Sekite naujienas

Verslo idėjos

Nuomos verslo idėjos: 22 geros idėjos ir patarimai

Paskelbta

-

Šiuolaikinėje aplinkoje, kai pasaulis vienaip ar kitaip artėja prie turto nuomos, yra daug galimybių ir idėjų, kuriose naudojamas verslo nuomos modelis, kuriuo verslininkai gali pasinaudoti.

Nuomos verslas populiarėja su kiekviena diena. Šių paslaugų paklausą dažniausiai lemia didelės tam tikrų prekių, pavyzdžiui, automobilių ar vestuvinių suknelių, kainos.

Pasak Jack Smith, paklausos augimą daugiausia lemia žmonių baimė imti brangią įrangą kreditu ar išsimokėtinai: “Esant gana stabilioms sąlygoms, žmonės noriai ima paskolas ir išsimokėtinai, tačiau esant nestabiliai situacijai jie nesupranta, kas bus po trijų mėnesių, todėl šiuo metu yra pasirengę permokėti, tačiau stengiasi sumažinti ilgalaikę riziką. Šiame straipsnyje apžvelgiame 22 verslo idėjas, kurias galite įgyvendinti nuomos versle.

Kompiuterinės įrangos nuoma

Daugelis žmonių jau seniai domisi kompiuterinės įrangos nuoma. Vieniems reikia paskolos, kiti nori išbandyti savo jėgas, bet kuriuo atveju potencialių klientų skaičius didžiuosiuose miestuose yra beveik neribotas. 2022 m. ši paslauga turi ypatingą paklausą. Pasak vieno iš paslaugos “Arenter” įkūrėjų, nešiojamųjų kompiuterių paklausa labai išaugo, net 30 proc. Išmaniųjų telefonų paklausa padidėjo 15 %.
Investicijos: nuo 1000 eurų.
Pajamos: nuo 20 eurų per mėnesį iš vieno įrenginio.


Žaidimų konsolės nuoma

Vaizdo žaidimų ir konsolių nuoma gali būti labai pelningas verslas. Taip yra dėl to, kad vaizdo žaidimų konsolės, o juo labiau vaizdo žaidimai, iš esmės yra produktas, kuris greitai atsibosta. Nuolat atnaujinti žaidimų bazę yra gana brangu, tačiau galimybė išsinuomoti tiek “Nintendo”, tiek “PlayStation 4” ir “Xbox 360”, tiek dešimtis vaizdo žaidimų yra labai patraukli. Paslaugos “Next4U” bendraįkūrėja Jennifer Williams teigė, kad per pastarąjį mėnesį žaidimų konsolių paklausa gerokai išaugo: “Jos visada buvo populiarios, tačiau dabar nuomojamos dažniau, nes tapo daug brangesnės, o modelių skaičius sumažėjo. Dažniausiai jos nuomojamos savaitgaliais.
Investicijos: nuo 200 eurų.
Pajamos: iki 1200 eurų per mėnesį.

SUP lentos nuoma

SUP – tai banglenčių sporto rūšis. SUP lenta naudojama irkluoti vandenyje stovint tiesiai arba ant kelių. Šis užsiėmimas yra gana naujas lauko veiklos srityje. Verslo idėja organizuoti SUP lentų nuomą bus ypač populiari tarp klientų ypač žaviose mūsų šalies vietose.
Investicijos: nuo 300 eurų už komplektą
Pajamos: nuo 10 eurų už maršrutą

 

Enduro motociklų nuoma

Motociklų dalijimosi rinka Lietuvoje dar tik formuojasi, rinkoje beveik nėra konkurentų, todėl galima išbandyti savo jėgas šiame versle. Enduro motociklų verslas tinka verslininkams, gyvenantiems dideliuose miestuose, kurortuose ir šalia poilsio zonų bei vasarnamių. Ir, žinoma, sporto, adrenalino ir azarto mėgėjams.
Investicijos: nuo 33800 eurų (vidutinė vieno motociklo kaina yra 1500 eurų.)
Pajamos: nuo 30 eurų už sesiją.

Kaljano nuoma

Kaljano nuoma ypač populiari tarp tų, kurie nemėgsta lankytis specializuotose kaljano įstaigose. Norint įsteigti kaljano nuomos verslą, nereikia didelio pradinio kapitalo. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad jei imsite kaljaną su stikline lempa, kiekvienam kaljanui reikia įsigyti po atsarginę lemputę, nes jos linkusios sudužti. Jums reikės ir papildomų vamzdelių, nes jie linkę užsikimšti ir plyšti. Labai pageidautina turėti didelį tabako rūšių pasirinkimą. Nuo obuolių, persikų ir vanilės iki mėtų, nes visų rūšių yra paklausa. Vėliau jau žinosite, kam ir kur kokį tabaką tiekti. Taip pat svarbu pasirūpinti medžio anglimi ir, žinoma, vienkartiniais kandikliais.
Investicijos: nuo 100 iki 350 eurų.
Grynasis pelnas: 450 eurų per mėnesį

 

Šokolado fontanų nuoma

Šokolado įrengimo verslo idėja yra gana paprasta ir akivaizdi. Reikia nusipirkti keletą tokių įvairaus dydžio fontanų ir juos nuomoti įvairiausioms šventėms ir iškilmėms. Šokolado fontanas – tai pakopinė konstrukcija, veikianti elektra, iš kurios be perstojo liejasi šokoladas. Be grynai estetinio malonumo jį matyti, jis skleidžia itin malonų kvapą. Jis gali suteikti žmonėms gerą nuotaiką. Dažnai šiam fontanui užpildyti naudojamas ne tik juodasis, bet ir baltasis šokoladas. Yra net galimybių pagaminti spalvotą šokoladą (tai daroma pridedant vaisių ekstraktų).
Investicijos: 100 eurų ir daugiau.
Pajamos: vidutiniškai 400 eurų per mėnesį.

 

Vaikų prekių nuoma

Vaikų prekių nuoma – puiki verslo idėja šiuolaikinėje vartotojų visuomenėje. Jaunoms šeimoms, auginančioms mažus vaikus, žaislų ir vaikiškų prekių pirkimas dažnai tampa didelėmis išlaidomis. Kiekvienais metais vaikas prašo vis daugiau žaislų, tėvai nori savo kūdikiui duoti tai, kas geriausia, tačiau kartais noras nesutampa su galimybėmis, nes daugelio vaikiškų prekių kaina yra didelė.
Investicijos: nuo 2250 eurų.
Pajamos: vidutiniškai 340 eurų per mėnesį.

Dronų nuoma

Šiandien kvadrokopteriai ir bepiločiai dronai tapo tokie populiarūs įvairiuose ekonomikos sektoriuose, kad yra daugybė su šiais skraidančiais aparatais susijusių įmonių. Taigi, pavyzdžiui, dronų nuoma nėra išimtis. Ši verslo idėja bus paklausi tiek paprastų fotosesijų, tiek šventinių renginių, pavyzdžiui, vestuvių, metu.
Investicijos: nuo 500 eurų už vieną įrenginį
Pajamos: 30 eurų per valandą už vieną įrenginį

Dviračių nuoma

Dviračių nuoma yra populiarus verslas, turintis didžiausias perspektyvas didmiesčiuose ir kurortiniuose miestuose. Didmiesčių gyventojai kenčia nuo automobilių perkrovos. Jie gaišta laiką spūstyse, patiria stresą piko valandomis ir teršia atmosferą. Daugelis europiečių sąmoningai atsisako naudotis automobiliais ir renkasi dviračius, nes jie yra mobilesni, ekologiškesni ir palaiko sveiką gyvenimo būdą.
Investicijos: 112 000 eurų..
Pajamos: 8000 eurų per mėnesį

 

Bagių nuoma

Europoje vis labiau populiarėja bagių transporto priemonės. Dėl 4 taškų saugos diržų, žemo svorio centro ir tvirto plieninio rėmo ši transporto priemonė užtikrina gerą vairuotojo ir keleivio apsaugą bet kokioje situacijoje. Bagių nuomos verslas yra gera idėja. Tačiau pirmiausia nuspręskite, kur norite, kad klientai važinėtų. Verta paminėti, kad bagiaii yra skirti naudoti bekelėje, todėl problemų dėl vietovės nekils.
Investicijos: 135 000 eurų.
Pajamos: nuo 100 eurų už maršrutą

 

Paspirtukų nuoma

Per pastaruosius kelerius metus elektrinių paspirtukų nuoma tapo tikra tendencija.. Šie įrenginiai ypač populiarūs dėl kelių priežasčių: patogumo – elektriniu paspirtuku lengvai apvažiuosite visas spūstis, prireikus galite pagreitėti pėsčiųjų gatvėse; patogumo – norint važiuoti, reikia viena koja atsistoti ant platformos, kita atsispirti ir paspausti akceleratoriaus svirtį ant vairo; energijos ir laiko taupymo – važiuoti visada lengviau nei eiti pėsčiomis; greitos nuomos – registracija programoje užtrunka 2 minutes, nereikia jokių papildomų pastangų, paspirtukas važiuoja pats.
Investicijos: nuo 18 000 eurų.
Grynasis pelnas: 2000 eurų per mėnesį iš trijų stotelių
Atsipirkimas: nuo 10 mėnesių

 

Slidinėjimo inventoriaus nuoma

Žiemą vis daugėja lauko pramogų mėgėjų, tačiau ne visi gali įsigyti ar laikyti visą įrangą miesto bute. Todėl slidinėjimo įrangos nuomos verslas turi puikias perspektyvas. Tačiau svarbu suprasti, kad ši verslo idėja yra sezoninė. Ir jei gyvenate kalnuotoje vietovėje netoli populiarių pėsčiųjų takų, atėjus pavasariui pereikite prie dviračių ir žygių įrangos nuomos.
Investicijos: nuo 900 eurų už komplektą
Pajamos: nuo 10 eurų už komplektą

Keturračių nuoma

Norėdami pradėti keturračių nuomos verslą, turėsite įsigyti kelias transporto priemones ir įrangą bei išsinuomoti garažą keturračiams laikyti. Visa tai kainuos nemažai pinigų, tačiau tinkama reklama ir tinkamai parinkta nuomos vieta užtikrins greitą investicijų grąžą.
Investicijos: nuo 9000 eurų už vieną keturratį
Pajamos: vidutiniškai 20 eurų per dieną už vienetą

 

Suknelių nuoma

Suknelių nuomos paslaugų teikimas yra pelninga verslo idėja ne tik verslininkams, bet ir klientams. Išleistuvės, vakarėlis ar fotosesija yra proga atrodyti tobulai, tačiau ne kiekviena mergina pasirengusi mokėti nemažą sumą pinigų už suknelę, kurią apsivilks tik vieną kartą. Štai kodėl suknelių nuoma yra puiki alternatyva, padedanti tokiais atvejais sutaupyti pinigų. Tokį verslą gali atidaryti kiekvienas žmogus, kuris supranta madą, seka tendencijas, ieško kūrybiško darbo ir mėgsta dirbti su žmonėmis.
Investicijos: nuo 3300 eurų.
Pajamos: vidutiniškai 45 eurų sąskaita už suknelės nuomą trims dienoms.

 

Sniego motociklų nuoma

Daugelis verslininkų mano, kad žiema yra nepelningas laikotarpis daugeliui verslo rūšių. Natūralu, kad važinėjimas sniego motociklais tokioje situacijoje yra pelninga galimybė užsiimti verslu šiuo laikotarpiu. Didėjant pajamoms mūsų šalyje, išaugo lauko pramogų paklausa. Dėl įtemptos darbo savaitės žmonės dažnai nori atsipalaiduoti, o puikus aktyvaus ir įsimintino poilsio variantas yra kelionė sniego motociklu, kurio populiarumas Lietuvoje siejamas su ilgu žiemos laikotarpiu.
Investicijos: nuo 18 000 eurų
Pajamos: 45 eurai per valandą už vienetą

 

Vaikų elektromobilių nuoma

Geriausia verslininko auditorija yra vaikai ir jų tėvai. Kiekvienas iš tėvų yra pasiruošęs skirti bet kokią sumą, kad jo vaikas būtų laimingas. Todėl vaikų verslas yra labai pelninga verslo idėja. Pavyzdžiui, galima atidaryti vaikų elektromobilių nuomos verslą. Ši paprasta atrakcija bus paklausi tarp mažylių ir ikimokyklinio amžiaus vaikų visur. Taigi net ir už nedidelę nuomos kainą galite neblogai uždirbti. Pati verslo koncepcija yra paprasta valdyti ir tiks pradedantiesiems verslininkams. Užtenka nusipirkti elektrinius automobiliukus vaikams, įforminti savo veiklą, užimti pelningą vietą – ir galite dirbti.
Investicijos: nuo 2200 eurų.
Pajamos: iki 675 eurų per mėnesį.

Animacinių kostiumų nuoma

Jokia vaikų šventė neapsieina be ryškių ir spalvingų karnavalinių kostiumų. Pirkti tinkamą kostiumą vienam renginiui yra nepraktiška. Pirma, tai labai brangu. Antra, greičiausiai šis kostiumas jau nebereikalingas. Todėl daugelis žmonių mieliau renkasi nuomotis drabužius iš įmonių, kurios šiandien yra labai populiarios.
Investicijos: 2700 eurų.
Pajamos: 560 eurų ir daugiau.

 

Valymo įrangos nuoma

Valymo įrangos nuomos verslo organizavimas – puiki galimybė verslininkams. Taip yra dėl to, kad namų valymo įranga yra labai paklausi, nes ne kiekvienas turi galimybę įsigyti gerą valymo įrangą, tačiau kiekvienas gali sau leisti tokią įrangą išsinuomoti.
Investicijos: nuo 675 eurų.
Pajamos: 270 eurų per mėnesį.

 

Mini specialios įrangos nuoma

Nepaisant to, kad iš pradžių sąnaudos yra didelės, pasirinkus tinkamą metodą, mini specialiųjų transporto priemonių nuomos verslas gali gana greitai pasiekti pelningumo ribą. Tačiau svarbu suprasti, kad dėl didelių specialios įrangos sąnaudų investicijos bus labai įspūdingos. Jei nuspręsite įsigyti nuosavą įrangą, tuomet, norėdami sumažinti investicijų slenkstį, turėtumėte atkreipti dėmesį į naudotos technikos su nebaigta gamyba rinką.
Investicijos: nuo 13 500 eurų už vienetą
Pajamos: 1700 eurų per mėnesį iš vieno įrangos vieneto

Statybinio kompresoriaus nuoma

Statybinis kompresorius yra universalus įrenginys, naudojamas daugelyje pramonės ir statybos sričių. Kompresoriai dalyvauja daugelyje gamybos procesų. Dabar jie naudojami beveik kiekvienoje gamybinėje įmonėje. Daugelio procesų – dažymo, džiovinimo, oro tiekimo – tiesiog neįmanoma atkartoti be suspaustų dujų. Be kompresoriaus taip pat neįmanoma pastatyti statinio, nutiesti kelio.
Investicijos: nuo 7900 eurų už vieną įrenginį
Pajamos: 600 – 1200 ar daugiau eurų per mėnesį

 

Valčių variklių nuoma

Remiantis statistiniais duomenimis, pastaraisiais metais didelė dalis šalies gyventojų ypač domisi sveika gyvensena. Ir dažniausiai visi stengiasi laisvalaikį leisti gamtoje, pavyzdžiui, žvejodami valtimis. Ypač populiari bus valčių variklių nuoma. Taip yra dėl to, kad motorinės valtys yra gana brangios, palyginti su paprastomis valtimis. O norint sutaupyti, turėti paprastą valtį ir išsinuomoti valties variklį bus pelninga.
Investicijos: nuo 560 eurų už variklį
Pajamos: 790 eurų per sezoną su vienu varikliu

Betono maišyklių nuoma

Statybų apimtys mūsų šalyje kasmet didėja. Tokiomis sąlygomis betono maišyklių nuoma yra pelningas verslas, jei tinkamai organizuojamas darbas ir kontroliuojamos visos išlaidos. Betono maišyklė yra paklausi specialios įrangos rūšis, pakeičianti sunkų rankų darbą ir būtina atliekant daugelį statybos ir remonto darbų. Naudojant šią funkcinę įrangą galima gauti aukštos kokybės betono mišinį bet kokiais kiekiais.
Investicijos: nuo 55 eurų už maišyklę
Pajamos: nuo 2 eurų per dieną iš vienos betono maišyklės

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas4 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |