiems, kurie yra susieti su valiutos kursu. Jei jūsų verslui galima priskirti bent du punktus, sveikiname, jūsų verslą galima vadinti potencialiai pelningu.

Pelningiausias verslas: 11 variantų

Panagrinėkime pelningiausias sritis, kurios padės kuo greičiau padidinti investicijų grąžą.

1. Būtiniausios prekės ir paslaugos

Vienas iš pagrindinių pelningo verslo veiksnių yra didelė paklausa. Net ir kilus finansų krizei, ši sritis išliks paklausi, nes tenkina pagrindinius žmonių poreikius. Pirmojo būtinumo prekėms galima priskirti:

Maisto produktai;
drabužiai;
avalynė;
vaistai.

Pelningiausias šios srities verslas bus:

Maisto prekių parduotuvė;
Vaistinė;
Drabužių ir avalynės parduotuvė.

Išlaidos ir atsipirkimas Panagrinėkime vaistinės punkto pavyzdį:
Pradinės investicijos – 20000 eurų; Mėnesio išlaidos – 2000 eur.; Mėnesio pajamos 3500-4000 eurų; Grynasis pelnas nuo 1500 iki 2000 eurų; Atsipirkimo laikotarpis 24-36 mėnesiai.

2. Automobilių remonto dirbtuvės / padangų parduotuvė

Visiems automobiliams periodiškai reikia atlikti įprastines apžiūras ir remontą. Dėl šios priežasties automobilių remonto dirbtuves ir padangų remonto dirbtuves galima priskirti prie paklausaus verslo. Tai leidžia verslininkui išvengti būtinybės įtikinėti klientus, kad jiems reikia naudotis automobilių remonto dirbtuvių paslaugomis. Atsižvelgiant į tai, svarbu nepamiršti, kad būtina išsiskirti tarp konkurentų. Automobilių remonto dirbtuvė gali teikti pagrindines paslaugas. Taip pat galima atidaryti nedidelę padangų montavimo įmonę, kuri taip pat atneš pelno, o pradinės kapitalo investicijos bus daug mažesnės nei atidarant autoservisą.

Išlaidos ir atsipirkimas su 6 keltuvais verslininkui kainuos 55000 eurų. Šias išlaidas sudaro: Patalpų nuoma;
Remontas;
Būtinos įrangos ir įrankių pirkimas;
Atsarginių dalių pirkimas;
Baldai;
Internetas ir telefonija.
Visiškai atsipirks per 16-24 mėnesius.

3. Prekybos automatų verslas

Iki šiol dėl prekybos automatų verslo pelningumo tarp verslininkų kyla daug ginčų ir klausimų. Nepaisant to, kad šis verslas nereikalauja didelių kapitalo investicijų, regionuose prekybos automatų verslas aktualus tik kalbant apie mokėjimo ir kavos aparatus. Berlynas ir Miunchenas, priešingai, yra atviri naujoms idėjoms, čia prekybos automatuose galima nusipirkti beveik viską, pvz:
kavos,
arbatos ir kitų gėrimų pardavimas;
maisto produktų pardavimas;
mokėjimo terminalai;
komunalinių paslaugų apmokėjimas ir kt.

Išlaidos ir atsiperkamumas Apžvelkime išlaidas ir atsiperkamumą remdamiesi kavos aparato įrengimo pavyzdžiu. Vidutiniškai aparato kaina prasideda nuo 1000 eurų ir tai yra didžiausia investicija, kurios jums prireiks. Taip pat reikia išsinuomoti vietą aparatui įrengti, paprastai vieno aparato kaina neviršija 20-30 eurų. Jei jūsų aparatas per dieną nupirks 50 puodelių kavos, kurių kaina yra 40 centų, aparato atsipirkimo laikotarpis bus apie 3-3,5 mėnesio.

4. Savitarnos plovykla

Savitarnos plovykla yra lengviausia pradžia pradedančiajam automobilių priežiūros specialistui, nes norint atidaryti automobilių remonto dirbtuvę reikia patirties ir įgūdžių. Šiandien savitarnos plovyklos yra paklausios tarp vairuotojų. Taip yra dėl taupymo ir galimybės savarankiškai nuplauti automobilį būtent taip, kaip nori transporto priemonės savininkas. Nepaisant šio verslo pradžios paprastumo, išlaidos gali būti didesnės, nei tikitės. Išlaidos ir atsipirkimas Vidutiniškai 4 boksų automobilių plovykla kainuos apie 70000 eurų. Šią sumą sunku pavadinti nedidele, tačiau ji atsipirks. Visos savitarnos plovyklos dirba visą parą ir joms nereikia samdyti daug darbuotojų. Vidutiniškai tokia plovykla atneša nuo 150 iki 250 eurų per dieną. Pasirodo, visiškai atsiperka plovykla maždaug per 8-10 mėnesių.

5. Valymo įmonė

Švaros palaikymas biuruose, prekybos centruose ir net butuose yra svarbi gyvenimo dalis. Vis daugiau žmonių pasitelkia specialiai apmokytus valytojus. Atkreipkite dėmesį, kad valymo srities verslo pradžia bus paklausi daugiausia didžiuosiuose miestuose. Išlaidos ir atsiperkamumas Pagrindinė investicijų dalis teks reklamai ir savo klientų paieškai (apie 200 eurų per mėnesį). Pradžiai užteks įdarbinti 2-3 darbuotojus, kurie tiesiogiai užsiims valymu, ir įsigyti valymo priemonių su inventoriumi. Darbuotojų darbo užmokestis nustatomas atsižvelgiant į vidutinį atlyginimą regione, o paslaugų kaina pagal konkurentų kainas. Vidutiniškai atsipirkimo laikotarpis neviršija kelių mėnesių.

6. Nuotolinė virtuvė

Šis verslas į Rusiją atkeliavo iš Amerikos. Nuotolinę virtuvę turinčios įmonės savo klientams gali pasiūlyti patiekalų iš savo valgiaraščio pristatymą, o kavinės klasikine prasme nėra. Jei palyginsite šį verslą su klasikinės kavinės atidarymu, būsite maloniai nustebinti, nuotolinės virtuvės atidarymas kainuos vidutiniškai 80 % pigiau. Išlaidos ir atsiperkamumas Nuotolinės virtuvės atidarymas kainuos apie 15000 eurų, atsižvelgiant į visas išlaidas, įskaitant pradinę reklamą. Tokio verslo atsipirkimo laikotarpis – 6 mėnesiai.

7. Maitinimas

Maitinimo įmonės tampa vis populiaresnės. Jų paslaugomis naudojasi ne tik didelės įmonės kavos pertraukėlėms didelėse konferencijose, bet ir jauni tėvai, norėdami sutaupyti laiko rengiant vaiko gimtadienio šventę. Plati tikslinė auditorija leidžia verslininkui įsitraukti į maitinimo organizavimą visiškai skirtingiems klientams.

8. Dizainerio paslaugos

Menininkai ir kūrybingi žmonės gali patys rinktis interjero dizainą. Tai darant privalu suprasti šios profesijos subtilybes. Šiais laikais žmonės mieliau samdo dizainerį, kad šis suplanuotų jų butų, namų ir net biurų interjerą. Išlaidos ir pelnas Išlaidos kainuos apie 1000-1200 eurų, jas sudaro: išsilavinimo gavimas (jei jo nėra);
Reklama;
Nešiojamasis kompiuteris;
Speciali dizaino kūrimo programa.
Pelnas ir atsipirkimo laikotarpis tiesiogiai priklausys nuo to, kaip seksis vykdyti pirmuosius užsakymus.

9. Sezoninis sandėliavimas

Žmonės taip pat vis dažniau pradeda naudotis įmonių, kurios padeda sezoniškai sandėliuoti didelių gabaritų daiktus, paslaugomis. Jei jūsų pradinis kapitalas neleidžia išsinuomoti didelių patalpų, galite pradėti nuo mažų. Išlaidos ir pelnas Įmonės atidarymas kainuos apie 15000 eurų, įskaitant nuomą, atlyginimus bent dviem darbuotojams, sandėliavimo kamerų įrengimą, vaizdo stebėjimo ir apsaugos signalizacijos įrengimą. Tokio verslo pelningumas paprastai siekia 20 %, o atsipirkimo laikotarpis nuo 12 mėnesių.

10. Dropshipping

Tai internetinės prekybos galimybė. Jums nereikia pirkti prekių. Jums reikia ieškoti pirkėjų ir parduoti prekes naudojantis įvairiais kanalais. Sandėliavimas ir pristatymas atliekamas dropshippingo bendrovės sąskaita. Išlaidos ir pelnas Pelnas gaunamas iš procentinės dalies, kuri sumokama bendrovei už visas parduotas prekes.

11. Internetinių kursų kūrimas

Net ir turėdami žinių galite užsidirbti pinigų. Vis dažniau galima pamatyti internete pasirodančių įvairių kursų. Savo verslo profesionalai kuria savo internetinius kursus, kurie leidžia žmonėms įgyti naujų žinių, o kūrėjui – pasyvių pajamų. Išlaidos ir pelnas Pelnas tiesiogiai priklauso nuo jūsų kurso išlaidų, o išlaidas sudarys investicijos į kurso parengimą, t. y: vaizdo įrašų filmavimas; svetainės grafinis dizainas ir kt.

Pelningi verslai pradedantiesiems

1. Vestuvių planavimo paslaugos

Pagalba planuojant vestuves populiarėja milžinišku greičiu. Dažnai žmonės yra pasirengę mokėti papildomus pinigus, kad jų šventė būtų tobula. Galima padėti ne tik organizuojant vestuves, bet ir vestuvinę kelionę.

2. Bendradarbystės centro atidarymas

Dėl koronaviruso pandemijos daug darbuotojų perėjo dirbti nuotoliniu būdu. Be to, daug žmonių savarankiškai priėmė sprendimą pakeisti savo klasikinį darbą į nuotolinį. Tai gera proga pasinaudoti situacija ir sukurti puikią bendradarbystės erdvę. Galite išsinuomoti arba pasistatyti jums tinkamą erdvę. Atlikite joje modernų remontą ir pradėkite reklamos kampaniją. Sukūrę lanksčią kainodarą tik pritrauksite klientų.

3. Kavinė ant ratų

Mobilios maisto krautuvėlės yra gera verslo galimybė verslininkui, kuris turi maisto gaminimo patirties, yra pakankamai kūrybingas ir turi novatoriškų idėjų. Sukurkite kavinę, kuri visiškai skirtųsi nuo konkurentų. Kartu nepamirškite pasirinkti prekybos vietos, tai turėtų būti gerai pravažiuojamos gatvės.

4. Avalynės taisykla

Avalynės taisyklos paslaugomis naudojasi beveik visi, nepriklausomai nuo jų pajamų lygio. Niekas nenori išmesti batų dėl nusitrynusių nabačių ar netyčia gauto įbrėžimo ant naujų batų. Kokybiškas atlikimas padės jums įgyti klientų ratą net toje vietoje, kur niekada nebuvo batų taisyklos. Pradinės investicijos neviršys 1000 eurų. Įsigytas medžiagas galėsite atsipirkti po pirmųjų 3-4 užsakymų, batų siuvimo mašina atsipirks šiek tiek vėliau, maždaug po 20 užsakymų. Uždarbis gali siekti iki 100 eurų per dieną.

5. Užsakomieji tortai

Iki šiol užsakomųjų tortų gamyba toliau vystosi ir įgauna pagreitį. Konditerijos gaminiai perkami ne tik kaip skanėstas, bet net ir kaip dovana. Visos išlaidos atsiperka beveik iš karto, nes jas sudaro torto kaina, elektros, vandens ir jūsų darbo sąnaudos. Reikiamą inventorių galite įsigyti palaipsniui, kai didinsite savo žinias ir įgūdžius.

6. Individualiai pritaikytų drabužių kūrimas

Jei mokate siūti, pasinaudokite savo įgūdžiais ir sukurkite unikalią madingų drabužių liniją arba siūkite pagal užsakymą. Kasdien atsiranda vis daugiau žmonių, norinčių būti unikalūs. Svarbu suvokti, kad susidomėjimas mada niekada nemažėja.

7. Copywriting

Copywriting yra verslas, kuriuo gali užsiimti kiekvienas raštingas žmogus. Kurti turinį tinklaraštininkams, internetiniams žurnalams ir dar daugiau. Be to, sėkmingai dirbantis tekstų rašytojas gali tobulėti ir tapti žurnalistu arba turinio vadybininku. Šis paaukštinimas leis jums uždirbti gerokai daugiau. Be to, įgiję reikiamų žinių ir patirties, galite sukurti savo kopijavimo biržą. Tai darydami greičiausiai atsižvelgsite į sunkumus, su kuriais patys susidūrėte savo kelio pradžioje.

Pelningiausias verslas su minimaliomis investicijomis

1. Šeimos klubas

Turėdami laisvą nekilnojamojo turto objektą galėsite organizuoti šeimos klubą. Šis verslas aktualus dėl to, kad žmonės mieliau renkasi susitikti neutralioje teritorijoje ir vis rečiau renkasi savo butuose. Didžiausią populiarumą tokie klubai turi naujuose pastatuose, kur yra daug šeimų su vaikais. Kosmetinis remontas ir žaislų pirkimas jums kainuos apie 1000 eurų. Kadangi nuosavybė yra jūsų, galite sutaupyti nemažai pinigų ir per 3-4 mėnesius pasiekti lygį be nuostolių. Visas atsipirkimo laikotarpis yra apie 10-12 mėnesių. Mėnesinis pelnas gali siekti 1000 eurų, esant visiškam darbo krūviui ir 10 valandų darbo dienai.

2. Salotų gamyba

Salotų gamyba – geras būdas užsidirbti pinigų. Verslo pelningumas išlieka aukštas dėl mažų gamybos sąnaudų. Pagrindinė tikslinės auditorijos dalis – biurų darbuotojai, kurie neturi galimybės nueiti sočių pietų. Jei neturite galimybės pristatyti, galite sudaryti sutartį su nedidele parduotuve, esančia netoli biurų centrų. Svarbu nepamiršti, kad privaloma laikytis visų sveikatos apsaugos taisyklių. Jei gaminate maistą namuose, turėsite išduoti sanitarinę knygą ir sutvarkyti virtuvę taip, kad produktai būtų laikomi teisingai. Pradinės investicijos paprastai neviršija 600 eurų, o dėl didelio pelningumo visiškai atsiperka per 4-5 mėnesius.

3. Fotografija

Fotografija – tai verslas, kuriuo gali užsiimti beveik kiekvienas, nes jo galima išmokti nuo nulio per trumpą laiką. Iki šiol didžiausio populiarumo sulaukė kelionių ir studijinės fotosesijos. Netgi mokykloms ir vaikų darželiams kasmet reikalingos abiturientų fotosesijos. Pradinės investicijos kainuos apie 600-800 eurų. Kadangi palaipsniui teks plėsti įrangos ir įvairaus inventoriaus asortimentą, visos išlaidos atsipirks maždaug per metus.

4. Išmaniųjų telefonų priedų pardavimas ir remontas

Išmaniųjų telefonų priedai yra labai populiarūs. Kiekvienas nori išlaikyti savo techniką originalios formos. Nors konkurencija šioje nišoje gana didelė, galite sukurti unikalių priedų, kurių niekas kitas neturi. Kartu su priedų pardavimu galite teikti ir remonto paslaugas.

5. Tinklaraštis siauroje nišoje

Nepaisant didžiulio tinklaraščių skaičiaus, nepaisant iššūkių, jie vis dar yra gana pelninga sritis. Pagrindinis iššūkis – susirasti siaurą nišą, pavyzdžiui, ūkininkavimo, miesto ūkininkavimo ir pan. Jūsų tikslas – kurti įdomų turinį savo auditorijai. Svarbu būti ekspertu, net jei vykdote verslą, galite apie tai kalbėti. Padėkite žmonėms suprasti visus niuansus ir sudėtingumus, su kuriais jie gali susidurti.

7 pelningiausios verslo idėjos pasaulyje

Pelninga internetinė parduotuvė “Amazon” Verslą pradėjo verslininkas Jeff Bezos, šiandien jis yra vienas turtingiausių pasaulio žmonių. Jo kapitalas viršija 70 mlrd. dolerių. Šis turtas buvo uždirbtas padedant internetinei parduotuvei “Amazon”. Visos investicijos, kurios buvo padarytos plėtojant verslą, siekia 300 tūkst. dolerių. Pats savininkas nesitikėjo tokio populiarumo.

“Michel Ferrero” saldžioji karalystė Michel Ferrero kapitalas siekia daugiau nei 6 milijardai eurų, o tokią sėkmę jam atnešė šokoladinis sviestas, kuris tuo metu buvo naujovė. Dabar bendrovė “Ferrero” gamina šiuos produktus:
“Ferrero Rocher”;
“Tic-Tac”;
“Raffaello”;
“Kinder” ir daugelį kitų.

Milijardo dolerių idėja:
saugojimo spintelės Bradas Hughesas sukūrė verslą, kuris leido jam uždirbti daugiau nei 2 milijardus eurų. Jis organizavo daiktų saugojimą greitkeliuose už tam tikrą mokestį. Jo įmonė “Public Storage” leidžia palikti daiktus specialiose vietose ir yra įsikūrusi daugiau kaip 30 pasaulio šalių.

Ar žaislai gali būti pelningi “Ty Warner” iš minkštų žaislų sugebėjo uždirbti 1,4 mlrd. eurų. Tai kolekciniai gaminiai, kurių kaina labai didelė. Nusipirkti vieną Beanie Babie žaislą kainuoja nuo 100 iki 600 eurų, o gamybos sąnaudos neviršija 6 eurų. Šių žaislų negalima nusipirkti įprastoje parduotuvėje, o jų ypatybė yra ta, kad nėra dviejų vienodų kopijų.

Kaip tapti milijardieriumi naudojant vieną produktą Vos vienas produktas leido Dietrichui Mateschitzui ir Kaleo Juvidhai uždirbti 1,1 milijardų eurų turtą. Jie užsiima vieno populiariausių gėrimų visame pasaulyje gamyba, jo pavadinimas – “Red Bull”.

Kitas pelningas saldainių verslas Paulas ir Hansas Reigeliai nusprendė užsidirbti iš saldainių ir jiems tai pavyko. Jie sukūrė daugiau kaip 260 rūšių įvairių formų ir skonių kramtomųjų saldainių. Šiandien saldainiai gaminami praktiškai visame pasaulyje, o kiekvieno iš savininkų verslas siekia apie 1,5 mlrd. Dolerių.

Pelningas paprastos kavos verslas Howardas Schultzas Uždirbo 1,1 mlrd. dolerių atidarydamas populiariausią pasaulyje kavinę. Kiekvienas iš mūsų bent kartą girdėjo apie ją ir gėrė joje kavą. Iki šiol “Starbucks” tinklą sudaro 12 tūkst. parduotuvių.

Naujienos

Verslas13 val prieš

„Planas Chuliganas” tapo „Ignitis” klientų aptarnavimo partneriais

Laimėjęs viešą pirkimą teikti klientų aptarnavimo paslaugas, kontaktų centras „Planas Chuliganas” oficialiai tapo sumanių energetikos sprendimų bendrovės „Ignitis” klientų aptarnavimo...

Verslas13 val prieš

„Vienaragis vienaragyje”: „Saily” kūrėjų patarimai

Vykintas Maknickas,„Nord Security” produktų strategijos vadovas, dalinasi svarbiausiais patarimais, padėsiančiais kuriant naują produktą. 1. Sekti rinkos tendencijas „Nord Security” mes...

Verslas20 val prieš

Priimtas Poveikio klimatui neutralizavo pramonės aktas: atvers naujas galimybės Lietuvos žaliosioms technologijoms

Šių metų balandžio 25 d. Europos Parlamentas priėmė Poveikio klimatui neutralizavimo pramonės aktą (angl. Net-Zero Industry Act – NZIA). Tikimasi,...

Startuoliai2 d. prieš

Startuoliai Lietuvoje: daugiausiai mokesčių sumokėjo „Nord Security“, didžiausias algas moka „Game Insight“, daugiausiai darbuotojų įdarbina „Vinted“

Pirmąjį šių metų ketvirtį Lietuvoje veikiantys startuoliai sumokėjo 91,5 mln. eurų mokesčių – 8 proc. daugiau nei prieš metus, tačiau...

Verslas2 d. prieš

Remigijus Pečiulis. Verslas internete – kaip sukurtą produktą apsaugoti nuo kopijavimo?

Šiais laikais, kai elektroninė prekyba vis labiau populiarėja, kone automatiškai daugėja ir produktų kopijavimo atvejų. Ypatingai tų, kurie yra gerai...

Verslo Vikingai

Technologijos2 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai2 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas3 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai4 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai4 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |